Zero City
Zero City

Zero City v1.31.1 MOD APK (Hasar/Savunma Çarpanı) indir 2022


Zero City, oyuncuların çok işlevli odalara sahip bir sığınakta hayatta kalmaya çalışacakları inşaat ve savaşı birleştiren bir oyundur. Farklı istatistiklere sahip hayatta kalanlarla çalışırken onları geliştirebileceksiniz. Aynı zamanda, silahlı bir k

Android Android Oyun
4 ( 691 puan )
Fiyat: $0
İsim Zero City
Yapımcı My com B V
Tür Oyun
Boyut 104M
Versiyon 1.31.1
MOD Hasar/Savunma Çarpanı
Orjinal Google Play
Zero City is the most famous version in the Zero City series of publisher My com B V
Mod Version 1.31.1
Total installs 10,000,000+

İndir (104M)

Zero City, oyuncuların çok işlevli odalara sahip bir sığınakta hayatta kalmaya çalışacakları inşaat ve savaşı birleştiren bir oyundur. Farklı istatistiklere sahip hayatta kalanlarla çalışırken onları geliştirebileceksiniz. Aynı zamanda, silahlı bir kuvvet her zaman zorlu savaşlara katılmaya hazırdır ve güçlerini yükseltebilirsiniz.

Zero City: üs kurma oyunları

ZOMBİ LEJYONLARININ KORKUSUYLA MÜCADELE

Zero City dünyasında bir salgın meydana geldi ve birçok insanı zombiye dönüştürdü. Sayıları baş döndürücü hale geldi ve hayatta kalanlara korku getirdi. Virüs bulaşmış insanları iki farklı kategoriye ayırdığında işler burada bitmiyor. Spesifik olarak, bir tür sadece içgüdülerini takip eden ve hareket eden zombiler olacak ve bir diğeri, zekaları sayesinde ilk türün lideri olan mutantlar olacak.

Zombi lejyonunu toplamak için ayağa kalkan mutantlardan biri, The Master ve savaşta ölen barınak lideriydi. Bu, kalan insanları barınağa geri dönmeye ve zeki olanlar tarafından yönetilen canavarlara karşı savunmalarını artırmaya zorladı. Aynı zamanda barınakta hayatta kalanların sayısı zamanla artacak ve şüphesiz bu korkunç düşmanlarla savaşmak için sağlam bir güce sahip olacaksınız.

Zero City: üs kurma oyunları

FARKLI ODALARLA BİR BARINAK İNŞA ET

Zero City’de oyuncular, istediğiniz odaları özgürce inşa edebilmeniz için birçok farklı odanın ve boş hücrelerin bulunduğu bir sığınağa gelecekler. Aynı zamanda zombi salgınından kurtulan her karakter barınağın önüne çıkacak ve onları hangi odaya götüreceğinizi düşüneceksiniz. Her odanın farklı etkileri vardır ve bir nesne türü için uygundur. Bu karakterleri seçmeniz için kriterler onların istatistiklerindendir.

Zero City: üs kurma oyunları

Karakterlerin istatistiklerini kolayca görecek ve ardından onları kafeterya gibi bazı odalara götüreceksin. Bu, sığınaktaki odaların normal şekilde çalışmasına yardımcı olur. Komuta merkezi gibi bazı odalar yükseltilebildiğinde işler burada bitmiyor. Aynı zamanda, barınağınızın büyümesine yardımcı olmak için farklı özelliklere sahip yeni odaların kilidini açabileceğiniz için yükseltmenin etkisi tamamen anlaşılabilir.

Zero City: üs kurma oyunları

ZOMBİLERİ YIKMAK İÇİN GÜÇLÜ EKİPLER OLUŞTURUN

Sığınaklar geliştirmenin yanı sıra, oyuncuların farklı yerlerdeki zombileri öldürmek için Zero City’deki zorlu seviyelerin üstesinden gelmeleri gerekiyor. Özellikle, başlangıç ​​karakter sayısı ikidir ve daha yüksek bir seviyeye ulaştığınızda kalan konumların kilidi açılacaktır. Savaş mekanizması, rakibi yenerken kazanan olacağı zaman tamamen güce odaklanmıştır. Onları desteklemek için öğeleri kullanmaktan siz sorumlu olacaksınız.

Zamanla, farklı nadirlikteki kasalar aracılığıyla öğelerin kilidini de açabilirsiniz. Aldığınız ödüllerin miktarı, para, silah ve diğer pek çok eşya gibi tamamen beklenmedik. Böylece daha güçlü silahlar kuşanırken karakterin gücünü artırabilirsiniz.

Zero City: üs kurma oyunları

Oyuncuları aşağıdaki unsurlarla meşgul eden tamamen kıyamet dünyasında hayatta kalın:

  • Dünya, mutant zombiler tarafından tehdit ediliyor ve bir orduyu yöneten akıllı bir zombi olan The Master tarafından yönetiliyor.
  • Pandemiden kurtulanları toplayacak ve kapasitelerine göre barınaktaki etkinlik odalarına yerleştireceksiniz.
  • Zamanla odaların seviyesi gelişecek ve etkileyici işlevlere sahip yeni odaların kilidini açabileceksiniz.
  • Oyuncuların korkunç zombilerle dolu yerleri fethedebileceği tamamen silahlı bir ordu.
  • Ordunuzun gücünü artırmak ve yeni savaşçılar toplamak için yeni ekipmanların kilidini açabilirsiniz.


İndir (104M)

Artık indirmeye hazırsınız Zero City ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanMy com B V

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir