Zombie War Idle Defense Game
Zombie War Idle Defense Game

Zombie War Idle v156 APK indir (Sınırsız Para/Kaynak) 2022

Zombie War Idle Defense Game, korkunç zombiler arasındaki savaşların olduğu heyecan verici bir oyundur. 2113 yılında tehditler insanların bu korkunç felaketin sonuçlarına katlanmasına neden olmuştur. Bu oyunda oyuncunun görevi insan hayatını korumak

Android Android Oyun
4 ( 645 puan )
Fiyat: $0
İsim Zombie War Idle Defense Game
Yapımcı OneSoft Global PTE LTD
Tür Oyun
Boyut 115MB
Versiyon 156
MOD Sınırsız Para/Kaynak
Orjinal Google Play
Zombie War Idle Defense Game is the most famous version in the Zombie War Idle Defense Game series of publisher OneSoft Global PTE LTD
Mod Version 156
Total installs 5,000,000+

Zombie War Idle Defense Game, korkunç zombiler arasındaki savaşların olduğu heyecan verici bir oyundur. 2113 yılında tehditler insanların bu korkunç felaketin sonuçlarına katlanmasına neden olmuştur. Bu oyunda oyuncunun görevi insan hayatını korumak ve buradaki medeniyete güvenlik getirmektir. Üstelik onları en iyi şekilde yenmek ve yok etmek için kendinize her savaşta birbirinize destek olacak güçlü bir ordu kurmalısınız.

Zombi Savaşı Boşta Savunma Oyunu Zombi Savaşı Boşta Savunma Oyunu

HER GÜN YÜZLERCE ZORLU GÖREV SİZİ BEKLİYOR

Zombie War Idle Defense Game’e gelince, bu oyun size günlük bir istek verecek ve sizi hemen yerine getirmeye ve tamamlamaya zorlayacak. Gerçekten de her insan, kan emme konusunda uzmanlaşmış zombileri yenmek ve onlara karşı savaşmak için kendi yaratıcılığına ve oyun tarzına sahip olacaktır. Ayrıca, verilen işi iyi yaparsanız, oyundan çok sayıda jeton, elmas ve çekici ödüller alacaksınız. Savaşlarda size çok yardımcı olacak ekipmanlar olacaklar.

SEÇMENİZ İÇİN BÜYÜK BİR SİLAH HAZİNE

Zombie War Idle Defense Game’de oyuncular hatırı sayılır bir silah hazinesini kullanmaktan keyif alacaklar. Burada, savaşınıza hizmet etmek için en sevdiğiniz benzersiz ve modern silahları arayabilir ve seçebilirsiniz. Yüzlerce mühimmat tam olarak sağlanıyor ve atışlarınızda size yardımcı oluyor. Sadece bu da değil, aynı zamanda tüm vahşi zombilerle yüzleşmek ve onları yok etmek için birlikte çalışan güçlü bir ekip oluşturma hakkına da sahipsiniz. İyi bir komutan olup olamayacağınız, muharebe kuvvetlerini kontrol etme ve dağıtma sürecindeki yaratıcılığınıza bağlıdır.

Zombi Savaşı Boşta Savunma Oyunu Zombi Savaşı Boşta Savunma Oyunu

KEŞFETMENİZ İÇİN YÜZLERCE HARİTA

Zombie War Idle Defense Game, oyunculara maçın gerçekleştiği alanlar hakkında daha iyi bir fikir vermek için her zaman oyunculara yüzlerce farklı harita sunar. Harita sayesinde ordunuzu kolayca yönetecek ve üsler kurup her yere hızlı bir şekilde saldıracak ve istenmeyen karışıklıklardan kaçınacaksınız. Ayrıca, birlikte eğlenmek ve rahatlamak için en eşsiz ve heyecan verici zombi türlerini açma ve keşfetme fırsatına sahip olacaksınız.

Şehri açmak için şehirdeki her şeyi yok eden zombi ordularıyla pek çok gergin, çekici ve heyecan verici savaşlardan geçmeniz gerekiyor. Her oyuncunun zekasına ve duyarlılığına bağlı olarak, tüm bu kötü zombilerle başa çıkabildikleri sürece, yenmek için zengin ve çeşitli yollara sahip olacaklar.

Zombi Savaşı Boşta Savunma Oyunu

HER DURUMDA NASIL SAVUNACAĞINI BİLİN

Zombie War Idle Defense Game’e katılırken, oyuncular tüm farklı durumlarda düşmanı nasıl savunacaklarını ve dikkatli olmaları gerektiğini bilmelidir. Bu zombiler her zaman insan habitatına saldırmanın ve yok etmenin yollarını arıyor. Savunmayı unuttuğunuz ve tetikte olmadığınız sürece her an kanınızı emerler. Onlar bu toprakların kanını emmiş, sayısız insanı öldürmüş ürkütücü insanlardır. Buraya hayat ve barış getirmek için kararlı ve cesurca ayağa kalktınız, mağlup ettiniz ve onları tamamen yok etmek için çeteler kurdunuz.


İndir (115MB)

Artık indirmeye hazırsınız Zombie War Idle Defense Game ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanOneSoft Global PTE LTD

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir