Zili
Zili

Zili v2.35.11.1617 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Zili, kendi videolarınızı çekerken yaratıcılığınızı tatmin etmenizi sağlayan bir uygulamadır. Bu uygulamaya gelince, herkesle paylaşmak ve hatta başkalarının videolarını izlemek için kendi komik, komik kısa videolarınızı oluşturabileceksiniz. Özel bi

Android Android Araçlar
4 ( 492 puan )
Fiyat: $0
İsim Zili
Yapımcı Zili
Tür Araçlar
Boyut 27MB
Versiyon 2.35.11.1617
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Zili is the most famous version in the Zili series of publisher Zili
Mod Version 2.35.11.1617
Total installs 100,000,000+

İndir (27MB)

Zili, kendi videolarınızı çekerken yaratıcılığınızı tatmin etmenizi sağlayan bir uygulamadır. Bu uygulamaya gelince, herkesle paylaşmak ve hatta başkalarının videolarını izlemek için kendi komik, komik kısa videolarınızı oluşturabileceksiniz. Özel bir mizah anlayışına sahip biriyseniz ve bu ilhamları herkese aktarmak istiyorsanız, bu gerçekten uygun bir uygulama olacaktır.

Zili – Hindistan için Kısa Video Uygulaması | Eğlenceli Zili – Hindistan için Kısa Video Uygulaması | Eğlenceli

KULLANICILARDAN ÖZEL VİDEOLAR

Uygulama farklı bir türde bir sosyal ağ gibi görünüyor, Zili’deki eğlence içeriği videonun altında geliştirilecek. Ve bu bir sosyal ağ olduğu için, tüm uygulama kullanıcıları, uygulamanın sahip olduğu ana faaliyetlere ve özelliklere katılabilir. Böylece siz ve diğer kullanıcılar, uygulama içindeki herkesle paylaşmak için kendi özel kısa videolarınızı özgürce oluşturabileceksiniz.

Zili – Hindistan için Kısa Video Uygulaması | Eğlenceli Zili – Hindistan için Kısa Video Uygulaması | Eğlenceli

BİRÇOK FARKLI TEMA PAYLAŞILIYOR

Ve bu uygulamanın çeşitliliğini artırabilmek için üretici, içerik oluşturucuların birçok farklı konu ile çalışmasına izin verdi. Tüm konular birçok yönde uygulanacaktır. Şakalarla eğlenceden ya da bilgi paylaşımı gerektiren ciddi videolara kadar. Kendiniz için spor, hayvan, sanat, teknoloji öğeleri gibi günlük ilgi alanlarınıza uygun bir tema seçmeye çalışın…

BASİT İŞLEMLE SONSUZ EĞLENCEYİ PAYLAŞIN

Ancak kullanıcıların uygulamayı rahatça kullanabilmeleri için geliştiriciler uygulamayı basit bir arayüzle tasarladılar. Kullanıcının ihtiyaç duyduğu fonksiyon tuşları, tam ekranda gösterilen video üzerinde yüzer şekilde görüntülenecektir. Bir videoyu beğenmek, bir videoya yorum yapmak, bir videoyu paylaşmak veya indirmek gibi işlemlerle kullanıcılar onu son derece hızlı bir şekilde kullanabilecekler.

Zili – Hindistan için Kısa Video Uygulaması | Eğlenceli Zili – Hindistan için Kısa Video Uygulaması | Eğlenceli

AĞ ETKİNLİĞİ OLUN

Bu, sizinle birlikte gerçek ilhamları bulmanız için mükemmel bir araç olacaktır. Zili, gerçekten harika videolar elde edebilmeniz için tutkularını paylaşabilen kullanıcıları teşvik eder. Ve eğer canlı, canlı, eğlenceli biriyseniz, kısa videolarınızın platformdaki diğer kullanıcılar tarafından alınması ihtimali yüksektir. Oradan, ağ platformunda bir etkileyici haline gelebilecek ve birçok takipçi tarafından tanınabileceksiniz.


İndir (27MB)

Artık indirmeye hazırsınız Zili ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir