Zoomerang
Zoomerang

Zoomerang v2.8.1.6 APK (Premium) 2022


Zoomerang'ın dünyanın en iyi kısa videolarını getirmek için yalnızca bir düğmeye ihtiyacı var. Temel olarak, aynı zamanda Tiktok gibi sosyal ağ sitelerinde paylaşım yapmak için titreşimler oluşturmak için kullanılan bir uygulamadır. Tabii ki, kullanı

Android Android Video Oynatıcılar
4 ( 302 puan )
Fiyat: $0
İsim Zoomerang
Yapımcı Zoomerang
Tür Video Oynatıcılar
Boyut 74MB
Versiyon 2.8.1.6
MOD Premium
Orjinal Google Play
Zoomerang is the most famous version in the Zoomerang series of publisher Zoomerang
Mod Version 2.8.1.6

İndir (74MB)

Zoomerang’ın dünyanın en iyi kısa videolarını getirmek için yalnızca bir düğmeye ihtiyacı var. Temel olarak, aynı zamanda Tiktok gibi sosyal ağ sitelerinde paylaşım yapmak için titreşimler oluşturmak için kullanılan bir uygulamadır. Tabii ki, kullanıcılara daha gelişmiş özellikler sağlayacak, yeni trendler yaratacak veya mümkün olan en kaliteli videoları oluşturacaktır. Ek olarak, uygulamada insanların yanıt verdiği trendler hakkında oldukça ayrıntılı eğitimler de bulunmaktadır. Sadece onu takip etmelisin.

Zoomerang – Kısa Videolar

YALNIZCA YÖNERGELERİ TAKİP EDİN

Zoomerang APK kullanıcılara aynı türdeki diğer uygulamalardan TUTORIALS olan benzersiz bir özellik sunar. Birçok Tiktok takipçisi için trend olan bir video oluşturmak son derece zordur. Düzenleme aşamaları, onları neredeyse imkansız kılan birçok görev aracılığıyla inanılmaz derecede karmaşıktır. Ancak, bu uygulama ile en tatmin edici görüntüleri kendiniz oluşturabilmeniz için tüm kalbinizle yönlendirileceksiniz. Sadece talimatları izleyin ve bitirdiniz.

Mevcut 100’den fazla öğretici ile, kullanıcılar her şeyi sanat uğruna rahatça yapabilirler. İlk olarak, kaydetmek istediğiniz video ile ilgili tüm sıcak şarkılar size sağlanacaktır. Hatta kullanmanız için Tiktok’ta dolaşan benzersiz sesler bile sunuyor. Kullanıcıların onu aramasına gerek yoktur; sadece onu kullanırlar. Ek olarak, ekranda emojiler ve trend olan metin videoları ile karmaşık geçişler de mevcuttur. Tek ihtiyacın olan, çekmek için güzel bir yüz.

Zoomerang – Kısa Videolar Zoomerang – Kısa Videolar

MÜZİK VE DOĞRU ETKİLER

En son tanıma teknolojisi sayesinde, kullanıcılar kısa videoları için müzik seçmekte özgürdür. Sadece Zoomerang’ın yapabileceği olağanüstü bir şey var. Uygulama, videolarınız için kullandığınız sese uygun efektler otomatik olarak ekleyecektir. Sadece biraz beklemeniz gerekiyor ve istediğiniz sonuçlara hızla ulaşabilirsiniz. Ancak, kendiniz düzenleyecekseniz, sorun değil; sadece bu modu iptal et. Veya bazen, neredeyse mükemmel bir düzenlemedir ve sadece küçük bir kişiselleştirme tamamdır.

Bu efektler doğrudan TikTok’tan ve platformdaki en popüler düzenlemelerden elde edilir. Sadece birkaç basit adımla çağın trendlerine ayak uyduranlardan biri olabilirsiniz. Ek olarak, daha fazla dikkat çekmek için yaratıcılığınızı da geliştirmeniz gerekir. Zaten iyi bir fikriniz varsa, sadece bir fikir bulun ve onu biraz daha düzenleyin. Yaratıcı olabilecekken başkasının kopyası olmayın.

Zoomerang – Kısa Videolar Zoomerang – Kısa Videolar Zoomerang – Kısa Videolar

VİDEO YETERİNCE YARATICIysa POPÜLER OLABİLİR

Yukarıda belirtildiği gibi, yaratıcılık, bu sosyal ağ sitelerinde başarınız için en önemli faktördür. Zoomerang, milyonlarca takipçiye kadar çok sayıda takipçisi olan hesaplara sahiptir. Bu yüzden sizin şanınız olabiliriz. Yeni yaratıcı fikirlere sahip ve viral olma potansiyeli olan videolar ile uygulama, bunları düzenli olarak hesabına yükleyecektir. Yani, bir gün, işinizi milyonlarca insan tarafından bilinir bulabilirsiniz.

Ayrıca, iyi bir fikriniz varsa, bunu uygulama geliştiricisine önermekten çekinmeyin. En kaliteli öğreticileri hazırlamanın bir yolunu çabucak bulacaklardır. O zaman kendi iyi çalışmanıza sahip olmak için basit işlemleri kullanmanız yeterlidir.


İndir (74MB)

Artık indirmeye hazırsınız Zoomerang ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanZoomerang

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir