Zombie Defense 2
Zombie Defense 2

Zombie Defense 2 v0.8.5 APK indir (Sınırsız Para) 2022

Zombie Defense 2, oyunculara zombileri öldürme görevi verir. Dünyayı kötülüğe karşı korumak için silahları ve gücü yükseltmek için bir kahramana dönüşüyorsunuz.

Android Android Aksiyon
5 ( 144 puan )
Fiyat: $0
İsim Zombie Defense 2
Yapımcı DIVMOB
Tür Aksiyon
Boyut 50M
Versiyon 0.8.5
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Zombie Defense 2 is the most famous version in the Zombie Defense 2 series of publisher DIVMOB
Mod Version 0.8.5

Eski RTS tarzı ile Tower Defense’in modern oyununun harika bir kombinasyonu olan Zombie Defense 2, oyunculara büyüleyici bir deneyim sunuyor. Karşınızda, dünyayı saldırmak ve yok etmek olan nihai kötü amacı kimseyi bırakmadan insanları yiyen acımasız bir zombi sistemidir. Bu durum karşısında içinizdeki kahraman ruh, onlara saldırmak ve onları temiz bir şekilde yok etmek için ayağa kalkar. Oyuncular, zombileri istila etmek için askerleri sıralar halinde düzenleyebilir ve mümkün olduğu kadar çok hasara neden olabilir.

Zombie Defense 2: Çevrimdışı TD Oyunları

GERÇEK BAŞARILI

Bu gezegendeki zombilerin kökeni, Gestapo’nun yok edilmeden önce genetiği değiştirilmiş organizmalar icat etmeyi başarmış olmasıydı. Bu nedenle, dünya çapında birdenbire giderek daha üretken bir zombi dizisi ortaya çıktı. İnsan eti yiyebilmek için hileler kullanmayan, bu ışıkta kahraman olan askerlerden geliyorlardı. Sadece bu değil, bu dünyadaki rakipleriniz de zombi tehlikesinden geliyor.

Zombie Defense 2: Çevrimdışı TD Oyunları

FARKLI ZOMBİLER

Düşmanlarınız sayılmayabilir, ancak size 18 farklı tür hakkında doğru bilgiler verebiliriz. Ekranın önünde beliren, gittikleri her yere yayılabilen tehlikeli bir hastalığa yakalanmış bir zombi köpek olabilir. Çevik olanların yanı sıra birçok yavaş zombi de var. Orada durmamak, ister otomatik bir dövüş makinesi olsun, ister çıldırmak için fikrini değiştiren bir bilim adamı olsun, aynı zamanda yok etmeniz gereken bir rakip.

Zombie Defense 2: Çevrimdışı TD Oyunları

AKILLI GRAMMEN YOLUYLA

Zombie Defense 2, onları çeşitli stratejilerle savuşturmanıza olanak tanır. 10 birim aşırı iyi niyetten sadık askerlerinin çağrılması dahil. Onları mağaraya getirmeleri için av olarak zombi ordusunun derinliklerine gitmelerini emredebilirsin. Ayrıca üzerlerine el bombası atmak ve yangında ölmelerini sağlamak da iyi bir stratejidir.

Zombie Defense 2: Çevrimdışı TD Oyunları

OPTİMİZE SİLAH TAŞIMACILIĞI

Bununla da kalmıyor, oyunculara özel bir uçak da getiriyoruz. Oyuncuların sadece yukarıdan hareket ederek zombilerin yolunu ve tabanını kolayca gözlemlemelerine yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda savaşlarda sizin için pratik bir destek öğesidir. Oyuncular düşmanı yok etmek için çeşitli silahları kolayca depolar ve düşmanların tepki vermesini engelleyen benzersiz öğeler ve uyarıcılar oluşturmak için malzemeleri özgürce toplayabilirsiniz.

Zombie Defense 2: Çevrimdışı TD Oyunları

ÖZELLİKLERİ

– Askerleri çağırın ve dünyayı korumak için onları kontrol edin.
– Zombilerin zulmü ve ahlaksızlığıyla savaşın, her yerde zombiler.
– Rakipsiz güce sahip silahlar tasarlayın, toplayın ve üretin.
– Düşmanın saldırısını engellemek için yanan yağla dolu bir tank kullanın.
– Ana görevin yanı sıra yan görevler de sizleri bekliyor.


İndir (50M)

Artık indirmeye hazırsınız Zombie Defense 2 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanDIVMOB

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir