ZEPETO
ZEPETO

ZEPETO v3.18.500 APK (Sınırsız Para) indir

Avatar tasarım uygulamaları büyük olasılıkla insanlar için çok garip olmayabilir, ancak belki de kendinizi temsil etmek için 3D fırça darbeleriyle çocukların favorisini yaratmayı düşündünüz mü? ZEPETO MOD APK'ya ulaşmak tamamen mümkündür. Bu uygulama

Android Android Macera
4 ( 160 puan )
Fiyat: $0
İsim ZEPETO
Yapımcı Naver Z Corporation
Tür Macera
Boyut 235.54 M
Versiyon 3.18.500
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
ZEPETO is the most famous version in the ZEPETO series of publisher Naver Z Corporation
Mod Version 3.18.500

Avatar tasarım uygulamaları büyük olasılıkla insanlar için çok garip olmayabilir, ancak belki de kendinizi temsil etmek için 3D fırça darbeleriyle çocukların favorisini yaratmayı düşündünüz mü? ZEPETO MOD APK‘ya ulaşmak tamamen mümkündür. Bu uygulama, kullanıcıların çizgi film figürlerini oluşturmasına izin vermenin yanı sıra, keşfetmenizi bekleyen eğlence amaçlı birçok farklı işlev vardır.

ZEPETO MOD APK Hakkında

Gerçekte ZEPETO‘nun aslında bir çizgi karakter tasarım uygulaması ve aktivite oyunu olduğu söylenebilir. Bu yazılımda, kendi avatarınızı oluşturduktan sonra, diğer insanların da olabileceği bir dünyaya gidebilirsiniz. Günlük yaşamı simüle eden bir dizi eğlenceli oyun ve görev var. ZEPETO‘yu arkadaşlarınızla konuşmak, uygulama içi görevlere toplu olarak katılmak ve harika eğlence anlarına sahip olmak için kullanmak mümkündür.

ZEPETO MOD APK ZEPETO MOD APK for Android

Özel modaya uygun karakter tasarımı

ZEPETO‘ya ilk katıldığımızda, hepimiz kendi figürlerimizi geliştirmek zorunda kaldık. Cinsiyetiniz, vücut şekliniz, yüz fonksiyonlarınız, saçınız, ten renginiz, istediğiniz görünümü bulmanız mümkün… O form gerçek dünyada siz gibi görünebilir, ancak yine de bir model olabilir. Sürekli arzuladığınız ama aslında henüz gerçekleştirme fırsatı bulamadığınız görünüm. Bundan daha fazlası, kostümler. Resmi olmayan giyim, iş kıyafeti, okul kıyafeti, kutlama kıyafetleri, spor aktiviteleri vb. dahil olmak üzere çok sayıda kıyafet vardır. Koleksiyonu mümkün olduğunca çeşitlendirerek zenginleştirin. Tasarım ve karakteri eğlendirmek için iki kez düşünmeyin. Kalabalıktan olumlu bir şekilde fark edilebilirsiniz.

Günlük aktiviteyi deneyimlemek ama çok ilginç

ZEPETO‘ya gelen oyuncular, gerçek hayatımızın sahip olduğu neredeyse her şeyi simüle ediyormuş gibi hissedecekler. Arabalı yollara alışkındır, yürüyebilir, bisiklete binebilir ve hatta bazen arkadaşlarınızla lüks bir otomobil bile sürebilirsiniz. Daha da iyisi, eğer maceracı biriyseniz, kasaba ile bağlantılı merkezde teleferikle seyahat edebileceğiniz yerler bulacaksınız. Ayrıca ZEPETO, katılmanıza yardımcı olacak mini oyunlar gibi çok sayıda dersin bulunduğu bir okul alanıyla birlikte gelir. Veya labirent gül bahçesi, devasa bir dönme dolap,…

ZEPETO’daki eğlence aktivitelerini keşfedin

ZEPETO insanları benzersiz evlere sahip olabilir. Kesinlikle kendi evinizi yaratmaktan daha iyi bir şey yoktur. Çağdaş, eski, çekici gibi tamamen kendi ev tarzınızı oluşturacaksınız… ZEPETO, oyuncuların özel hayal güçlerini serbest bırakmalarına olanak tanır. Oyuncular evlerini bir kafeye, en iyi etkinliklerin gerçekleştiği canlı bir diskoya dönüştürebilir, hatta bir evlilik kutlaması için mülkünüzün içinde bir tören bile düzenleyebilirsiniz. Başkalarının evlerine seyahat edebilir, düşüncelerinizi korumanıza yardımcı olacak fotoğraflar çekebilirsiniz.

Çekici düzenler ve gürültü

ZEPETO‘nun 3D fotoğraflarının son derece nefes kesici ve adım adım olduğu düşünülüyor. Pürüzsüz, çeşitli çizimlerle, her karakterin birçok pratik tasarımını ve ifadesini ve ayrıca yakınınızdaki bağlamı göreceksiniz. Kişinin seçtiği kişiliğin gülümseme, öfkeli, gibi yüz ifadelerine karşı kibar veya çekici bir yetişkin tarzının ortaya çıkmasıyla… Ayrıca, ZEPETO‘nun sesi mükemmel olabilir. canlı. Her farklı sahnede, oyunun tamamını gerçeğe olabildiğince yakın hale getirmek için yürüttüğünüz aktiviteye uyan seslere ihtiyaç vardır.

ZEPETO MOD APK Download Download ZEPETO MOD APK

Konuş, yepyeni arkadaşlar edin

ZEPETO‘nun bir başka harika işlevi de Chatbox’tır. Arkadaşlarınızı seçin ve mesaj kulübünde ifade etmeniz gerekenleri yazın, o zaman kelimeler karakterinizin aklının üstünde görünebilir. Bu, oyuncuya gerçek hissettiriyor, tıpkı günlük hayatımız gibi, değil mi? Bu özellik ayrıca yepyeni arkadaşlar edinmemize yardımcı olur. Yolda, partilerde, okullarda, pek çok eğlenceli aktivitenin olduğu çeşitli insanlarla yakınlaşın ve onlarla doğrudan konuşun. Alan kısıtlaması olmayacak çünkü dünyanın dört bir yanından, farklı bölgelerden ve ülkelerden oyuncuları tanıyacaksınız. ZEPETO‘nun harika dünyasında asla yalnız olmayacaksınız.

Basit arayüz

Ekranda ZEPETO oynarken, öncelikle size en yakın türü ve çerçeveyi gösterecek, gitmek için, ihtiyacınız olan konuma gitmek için kişiliğinizi seçmeniz gerekiyor. Ayrıca ekranın altında bir e-posta çubuğu, fotoğraf çekme, teklif yapma veya dans gibi daha karmaşık eylemler olacak. Kullanımı basit, uygun mu?

ZEPETO size arkadaşlarınızla en mutlu anları yaratmayı vaat ediyor. Sınırsız jeton ve avantaj elde edebilmek için bireylerin sunduğu ZEPETO MOD APK varyasyonunu kullanın, böylece iyi vakit geçirmekten ve nefes kesici ürünlere endişelenmeden sahip olmaktan başka hiçbir şey için endişelenmenize gerek kalmayacağından emin olun. Sen seversin.


İndir (235.54 M)

Artık indirmeye hazırsınız ZEPETO ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanNaver Z Corporation

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir