Zombieland: AFK Survival
 Zombieland: AFK Survival

Zombieland: AFK Survival v4.0.3 MOD APK (Mega Menü) indir 2022


Geliyor Zombieland: AFK Survival APK sadece belirtilen çekici deneyimler gerçekleştirebilir yer olacak. Bu oyun, oyuncuların gezegeninizi istila eden nefret dolu zombilerle savaşmalarını ve yok etmelerini sağlar. Oyunda deneyimlemenizi bekleyen daha

Android Android Hayatta Kalma
5 ( 187 puan )
Fiyat: $0
İsim Zombieland: AFK Survival
Yapımcı Sony Pictures Television
Tür Hayatta Kalma
Boyut 110MB
Versiyon 4.0.3
MOD Mega Menü
Orjinal Google Play
Zombieland: AFK Survival is the most famous version in the Zombieland: AFK Survival series of publisher
Mod Version 4.0.3
  • MENÜ MODU
  • Büyük hasar
  • Tanrı modu
  • Sınırsız mermi
  • Yeniden yükleme yok
  • Savaşta sınırsız altın: Harcadığınızda asla azalmaz
  • NOT : Android 6.0 ve üzeri sürümlerde Ayarlar > Uygulamalar > Oyun Adı > İzinler | Diğer uygulamalar üzerinde göster


İndir (110MB)

Geliyor Zombieland: AFK Survival APK sadece belirtilen çekici deneyimler gerçekleştirebilir yer olacak. Bu oyun, oyuncuların gezegeninizi istila eden nefret dolu zombilerle savaşmalarını ve yok etmelerini sağlar. Oyunda deneyimlemenizi bekleyen daha birçok ilginç deneyim olacak!

İğrenç zombilerle dramatik ve şiddetli savaşlara katılmak harika bir deneyim olacak, değil mi?

zombieland apk indir modkiwi com 1

ÖZEL SİLAHLAR VE HEDEFLER SİSTEMİ

Bu oyuna gelirken en ilgi çekici şeylerden biri oyunun karakter ve silah sistemini deneyimlemek olacak. Zombieland: AFK Survival, oyuncuların deneyimlemesini bekleyen birçok karakterin bulunduğu bir karakter sistemi hazırladı. Kadın polis memuru, kovboy nişancı, Meksikalı gitarist, Harley Quinn, beyzbol oyuncusu, itfaiyeci, astronot gibi tamamen farklı şekillerde birçok karakter olacak ve dahası sizleri bekliyor. Ayrıca seçeneklerinizi de göz önünde bulundurmanız gerekecek çünkü her karakter size farklı bir deneyim yaşatacak.

zombieland apk indir modkiwi com 2

Çok sayıda karakter sisteminin yanı sıra, bu oyunun cephaneliği daha az rekabetçi değildir. Oyun, birbiri ardına bir dizi ağır silah güncellemesi ekledi. Artık oyunun cephaneliği tabanca, makineli tüfek, tüfek, keskin nişancı tüfeği gibi birçok farklı seçeneğe sahip;… Ayrıca oyun ayrıca her türlü gitar, ud, tenis raketi, yapışmaz tava ve daha fazlası gibi çılgın silahlar da ekliyor. . Uygun bir karakter ve silah seçtikten sonra, şimdi işiniz savaşmak ve gücünüzü yükseltmek!

zombieland apk indir modkiwi com 3

DÜZEYLERE GÖRE BENZERSİZ DÜZEYLER

Karakter veya silah seçiminizden memnun kaldığınızda, kazanmak için oyunun nasıl çalıştığını bilmeniz gerekir. Kıyametin geldiği, zombilerin tüm insanlığı istila ettiği ve hayatta kalan son kişilerden biri olduğunuz bağlamıyla oyuna başlayacaksınız. Senin görevin bu zombilerle savaşmak ve tüm dünyayı korumak ve canlandırmak.

Bu çetin savaşa başlamak için önceden hazırlanmış karakterlerin rolünü oynayacak. Ve sizin gibi hayatta kalanlardan oluşan ekibi kontrol edeceksiniz. Oyunun sizin için hazırladığı zorlu mücadelelerle yüzleşmek zorunda kalacaksınız. Turlar ardışık olarak düzenlenecek ve zorluk seviyeleri her turda kademeli olarak artırılacaktır. Her seferinden sonra, zombiler daha sağlam, kalıcı ve ölmesi zor olacak. Ancak çok fazla endişelenmemelisiniz çünkü karakteriniz ve silahlarınız da mermilere göre yükseltiliyor.

zombieland apk indir modkiwi com 4

OYUNUN EĞLENCE ÖZELLİKLERİ

Oyuncular için henüz piyasaya sürülen ve güncellenen benzersiz özelliklerden biri de Tower of Babylon oyun modudur. Bu yeni oyun moduyla, kendiniz kazanmak için oyuna daha çağdaş bir yaklaşıma sahip olmanız gerekecek. Mümkün olduğunca farklı bir şekilde savaşmanız ve kazanmak için kuleye tırmanmak için elinizden gelen her şeyi yapmanız gerekecek. Ama bunun yanında zombiler de daha iddialı ve öldürmesi daha zor hale gelecek; sadece özel beceriler onları yenebilir.

Ayrıca oyunun grafiklerinden de bahsetmeye değer. Oyun mükemmel bir grafik kalitesine sahip ve oyuncular için çok iyi optimize edilmiş. Oyunda yüksek kaliteli, keskin grafikler yaşayacaksınız ve aynı zamanda savaşmanız için başka bir silah olarak kabul ediliyor. Ayrıca, içerik oluşturucular, oyuncunun deneyimini birinci öncelik haline getirmek için grafik düzenini dikkatlice araştırdı.

zombieland apk indir modkiwi com 5

Bir kıyamet bağlamı ve zombilerin görünümü ve varlığı hakkında bilgi edinmek istiyorsanız. Zombieland: AFK Survival son derece uygun bir seçim olacaktır. Oyun, büyük bir karakter ve silah sistemi, çekici ve çekici bir oyun, güzel grafikler gibi tamamen yeni ve benzersiz özelliklere sahip… Hepsi oyunda sizi bekliyor, hadi bunları deneyimleyelim.


İndir (110MB)

Artık indirmeye hazırsınız Zombieland: AFK Survival ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Yapımcıdan

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir