Zombie Tsunami
Zombie Tsunami

Zombie Tsunami v4.5.102 APK + MOD (Sınırsız Para/Altın) indir 2022

Zombie Tsunami, oyuncuların dünya çapında pandemi yayan zombilerle şehirlerde seyahat edecekleri bir oyundur. Basit bir oynanış ile bu oyuna tam anlamıyla adapte olacak ve mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmaya çalışmaya başlayacaksınız. Aynı zam

Android Android Aksiyon
4 ( 788 puan )
Fiyat: $0
İsim Zombie Tsunami
Yapımcı Mobigame S A R L
Tür Aksiyon
Boyut 69M
Versiyon 4.5.102
MOD Sınırsız Para/Altın
Orjinal Google Play
Zombie Tsunami is the most famous version in the Zombie Tsunami series of publisher Mobigame S A R L
Mod Version 4.5.102
Total installs 100,000,000+

Zombie Tsunami, oyuncuların dünya çapında pandemi yayan zombilerle şehirlerde seyahat edecekleri bir oyundur. Basit bir oynanış ile bu oyuna tam anlamıyla adapte olacak ve mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmaya çalışmaya başlayacaksınız. Aynı zamanda, yol boyunca her zaman tuzaklar ve asistler olacak, bu nedenle oyuncular yeteneklerine ve şanslarına bağlı olarak birçok beyin toplayabilecekler.

Zombi Tsunamisi

ZOMBİLERE KORKU YAYMAK İÇİN YOLCULUK

Oyuncular Zombie Tsunami’de zombi salgınının olduğu bir dünyaya girecekler ve bu zombiler sayılarını artırmak için sürekli hareket halindeler. Bir kişi araziye kadar her lokma ile zombiye dönüşecek ve saldırılar onları yok edecek. Oradan, mümkün olduğunca uzun süre bakım yapmak için bu zombileri kontrol edecek ve birçok farklı şehre seyahat edeceksiniz.

Zombi Tsunamisi

Her oyuncu zombilerin otomatik olarak hareket ettiğini gördüğünde kontrol yöntemi basittir. Görevleri, atlama yapmak ve yol boyunca mevcut olan tuzaklardan kaçmak için ekrana dokunmaktır. Ayrıca ne kadar basılı tuttuğunuza bağlı olarak bu zombiler yere çarpmadan önce zıplamalarını sürdürecekler. Güçlendiricileri kullanırken, bazen havada çift zıplamalar yapabileceksiniz.

Zombi Tsunamisi

MÜMKÜN OLDUĞU KADAR BEYİN BULUN

Zombie Tsunami’de her seviyeden sonra sonuç, bir oyun ekranında kaç tane beyin topladığınızın sonucu olacaktır. Çok sayıda küçük hücreli bir tahta olacak ve kazandığınız beyinler, tamamlanana ve başka bir tahtaya yerleştirilene kadar oraya yerleştirilecek. Aynı zamanda, tahtayı her doldurduğunuzda ödül, tamamen beklenmedik ödüller alacağınız bir piyango biletidir. Ayrıca, bu koleksiyonun belirli zorlukları olacak.

Devam eden zombi salgını nedeniyle, kalan insanlar yola dağılmış görünecek ve bazıları araçlarda görünecek. Yoldaki insanlar kolayca yenilebilir. Araçta, insanları yok etmek ve zombiye dönüştürmek için eşit veya daha fazla sayıda zombi gerekecektir. Daha fazla sayıda zombi ile deliklerin üzerinden atlamak veya bombalara dokunmak da daha karmaşık hale gelecektir.

Zombi Tsunamisi

ZOMBİLERİN GÜCÜNÜ ARTIRMAK İÇİN BİR ÇOK ALTIN ​​PARASI KAZAN

Piyango biletinden kazandığınız beklenmedik ödüllerin yanı sıra Zombie Tsunami’deki görevleri de görmezden gelemeyeceksiniz. Bir iksirin yanında yapılacak işleri göreceksiniz ve biri tamamlandığında bu tencereye bir miktar su dökülecek. Ayrıca, bu iksir doluysa patlayacak ve size etkileyici miktarda altın verecek. Zamanla, pot boyutu değişecek ve toplamanız için ödüller de artacaktır.

Zombi Tsunamisi

Bazı özellikleri ve zombilerinizin gücünü yükseltebileceğiniz için altın miktarının bu oyunda birçok kullanımı var. İki yeni başlayana daha sahip olacaklar ve özel statülerini daha uzun süre koruyacaklar. Özellikle soru işaretli bazı beyaz kutular göreceksiniz ve onlara dokunduğunuzda zombileriniz yeni bir şekle dönüşecek. Ayrıca oyun, sizi her zaman takip eden ve size destek olmak için efektlerini etkinleştirmeye hazır olan zombi kuşları da tanıtıyor.


İndir (69M)

Artık indirmeye hazırsınız Zombie Tsunami ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir