Zombie Invasion
Zombie Invasion

Zombie Invasion v1.7 MOD APK (Sınırsız Para) indir 2022

Zombie Invasion, oyuncuların hayatta kalma becerilerini öğrenmelerine ve zombilerle savaşmak için iyi bir silahşör olmalarına yardımcı olur. Böyle korkunç zorluklarla karşılaşan bir takım arkadaşı güvenilir bir insan olacaktır.

Android Android Aksiyon
4 ( 286 puan )
Fiyat: $0
İsim Zombie Invasion
Yapımcı DNS studio
Tür Aksiyon
Boyut 39M
Versiyon 1.7
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Zombie Invasion is the most famous version in the Zombie Invasion series of publisher DNS studio
Mod Version 1.7

Zombie Invasion, zombilerle yapılan kanlı savaşlardan biraz korku ile karışık hayatta kalma türünü seven biriyseniz kaçırılmaması gereken bir oyun olacaktır. Size her an saldırmayı bekleyen yüzlerce zombi arasında hayatta kalmanın bir yolunu bulmanız gerekecek. Sahip olduğunuz silahları kullanın ve gelecek şiddetli savaşlara hazırlanın. Neyse ki tek başınıza savaşmayacak ve takım arkadaşlarınızın desteğini alacaksınız.

Zombi İstilası

TEHLİKELERLE KARŞILAŞIN

Issız bir adada veya ıssız bir yerde tek başına hayatta kalmak birçok insanın korkusuydu, ancak bu sefer Zombie Invasion daha da korkunç bir deneyim getirdi. Korkunç bir ormanın ortasında bir evde yaşayan bir adama dönüşeceksiniz. Birkaç zombi ortaya çıkana kadar her şey yoluna girecek ve ardından bütün bir ordu size saldırmak için geliyor.

Şu anda yalnızsınız ve ne yapacağınızı bilmiyorsunuz bu yüzden zombileri yenmek için hızlıca silahınızı kapıyorsunuz. Sayıları artıyor ve gece gündüz fark etmeksizin her taraftan geliyorlardı. İşler yavaş yavaş kötüye gitti ve firmanız pes etmenize izin vermeyecek, bu yüzden ayağa kalkın ve savaşın. Onları tek bir notta yok etmek için sahip olduğun tüm atış becerilerini kullan.

Zombi İstilası

GÜNLERDE HAYATTA KAL

Zombie Invasion çok fazla bir şey istemeyecek, ancak göreviniz mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmak ve altın paralar gibi birçok çekici ödül almak. Bunun yanı sıra, nasıl gözlem yapılacağını bilmenizi ve silah kullanımında hızlı olmanızı da gerektirir. Her gün beceri pratiği yaparsanız ve daha sonra bu zor değil, zombi sayısı çok fazla bunalmış hissetmeyeceksiniz.

Kazandığınız para, zombilere saldırırken hasarı artırmak için yeni ve daha güçlü silahlar satın almak için kullanılacak. Ayrıca karakterinizi güzel kostümler veya koruyucu zırhlarla da donatabilirsiniz. Eşsiz bir özellik de, zombilerle savaşırken size destek olabilmeleri ve her durumda yeterli sağ eliniz olabilmeleri için takım arkadaşları satın alabilmenizdir.

Zombi İstilası

ANA ÖZELLİKLER

  • Size saldırmak için gece gündüz gelen yüzlerce korku zombi saldırısından önce mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmanın yollarını bulun.
  • Beklenmedik durumların üstesinden gelmek için gözlem yapma ve hızlı hareket etme gibi bazı gerekli becerileri uygulayın.
  • Zombi saldırılarını önlemek için karakterleri güzel kostümler ve koruyucu zırhlarla yenileyin.
  • Kazanılan parayı takım arkadaşları satın almak için kullanın ve zorlukların üstesinden gelmeniz için size her zaman çok destek olacaklardır.
  • 3D grafikler oldukça gerçekçi bir şekilde tasarlanmıştır ve renkler, oyuncuların heyecanlı hissetmelerine yardımcı olmak için korku tarzındadır.


İndir (39M)

Artık indirmeye hazırsınız Zombie Invasion ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir