Zombie Hunter D
Zombie Hunter D

Zombie Hunter D-Day v1.0.829 APK + MOD (Tanrı Modu) indir 2022


Zombie Hunter D-Day, şehre sızan korkunç ölümsüzler olarak olası en kötü senaryoyu gösteriyor. Kasabaya yayılan ve nedeni bilinmeyen korkunç bir hastalık var. Oyuncular, virüse dirençli bireylerin şeklini alır ve yayılmasını önlemeye yardımcı olan ey

Android Android Aksiyon
4 ( 740 puan )
Fiyat: $0
İsim Zombie Hunter D
Yapımcı Clegames Inc
Tür Aksiyon
Boyut 87M
Versiyon 1.0.829
MOD Tanrı modu
Orjinal Google Play
Zombie Hunter D is the most famous version in the Zombie Hunter D series of publisher Clegames Inc
Mod Version 1.0.829
  • Tanrı modu
  • Bir vuruş
  • Reklamsız


İndir (87M)

Zombie Hunter D-Day, şehre sızan korkunç ölümsüzler olarak olası en kötü senaryoyu gösteriyor. Kasabaya yayılan ve nedeni bilinmeyen korkunç bir hastalık var. Oyuncular, virüse dirençli bireylerin şeklini alır ve yayılmasını önlemeye yardımcı olan eylemlerde bulunur. Yeni baskı, bu uzun soluklu mücadeleyi daha da ileriye taşımasına yardımcı olacak bir dizi heyecan verici eklemeyi ekleyerek harika bir geri dönüş yaptı!

Zombie Hunter D-Day: Çevrimdışı Atış Oyunu

ÜRETİCİDEN OLUMLU DEĞİŞİKLİKLER

Ana lobide daha fazla öğe olduğunda arayüz yenilenecektir. Zombie Hunter D-Day, lüks tasarımlara çok fazla değil, ürkütücü detaylara odaklanıyor. Bu geri dönüşteki yükseltme bunun kanıtıdır; savaş modu, görev ve silah değişikliği seçenekleri yeni bir sırayla düzenlenecek. Kolay erişim için ana ekrana fonksiyon düğmeleri eklenecektir. Bu talimatları kurulum günlüğünde özetleyeceğiz.

Zombie Hunter D-Day: Çevrimdışı Atış Oyunu

ÖZEL MODLARI KEŞFEDİN

Her maç için farklı oyun modları, oyuncuları Zombie Hunter D-Day’deki zombi şehir korku hikayesinin daha derin bir keşfine çekiyor. Oturum açarken ana paneldeki seçenekleri değiştirebilirsiniz. İlk olarak, size doğru gelen yüzlerce irili ufaklı zombi ile Zombie Stage modunu keşfedin. Cephanelik onlarla başa çıkmak için yeterli mi? Bu konuda önemli kararlar vermeniz gerekecek.

Daha akıllı bir strateji kullanmak istiyorsanız, zombi savunma modu veya Boss baskın modunun ikisi de ayrı savaşlardır. Bu, en şiddetli maçı açabilmek için net planlar oluşturmanızı gerektirir. Silahı zombilere doğrult ve aileyi ve şehri kurtarmak için güçlü bir şekilde tetiği çek! Önemli hasara sahip daha fazla silaha sahip olarak kişisel cephaneliğinizi genişletin. Korkunç patlama için bombalar da bu kampanya için mükemmel bir seçim!

Zombie Hunter D-Day: Çevrimdışı Atış Oyunu

ÖZEL TEKNİK SİSTEM DESTEĞİ

Yapımcı, görsel ve işitsel grafik yaklaşımlarına yönelik bir dizi yatırıma ek olarak, her zaman Zombie Hunter D-Day’in planında bulunan tüm malzemeleri en üst düzeye çıkarmaya odaklanmıştır. Sırasıyla büyük ve küçük bir zombi grubunu sahneye getirerek olayı hayata geçiriyorlar. Her oyunda patronlar görünecek; alt düzey ordulara talimat vererek ilerlemenizi engelleyecekler.

Daha fazla dili desteklediğimiz ve küresel bağlantı hedeflediğimiz için dil kısıtlamaları ortadan kalktı. Optimizasyon, oyuncunun daha sorunsuz bir deneyim yaşamasına yardımcı olacaktır. Modaya uygun bir silah koleksiyonunun yardımına ihtiyacınız olacağına inanın. Bir sürü mühimmat ve silah türü mevcut olacak, ancak kilidini açmak için deneyim puanları gerekiyor. Bu büyüleyici olaylar dizisinde, liderlik tablosunun zirvesini fethedebileceğinize inanıyorum!

Zombie Hunter D-Day: Çevrimdışı Atış Oyunu

AİLEYİ VE ŞEHRİ KURTAR

Günümüzün en iğrenç, enfeksiyon sayısı gerçekleri ile Zombie Hunter D-Day, onları durdurmak için bir strateji geliştirebilirsiniz. Önceden oluşturulmuş planı açın ve nihai zaferleri elde etmek için talimatı uygulayın. Çeşitli silah sistemlerine olan güven ve ilgi çekici modlar, sizi bu benzersiz ortamın içine çekecek. Oyunda ustalaşın ve her karşılaşmadan sonra bir inceleme yapmayı unutmayın!


İndir (87M)

Artık indirmeye hazırsınız Zombie Hunter D ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir