Zombie Idle Defense
Zombie Idle Defense

Zombie idle Defense APK indir v1.7.4 (Sınırsız Para) 2022


Zombie Idle Defense APK , yeni oynanışa sahip bağımlılık yapan bir video oyunudur. Oyuncular, heyecan verici zombi mücadeleleriyle harika eğlence anları yaşayacaklar. İnsan dünyasına ışığı geri getirmek için bu zombileri yok etme görevini yerine geti

Android Android Hayatta Kalma
5 ( 312 puan )
Fiyat: $0
İsim Zombie Idle Defense
Yapımcı ONESOFT
Tür Hayatta Kalma
Boyut 100MB
Versiyon 1.7.4
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Zombie Idle Defense is the most famous version in the Zombie Idle Defense series of publisher ONESOFT
Mod Version 1.7.4
  • Sınırsız Nakit
  • Sınırsız Taş
  • Sınırsız Jeton
  • Sınırsız Araştırma Puanı
  • Sınırsız Hurda
  • Sınırsız Dayanıklılık
  • Sınırsız VipToken


İndir (100MB)

Zombie Idle Defense APK , yeni oynanışa sahip bağımlılık yapan bir video oyunudur. Oyuncular, heyecan verici zombi mücadeleleriyle harika eğlence anları yaşayacaklar. İnsan dünyasına ışığı geri getirmek için bu zombileri yok etme görevini yerine getirmek için kahraman olarak oynayacaksın. Çok sayıda zombiyle karşılaşacaksınız ve son derece acımasız bir ortamda sürekli savaşmak zorunda kalacaksınız. Oyunun benzersiz özellikleri ile eğlenceli ve ilgi çekici bir deneyim yaşayacaksınız.

zombie idle defense apk indir modkiwi com 1

YENİ ETKİNLİKLER VE OYUN

Zombie Idle Defense, oyunculara daha fazla yeni keşifler sunmak için oyuncuların katılması için asla ölmeyen bir efsane ekledi. Hayatınızı kaybetme korkusu olmadan zombilerle kıyasıya mücadele edeceksiniz. Buna ek olarak, oyun aynı zamanda oyuncuların daha verimli ve rahat bir şekilde alışabilmeleri için oynanabilirliği de geliştirir. Hareketlerini durdurmak için zombilere dokunmanız yeterlidir ve sistem otomatik olarak ateş edecektir. Zombileri öldürmeye yardımcı olmak için, yıkımı artırmak için birçok silah ve beceri satın almanız gerekiyor. Etkinlikteki radikal görevler de oyuncuların verimli bir şekilde tamamlayabilmesi için düzeltildi.

zombie idle defense apk indir modkiwi com 2

ACİL DOĞUM GÜNÜNE KARŞI

Bu, size eğlenceli eğlence anları yaşatacak korkunç bir RPG savaş atmosferine sahip oldukça dinamik bir strateji oyunudur. Özellikle, oyunun yeni güncellediği heyecan verici yeni oyunun keyfine varacaksınız. Zombie Idle Defense’de, dünya nüfusunun çoğunun ceset yaratıklar tarafından vahşi zombilere dönüştürüldüğü, garip ve yeni bir kıyamet sonrası dünya bağlamında savaşacaksınız. Oyunda hayatta kalan şanslı kahramansınız ve insanları düşman saldırılarından korumak için bir grup diğer hayatta kalanlarla bağlantı kurmanız gerekiyor.

zombie idle defense apk indir modkiwi com 3

İLK DAKİKALARDAN BAĞIMLILIK YAPAN OYUN

Oyuna katılırken savunma pozisyonunda olmalı ve kahramanlarınızın çok sayıda düşmanla karşılaşması için doğru silahları seçmelisiniz. Her seviye, farklı düşmanlardan gelen çok sayıda saldırı dalgasını içerecek ve her dalga, eğitim becerilerinizi ve savaş taktiklerinizi test etmek için ek bir zorlu mücadele olacaktır. Seviyenin sonunda zombi patronlarının saldırısına karşı koyabileceğinden emin misin? Geniş bir silah cephaneliği, farklı türde korkunç zombiler, hızlı oyun ve yeni oynanış size oynaması çok eğlenceli olacak.

zombie idle defense apk indir modkiwi com 4 zombie idle defense apk indir modkiwi com 5

FARKLI KARAKTER SİSTEMİ

Dünyayı kötü zombilerden korumanıza yardımcı olmak için farklı yeteneklere ve dövüş güçlerine sahip birçok çekici karakter arasından seçim yapabilirsiniz. En sevdiğiniz karakteri özgürce seçebilir ve dövüş becerilerinizi geliştirmek için günlük etkinliklere katılabilirsiniz. Ek olarak, Zombie Idle Defense’deki karakterler de 5 yıldızlı bir karşılık gelen seviye sınıflandırmasına sahiptir. Karakterinizin beş yıldızı varsa, herhangi bir düşmanla güvenle savaşabilirsiniz.

zombie idle defense apk indir modkiwi com 6 zombie idle defense apk indir modkiwi com 7

GRAFİK VE SES

Zombie Idle Defense’in 3D grafikleri, karakter görüntüsünü ve savaş sahnesini daha gerçekçi ve keskin hale getiriyor. Ayrıca yayıncı, silah sistemini ve karakterleri olağanüstü benzersiz ve şık tasarlayarak oyunculara daha heyecan verici bir deneyim yaşattı. Oyunun hızına uygun bir ritimle mükemmel ses kalitesi, oyuncuları saatlerce bağımlı tutar.


İndir (100MB)

Artık indirmeye hazırsınız Zombie Idle Defense ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanONESOFT

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir