Zombie Catchers
Zombie Catchers

Zombi Catchers v1.30.24 APK (Sınırsız Altın) indir 2022


Zombie Catchers APK 'da daha önce yaşadıklarınızdan farklı eğlence unsurlarına sahip kıyamet sonrası dünya bulunabilir. Oyuncular bu oyunda canavarların korkusunu simgeleyen bir karakteri kontrol edecekler. Aynı zamanda, oyun oynarken birçok heyecan

Android Android Aksiyon
5 ( 785 puan )
Fiyat: $0
İsim Zombie Catchers
Yapımcı Deca Games
Tür Aksiyon
Boyut 75MB
Versiyon 1.30.24
MOD Sınırsız Altın
Orjinal Google Play
Zombie Catchers is the most famous version in the Zombie Catchers series of publisher Deca Games
Mod Version 1.30.24

İndir (75MB)

Zombie Catchers APK ‘da daha önce yaşadıklarınızdan farklı eğlence unsurlarına sahip kıyamet sonrası dünya bulunabilir. Oyuncular bu oyunda canavarların korkusunu simgeleyen bir karakteri kontrol edecekler. Aynı zamanda, oyun oynarken birçok heyecan verici faktör bulur ve işinizi daha da geliştirmek için teşvik edersiniz. Yani bu sizi etkili bir şekilde eğlendirecek bir oyundur.

Kıyamet Sonrası DÜNYADA EĞLENCE DOLU DENEYİM

Kıyamet sonrası bir dünya, bu korkunç düşmanlarla yüzleşme rolünü üstlenen oyunculara genellikle korku getirir. Ama Zombie Catchers’da avcı olacağın zaman bu biraz değişiyor ve bu canavarlara korkuyu getiren sensin. Spesifik olarak, bu oyunun hikayesi, galaksiler arası bir yolculuk yapan ve bir iş kurmak için gerekli bir temel arayan iki tüccar etrafında dönüyor.

Bu iki karakter AJ ve Bud, uzaylılar ve Dünya’ya aşık olmuşlar ve burada gerçek bir iş yapmaya çalışıyorlar. Aynı zamanda birçok kişiye harika malzemelerle hizmet verecekler. Yani bu oyunda birincil malzeme farklı renklerde zombiler ve bu canavarlar önlerine çıktığınızda özel bir korkuya sahip olacaklar. Silahınızı doğru kullanmanız gerekecek.

FARKLI ZOMBİ TÜRLERİNİ TOPLA

Zombie Catchers’da oyuncular, arabalı bir kafe işletecek ve ülkenizden geçen birçok oyuncu olacak. Oldukça uzun bir çizgi, ancak bu oyunda belirli bir miktar sorun getiriyor. Özellikle, içecekler oluşturmak için belirli malzemeleri toplamanız gerekecek ve olağanüstü bir malzeme, farklı renklerde zombilerdir. Diğer köylülerin sevdiği bir içecek yaratmak için farklı zombilerin özleri kullanılabilir.

Malzemelerle ilgili bazı sorunlarınız varsa, gerekli zombileri yakalamak için bölümlere katılmanız gerekecektir. Spesifik olarak, bir harita göreceksiniz ve bu zombiler için bir izci göreceksiniz. Zombilerin olduğu alanlar bu makineden yanıt alacak ve onlara hemen katılabilirsiniz. AJ’yi her zaman hedefi ileriye doğru fırlatan bir silahla kontrol edeceksiniz ve her atış bir zombiyi yakalayacak.

Karakteri 2 boyutlu bir ortamda kontrol edeceksiniz ve bu oyunun başında karşılaşacağınız iki tür zombi bulunuyor. Spesifik olarak, bazı zombiler tamamen önünüzde belirecek ve kaçmadan önce onları tamamen isabetli bir şekilde vurmaya çalışacaksınız. Diğer zombi türü ise bulundukları yeri gizlemenin bir yolunu bulacakları, onları yerden çıkarmak için yem kullanmanız gerekecek. Onları mümkün olduğunca çabuk yakalamaya çalışmanız gerekecek.

Silahınız ekranda beliren bir merkeze sahip olacak ve zombilere yakın odaklanmanız ve onları hemen yakalamanız gerekiyor. Bir beyni yere attıktan sonra, zombilerin görüşünü engelleyecek bir yer bulmanız gerekecek. Yerden çıktıklarında saklandıkları yerden atlayacak ve onları olabildiğince çabuk yakalamaya çalışacaksınız. Yavaş hareket etmezler ancak engellerin üzerinden atlayabilirler. Seviyenin her iki ucundaki yeşil alana gitmelerine izin vermeseydin daha iyi olurdu.

İŞİNİZİ YÖNETİN

İçecek ekstraksiyonu için malzemeleri topladıktan sonra farklı türde içecekler yaratacaksınız. Hammaddeler bir tankta depolanacak ve sürekli olarak ekstrakte edilecektir. Aynı zamanda sürecin sorunsuz işlemesi için minimum tutar, üç birimi karşılamanız gerekecek. Ayrıca her defasında belirli bir miktar içki ile karşılaştığınızda miktarınız artacaktır ve bu işlem otomatik olarak yapılmaktadır.

Zombie Catchers APK malzemeler bitene kadar bir süre olacak; oyuncu mümkün olduğu kadar çok içki çıkarmak için zaman harcayacaktır. Ancak fark etmeniz gereken bir şey var ki, bazı müşteriler çok miktarda içeceğe ihtiyaç duyacak, ancak üretim süresi istediğiniz kadar hızlı değil. Çözüm oldukça basit: üretim sürecini mümkün olduğunca hızlandırmak için plütonyum kullanmak. Ayrıca çoğunuz bu kaynağı çeşitli görevleri yerine getirmek için kullanacaksınız.

TAM GÖREVLER VE EĞLENCE ELEMANLARIN KİLİDİNİ AÇIN

Zombie Catchers’da birçok farklı seviye alacaksınız ve aldığınız görevleri tamamlamaya çalışacaksınız. Görevleri tamamlamak genellikle bir karakterin seviyesini yükseltmek ve oyunun çeşitli öğelerinin kilidini açmak için kullanılır. Spesifik olarak, zombileri yakalamanıza veya yeni zombi türleri bulmanıza yardımcı olacak yeni silahlar bulabilirsiniz. Aynı zamanda, çok para kazandığınızda, içkilerinizi ve karakterler için silahlarınızı yükseltmek için kullanabilirsiniz.


İndir (75MB)

Artık indirmeye hazırsınız Zombie Catchers ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanDeca Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir