ZOMBIE HUNTER
ZOMBIE HUNTER

ZOMBIE HUNTER v1.41.0 APK (Sınırsız Para) indir 2022

ZOMBIE HUNTER APK , zombilere karşı hayatta kalmak için benzersiz bir platform dövüş oyunudur. Bu oyunda tüm oyuncular son derece tehlikeli zombilere karşı savaşarak hayatta kalma yolculuğuna başlayacaklar. Hayatta kalma, bu oyunda kazanmanıza yardım

Android Android Aksiyon
5 ( 929 puan )
Fiyat: $0
İsim ZOMBIE HUNTER
Yapımcı VNG GAME STUDIOS
Tür Aksiyon
Boyut 135MB
Versiyon 1.41.0
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
ZOMBIE HUNTER is the most famous version in the ZOMBIE HUNTER series of publisher VNG GAME STUDIOS
Mod Version 1.41.0

ZOMBIE HUNTER APK , zombilere karşı hayatta kalmak için benzersiz bir platform dövüş oyunudur. Bu oyunda tüm oyuncular son derece tehlikeli zombilere karşı savaşarak hayatta kalma yolculuğuna başlayacaklar. Hayatta kalma, bu oyunda kazanmanıza yardımcı olacak en önemli faktördür, bu yüzden sizi yemeye çalışan zombilerden kendinizi koruyun. Oyunumuz, isteksiz ölümlerin açık dünyası için en popüler platformlardan biridir. Bu oyunda eğlence de yer alır, bu nedenle herkesin eğlence ihtiyaçlarını karşılamak için harika bir seçim haline gelir.

zombie hunter apk indir modkiwi com 1

OYUNU DENEYİM

Oyuncular hayatta kalma oyunu deneyimine katıldığında ZOMBIE HUNTER, bu oyun kesinlikle sizi bağımlı yapacak. Oyun platformumuz, oyuncunun savaşı ve hayatta kalması için size birçok yeni özellik sunacak. Bu oyun, tüm oyuncuların düşmanlardan gelen saldırıları önlemek için kendilerine en güçlü savunma üslerini inşa etmelerini gerektirir. Bu oyundaki tüm yeni özellikler, oyunu her zamankinden daha çekici hale getirecek. Zombilere saldırmak ve onlarla savaşmak için herhangi bir ekipman veya silah seçebilirsiniz. Zombiler her yerde görünecek.

Karayollarında, ipotek dolu şehirlerde görünecekler. Ve savaşın sonuna kadar hayatta kalmak her oyuncunun görevidir. Zombi virüsü patlak verdiğinde, dünya bir ölüm hayatına battı, dünyanın sonu gelmek üzereydi. Yok olmanın eşiğindeki bir dünyayı kurtarmak için tüm düşmanlara karşı duracak olan sizsiniz. İnsan yaşamı ve çevre artık eskisi gibi olmayacak; insanlar yavaş yavaş yiyecek ve her tür zombinin saldırı hedefi haline gelir.

zombie hunter apk indir modkiwi com 2

Bu zombilerin özellikleri son derece vahşi ve isteksizdir. Bu ölümcül virüsü, geçtikleri herhangi bir yere, tanıştıkları herkese kolayca yayabilirler ve bu da dünya çapında bir zombi salgınına yol açmıştır. Tüm zombileri yok etmeye devam edelim, böylece bir ölümsüzler sürüsü arasında hayatta kalmanıza ve hayatta kalmanıza yardımcı olabilir, böylece insanların ve dünyanın hayatını kurtarabilirsiniz. Oyuncular için birçok kampanya olacak ve göreviniz zombileri öldürebilmek için tüm bu kampanyalara katılmak. Bu platform oyununda en iyi nişancılardan biri olduğunuzu dünyaya kanıtlayın. Varlığınızın kahraman ruhuyla tüm gücünüzü serbest bırakın, tüm zombileri yok etmek için yolculuğa başlayın ve dünyaya barış getirin.

zombie hunter apk indir modkiwi com 3

OYUNDA ETKİLEYİCİ ŞEYLER

ZOMBIE HUNTER APK oyununda tüm oyuncular en şaşırtıcı atış tekniklerini deneyimleyecek. Oyun platformumuz size benzersiz tasarımlara sahip güzel detaylı bir grafik sistemi getirecek. Bu oyundaki tüm görüntüler ve eylemler son derece modern. Geliştirmek ve kurmak için en son Android teknolojisini kullanıyorlar. Bu oyuna dahil edilen tüm atış efektleri son derece gerçekçidir ve bu deneyime katılan tüm oyuncuların en yüce duygulara sahip olmasını sağlar. Ayrıca, Zombie de bu oyundaki hayranlık uyandıran unsurlardan biridir. Bütün cesetler dünyayı sardı ve saklanacak hiçbir yerin yok.

Bu virüs son derece vahşi ve tehlikelidir ve gün ışığında kolayca hayatta kalabilir. Bu zombiler, tüm farklı eyaletlerin öldürme becerileri konusunda eğitilmiştir. Size her an saldırabilirler, bu yüzden onları yok etmek için elinizde silah bulundurun. Zombilere karşı ölümcül savaşlara katılabilmek için kendinizi her şeye dikkatlice hazırlayın. Hayatta kalma, bu oyuna katılırken korumanız gereken tek şeydir.

zombie hunter apk indir modkiwi com 4

OLAĞANÜSTÜ ÖZELLİKLER

Bugün piyasada çoğu zaman, her oyun, oyuna başlamak için bir wifi veya internet bağlantısının kullanılmasını gerektirir. Ancak ZOMBIE HUNTER oyun platformu için herhangi bir araç bağlamaya ihtiyaç duymayan oyuncular, çevrimdışı bir oyun platformu olduğu için bu oyuna kolayca katılıp deneyimleyebilirler. Bu, kullanıcıların verileri etkili bir şekilde kaydetmelerine yardımcı olan oyun platformudur. Oyuncular için son derece çeşitli ve zengin bir silah sistemi olacak. Bu oyunda oyuncunun hayatını korumak, başarı veya başarısızlık için belirleyici faktördür. Unvanımız, oyuncuların atış stratejilerini geliştirmelerini sağlayan temel taşlardan biridir. Zombi öldürmek artık oyuncular için zor bir görev haline geldi. Dünyanın en iyi atıcıları olan arkadaşlarınızı kanıtlayalım.

TEMEL İNŞAAT

ZOMBIE HUNTER oyununda üsler inşa etmek ve yükseltmek, her oyuncunun en önemli görevlerinden biridir. Bu onların uzun süre hayatta kalmalarını ve zombilerin tehlikelerinden kurtulmalarını sağlayacaktır. Üs ayrıca oyunculara savaşma ve hayatta kalma sürecine hizmet etmek için birçok yiyecek, malzeme ve ekipman sağlayabilir. Ölüm her an sana gelebilir, bu yüzden üs yaşamak için en güvenli yer. Bu oyunda her savaşa hazır olun, dünyanın hayatta kalması ve barışı için savaşın.


İndir (135MB)

Artık indirmeye hazırsınız ZOMBIE HUNTER ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanVNG GAME STUDIOS

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir