Zen: Relax, Meditate & Sleep
Zen: Relax, Meditate & Sleep

Zen: Relax, Meditate & Sleep v5.5.1 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022

Uygulama, testlere dayanan ve karşılık gelen puanları veren benzersiz bir özelliğe sahip olacaktır. Bu puanlara dayanarak, analiz sizi her bir kişinin karşı karşıya olduğu seviyeye getirecektir. Oradan uygulama, alışkanlıklar oluşturmak için kullanma

Android Android Sağlık ve Fitness
5 ( 888 puan )
Fiyat: $0
İsim Zen: Relax, Meditate & Sleep
Yapımcı ZenApp Inc
Tür Sağlık ve Fitness
Boyut 75MB
Versiyon 5.5.1
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Zen: Relax, Meditate & Sleep is the most famous version in the Zen: Relax, Meditate & Sleep series of publisher ZenApp Inc
Mod Version 5.5.1
Total installs 1,000,000+

Uygulama, testlere dayanan ve karşılık gelen puanları veren benzersiz bir özelliğe sahip olacaktır. Bu puanlara dayanarak, analiz sizi her bir kişinin karşı karşıya olduğu seviyeye getirecektir. Oradan uygulama, alışkanlıklar oluşturmak için kullanmanız için bir dizi değerli öneri verecektir.

RUHUNUZU AYARLAMAYA YARDIMCI OLUR

Hem verileri hem de temel ruh halini analiz ettikten sonra, uygulama tarafından yönlendirileceksiniz. Bu yönlendirme, ihtiyacınız olanı vurgulamak için mükemmel bir yönlendirmedir. Duyguları dengelemeye yardımcı olur, duygusal devreleri geliştirmeye yardımcı olur, böylece kullanıcılar giderek daha mutlu, daha iyimser ve her zamankinden daha olumlu hissederler.

Zen: Rahatlayın, Meditasyon Yapın ve Uyuyun Zen: Rahatlayın, Meditasyon Yapın ve Uyuyun Zen: Rahatlayın, Meditasyon Yapın ve Uyuyun

SAĞLIĞI İYİLEŞTİRME YOLLARI

Uygulama ayrıca yaşa, evreye ve duruma bağlı olarak sağlığı iyileştirmeye yönelik yöntemler de sunacak. Analistler her zaman ilginç şeyler deneyimlemenizi ve en faydalı yöntemleri seçmenizi ister. Daha spesifik olarak, uygulama zihinsel sağlığınızı iyileştirmenize ve her zamankinden daha mutlu olmanıza yardımcı olacaktır.

YARARLI MEDİTASYONLAR

Kullanıcılar, değerli meditasyonlar yaparak daha fazla ilgi duyacaklar. Bu meditasyonlar, kullanıcıların takip etmesi için sizi doğru duruşa yönlendirecektir. Meditasyonlar, her ihtiyaca uyacak şekilde her yaşa göre her seviyeye uygun şekilde bölünecektir. Ayrıca, her egzersiz, ruh halinizi sonsuza kadar tatmin edebilmek için benzersiz rahatlama anlarına dalmanıza yardımcı olacaktır.

RAHATLATICI BİR VİDEO YAPIN

Eğlenceli, rahatlatıcı videolar yaparak ruh halinizi yatıştırın. Kullanıcılar rahat olacak ve tüm ruh hallerini ifade edecek. Farklı konulardaki videolar keyifli bir hayat yaşamayı kolaylaştırıyor. Bu videolar yükseltiliyor ve tüm kullanıcılara hizmet verecek şekilde ekleniyor.

RUH TESTLERİ

Uygulama ayrıca sağlığınızı ve zihinsel durumunuzu iyileştirip iyileştirmediğinizi kontrol etmek için bize her zaman ruh hali testleri verir. Bu testlerden sağlığımız konusunda daha güvende hissediyoruz ve iyileştirme için daha olumlu yönlere sahibiz. Mevcut durumumuzu değerlendirebilmemiz için testler her zaman her yönüyle genişletilir.

DUYGUSAL ENDEKSİ ÖLÇ

Uygulama her zaman ilginç videolar sağlayarak ve duygusal durumunuzu izleyerek duygusal indeksinizi ölçer. Ayrıca uygulama, sağlıklı olup olmadığınızı görmek için uykunuzu da ölçebilir. Uykunuzu iyileştirmenin yollarını önerin.

Zen: Rahatlayın, Meditasyon Yapın ve Uyuyun Zen: Rahatlayın, Meditasyon Yapın ve Uyuyun Zen: Rahatlayın, Meditasyon Yapın ve Uyuyun

MOTİVE EDİCİ ALINTILAR

Uygulama, her kişiye ilham vermek için ilginç özdeyişler ve alıntılar kullanır. Bunlar, kullanıcılara her zaman iyi şeylere dikkat etmelerini, iyimser olmalarını ve kendi hayatlarını sevmelerini hatırlatan heyecan verici şeylerdir. Ayrıca, kullanıcılar bu uygulamaya ilgi duydukları alıntıları ve özdeyişleri de ekleyebilirler.

MODERN MÜZİK

Uygulama, kullanıcıların istedikleri müzik kaynaklarını seçebilecekleri yeni bir modern müzik türü ekledi. Seçim başarılı olduktan sonra, kullanıcının yalnızca her zamanki gibi oynamayı seçmesi gerekir. Hayattaki pozitiflik şarkıları olabilir veya eğlenceli şarkılar olabilir.

  • İlginç duyguları dengelemek için modlar var; kullanıcılar analiz edilecek ve ruh hallerine göre seçilecektir.
  • Rahat bir zihin yaratmak için benzersiz egzersizlere sahip olmamıza yardımcı olacak meditasyon egzersizlerini seçin.
  • Kullanıcıların kendilerini farklı kişiler için takip edebilmeleri için en yeni ruh hali izleme özellikleri.
  • Uykusuzluk, kaygı ve zihinsel bozuklukları iyileştirmek için her zaman müzik ekleyin
  • Her durumda bizi desteklemek için daha çekici özdeyişler, yaşam hakkında mesajlar iletin.
  • Hayatınızı her zamankinden daha keyifli hale getirmek için albüme mükemmel şarkılar ekleyin.
  • Duygusal devreleri yönlendirmenize ve oradan doğru kararları vermenize yardımcı olur.


İndir (75MB)

Artık indirmeye hazırsınız Zen: Relax, Meditate & Sleep ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir