Zoo Restaurant
Zoo Restaurant

Zoo Restaurant v1.4.1 APK (Sınırsız Para) indir


ZOO RESTAURANT MOD APK HAKKINDARestoran ve hayvan oyunları, genç yetişkinleri sürekli olarak katılmaya ve oyun oynamaya çeker. Kendinize meydan okuyun ve oyunla her zamankinden daha hızlı eğlenin. Profesyonelliğinizi ve yönetiminizi istediğiniz zaman

Android Android Oyun
5 ( 435 puan )
Fiyat: $0
İsim Zoo Restaurant
Yapımcı Pixodust Games
Tür Oyun
Boyut 84.1 M
Versiyon 1.4.1
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Zoo Restaurant is the most famous version in the Zoo Restaurant series of publisher Pixodust Games
Mod Version 1.4.1

İndir (84.1 M)

ZOO RESTAURANT MOD APK HAKKINDA

Restoran ve hayvan oyunları, genç yetişkinleri sürekli olarak katılmaya ve oyun oynamaya çeker. Kendinize meydan okuyun ve oyunla her zamankinden daha hızlı eğlenin. Profesyonelliğinizi ve yönetiminizi istediğiniz zaman bu oyunlarla gösterin. Ve şüphesiz, restoran yönetiminde ortaya çıkan her zorluk, yaşam becerilerinizi artırmanıza ve istediğiniz zaman kendinize meydan okumanıza yardımcı olacaktır. Şimdi deneyimlemeye çalışın!

zoo restaurant animal chef 1 zoo restaurant animal chef 2

TASARIM VE KULP RESTORAN SİMÜLASYONU

Aç evcil hayvanlara lezzetli yemekler sunmaya odaklanan bir restoran olarak, gibi görevleri yerine getirmeniz gerekecek. İster bir restoran yönetin, ister bir hayvan aşçısı olun. Yiyecek satın alma, yemek düzenleme veya gelen evcil hayvanları karşılama gibi kısa bir oyunda her görevi mükemmelleştirin. Yemek pişirme oyunlarını tercih ediyorsanız, Zoo Restaurant’a bayılacaksınız ve kendinizi kaptıracaksınız. Pek çok aşçının deneyimi burada başlıyor. Ayrıca dilediğiniz zaman restoranı dilediğiniz gibi hazırlayabilir ve simüle edebilirsiniz.

BİRÇOK ZORLUK VE ALTERNATİF

Bu, aç hayvanlara dünyanın her yerinden yemeklerle lezzetli yemekler sunmak için ev simülasyonu yönetimini eğlenceli mekaniklerle birleştiren bir yemek pişirme cennetidir. Birincil yemek pişirme görevlerinin yanı sıra, restoranınızı idare etmek için çeşitli zorluklara karşı kendinizi savunmanız da gerekebilir. Bir ormanın içindeki bir restoranı yeniden düzenlerken, kasabada şirin bir küçük bar inşa ederken veya en sevdiğiniz sahil restoranı için yeni masalar alırken büyük zorluklarla karşılaşacaksınız. Herhangi bir görev, tercihlerinize göre bir restoran alanı oluşturmak için çok sayıda ürün kazanmanıza ve üretmenize yardımcı olabilir. Bu oyunu hızla kazanmak için daha fazla eşya almak ve görevleri tamamlamak için çaba gösterin.

zoo restaurant animal chef 3 zoo restaurant animal chef 4

ZOO RESTAURANT MOD APK İLE BİRLİKTE GELEN ANAHTAR SEÇENEKLER

  • restoran işinde birbirine karışan çok sayıda ilginç zorluk
  • Hayvanlarınıza en faydalı öğünlerinizi ısmarlayın
  • Bir mutfak alanı tasarlayın
  • Yeni zorluklarla yüzleşin, daha fazla ürün toplayın
  • Restoran konumunu genişletin ve kazanın


İndir (84.1 M)

Artık indirmeye hazırsınız Zoo Restaurant ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanPixodust Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir