ZooCraft
ZooCraft

ZooCraft v10.1.1 MOD APK + OBB (Sınırsız Para) indir 2022


ZooCraft Mod APK, kendi hayvanat bahçenizi inşa etme hayalinizi gerçekleştirebileceğiniz yer olacaktır. Burada her yerde mahsur kalmış hayvanları besleyecek, büyütecek ve kurtaracaksınız.

Android Android Simülasyon
5 ( 848 puan )
Fiyat: $0
İsim ZooCraft
Yapımcı Creative Mobile Games
Tür Simülasyon
Boyut 96M
Versiyon 10.1.1
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
ZooCraft is the most famous version in the ZooCraft series of publisher Creative Mobile Games
Mod Version 10.1.1
Total installs 10,000,000+

İndir (96M)

Evcil hayvanlara bakmak şu anki işiniz ve kendinize en büyük hayvanat bahçesi parkını geliştirmek istiyorsunuz. ZooCraft: Animal Family bunu yapmanıza yardımcı olacak ve burada sevimli hayvanlara bakabilir ve onlara mutlu bir hayat verebilirsiniz. Bu simülasyon oyunu uzun zamandır sevdiğiniz şeydi ve şimdi sizin için de mutlu. Hadi bu hayvanat bahçesini mutlu bir ortam yapalım ve evcil hayvanlara istediğiniz gibi bakalım.

ZooCraft: Hayvan Ailesi

MUHTEŞEM BİR HAYVAN BAYRAMI OLUŞTURUN

İşiniz hayvanlarla çalışmanızı gerektiriyor ve tüm hayvanlara karşı güçlü bir yakınlığınız var. Artık oyun tarafından tüm hayvanların bir arada yaşayabileceği mutlu bir hayvanat bahçesi inşa etmek zorunda kalacaksınız. İnşaata başlamadan önce, uygun arazi parçasını incelemeli ve seçmelisiniz. ZooCraft: Animal Family’nin sunduğu tüm ülkeler kendi benzersiz cazibe merkezlerine sahiptir ve hangilerini ziyaret etmek istediğinizi seçmekte özgürsünüz.

ZooCraft: Hayvan Ailesi

Seçim yaptıktan sonra çevreyi iyileştirmeye ve özel bir hayvanat bahçesi inşa etmeye başlayacaksınız. Park alanları, bakım alanları ve hatta hayvanların oynayabileceği alanlar da önemlidir. İstediğiniz evcil hayvanları manuel olarak seçecek ve onları hayvanat bahçenize geri getireceksiniz. Burası bizim bakım ve ziyaretimizi kolaylaştırmak için hayvan kafeslerini ayıracak.

ZooCraft: Hayvan Ailesi

KALİTE YÜKSELTME UYGULAMASI

Temel tamamlandıktan sonra, yükseltme konusuna da odaklanmalıyız. Fast food tezgahları, otomatik dondurmacılar ve hatta çocuk oyun alanları ekliyoruz. Bu ilave, müşterilerin ziyaretlerinde özenli hizmettir. Oyuncular, yunuslar için yüzme havuzları vb. veya maymunlar için tırmanma alanları gibi yeni alanlar ekleyecek.

Oyuncular, hayvanlarımızın sağlıklı kalmasını sağlamak için tıbbi iyileştirmeler yapacaklar. Sadece doğal hayvanları kurtarmakla kalmaz, aynı zamanda modern laboratuvarlar da kurarsınız. Bu laboratuvar, diğer hayvanları kendimiz yetiştirebilmemiz ve modern evcil hayvanlar açısından daha da gelişebilmemiz içindir. Hayvanat bahçemizde evcil hayvan bakımı da dahildir.

ZooCraft: Hayvan Ailesi

ÇOK ZİYARETÇİ ÇEKİN

Şimdi yapmanız gereken bakıma odaklanmak ve ziyaretçi sayısını çekmek. Müşterilerin çok fazla talebi olacak ve yoğun bir şekilde odaklanmanız gereken şey bu. Merkezimizi ideal bir bahçeye dönüştürmek için her zaman özgün politikalar üretin. Burada değerli dersler öğrenebilmemiz için faydalı eğlenceli aktiviteler yer alacak.

Ayrıca, daha eşsiz bahçeler inşa etmemiz için kriterleri de sağlamanız gerekiyor. Mümkün olan ideal ortamı sağlamak için bahçe çevresinde daha fazla temizlik işçisi toplayın. ZooCraft: Animal Family için daha fazla yeni evcil hayvan ve bitki keşfedin. Burada ziyaretçiler için daha benzersiz avantajlar geliştirin.

ZooCraft: Hayvan Ailesi

Bu sayede ZooCraft: Animal Family, bize başka yerlerde pek bulamadığımız kendi benzersizliğini gösteriyor gibi görünüyor. Daha da ilginci mutlu bir hayvanat bahçesi açabiliyor ve ideal bir ortam sağlayabiliyoruz. Oradan, oyuncular kendi yaratıcılıklarını güçlü bir şekilde geliştirecekler. Daha spesifik olarak, bu özellikli bahçeye bilet satarak büyük bir kar elde edin.

ÖZELLİKLERİ

  • Mutlu hayvanat bahçeleri inşa etmeye devam edebilmeniz için öne çıkan yerleri kendiniz seçin.
  • Evcil hayvanlar için her zaman iyi standartlar sağlayın ve bu hayvanları geliştirmeye odaklanın.
  • Ziyaretçilere hizmet veren ilginç stantlar ekleyerek kalite iyileştirmeye dikkat edin.
  • Hayvanat bahçesi zincirini geliştirmenin yanı sıra üremenin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmek için genişletmeye yatırım yapın.
  • Yukarıdaki hizmetlerden büyük karlar elde edin ve tüm müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayın.


İndir (96M)

Artık indirmeye hazırsınız ZooCraft ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanCreative Mobile Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir