ZArchiver Pro
ZArchiver Pro

ZArchiver Pro v1.0.6 APK (Ücretli) indir


ZArchiver Pro, mobil cihazlarda verimli bir arşiv yöneticisidir. Dosyaları hızlı ve verimli bir şekilde kolayca açın ve sıkıştırın.

Android Android Araçlar
4 ( 932 puan )
Fiyat: $0
İsim ZArchiver Pro
Yapımcı ZDevs
Tür Araçlar
Boyut 4.57 M
Versiyon 1.0.6
MOD İyi Moda
Orjinal Google Play
ZArchiver Pro is the most famous version in the ZArchiver Pro series of publisher ZDevs
Mod Version 1.0.6

İndir (4.57 M)

Araştırma veya iş için zar veya zip platformlarını açabilen bir kredi kartı uygulaması mı arıyorsunuz? Bu bilgilendirici makaleyi okumaya devam edin. Size kişisel olarak hücresel bir sıkıştırma ve açma uygulamasını sunacağım. Yukarıda belirtilen işleri doğrudan telefonunuzdan yapabilirsiniz. Nerede olursanız olun gerektiği gibi olacaksınız. ZArchiver Pro APK, insanların zor formatlar çizmesini sağlayan bir kredi kartı uygulamasıdır. Ancak web üzerinden indirdikten sonra, görselleştirebilmek için bu prosedürü yapmanız gerekecektir. Tasarımcısı tarafından sahte 1,6 dolara satılan son derece kullanışlı bir uygulama. Eğer satın almak için biraz para harcamak istemezseniz, Android işletim sisteminin 1 numaralı endişesi olan MODKİWİ.COM‘deki mod versiyonunu %100 ücretsiz indirin.

zarchiver donate 2 zarchiver donate 3

ZArchiver Pro APK – Android için platform çıkarıcı

ZArchiver Pro, ZArchiver uygulamasının birinci sınıf bir türüdür. Bu sefer telafi edilmiş versiyonda. Yazar, Uygulamayı birkaç yeni işlev ve çok daha ilginç özelliklerle hazırlamıştır. Herkesin iş ve eğitim ihtiyaçlarını karşılamak için. Uygulamayı her etkinleştirdiğinizde, etkili bir başlatma için Uygulamaya gerekli izinleri vermeniz gerekir. Önbelleğe girme izni, ses kullanma izni, mikrofon vb. Dahil olmak üzere. Lütfen uygulamanın yapma eğiliminde olduğu tüm talepleri kabul edin. Son derece güvenlidir ve telefonunuza zarar vermez.

zarchiver donate 4 zarchiver donate 5

Hücresel cihazlarda 1 numaralı çıkarıcı

Şu anda, mobil platformlarda, verileri açma işleviyle desteklenen birçok uygulama var. Ancak iyi özelliklere sahip ve kullanıcı dostu bir kredi kartı uygulaması bulmak zordur. ZArchiver, kullanıcı topluluğu nedeniyle ortalama 5* ile derecelendirilmiştir. Bu, bu Uygulamanın birinci sınıfa doğru bir kanıtıdır. Tüm yardımcı programlar optimize edilmiştir, yazılım hızlı ve kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmıştır. Başvuru formu ile en basit şekilde tanışabilirsiniz. Farklı çekirdeklere sahip çok iş parçacıklı işlemcilere yardımcı olur. Uygulamayı herhangi bir android telefon kullanabilir. Ancak, etkinliği artırılmış tasarımlara sahip makineler için muhtemelen daha hızlı ve daha sorunsuz işlem hızı sunacaktır. Özellikle dosyaları adlandırırken birçok karakterden, özel işaretlerden yararlanabilirsiniz.

Yüksek güvenlik

Analizde gerçekten olduğu gibi davranın. Son derece korunması gereken ve başkalarının öğrenmesini istemediğimiz veri ve biçimlerin olduğu durumlar olacaktır. ZArchiver Pro, cihazdan depolanan dosyalar için parola ayarlayan kişileri destekler. Önceden ayarlanan uygun kodu girmezseniz. Uygulamaya erişim elde etmenin hiçbir yolu olmayacak. Özel ve kişisel bilgilerinizin açığa çıkması konusunda endişelenmek istemeyeceksiniz. Bu, yalnızca bu Uygulamanın sahip olduğu benzersiz bir özellik olabilir. Bu uygulamanın izleyiciler tarafından daha çok sevilmesine yardımcı olan gerçekten budur.

zarchiver donate 6 zarchiver donate 7

Zor dosyaları açmayı destekler

Standart verilerin sıkıştırmasını açabilecek bir yazılım bulmak için birçok yazılım vardır. Ancak zorlu kişiler de dahil olmak üzere çeşitli dosya türlerini açma kapasitesine sahip bir uygulama keşfedin. ZArchiver Pro MOD‘dan başkası değil. Aslında, lzh, lha, lzma, xar, tgz, tbz, Z, deb, dmg, cpio, cramfs, img (fat, ntfs, 7z ( 7zip) gibi sık sık açmamız gereken çok sayıda karmaşık dosya vardır. , zip, rar, rar5, iso, tar, arj, taxi, rpm, zipx, mtz, chm, bzip2, gzip, XZ, vb… bunların tümü sıkıştırması son derece zor olan dosyalardır. normal uygulamalar, ancak bu uygulama için basittir.

Dosyaların basitten karmaşığa doğru sıkıştırılmasına ve açılmasına yardımcı olan bir kredi kartı uygulaması. Android kullanıcıları için sadece MODKİWİ.COM web sitesinde ücretsiz. Her birimizin eğitim ve çalışma hizmetlerine olan talebi son derece fazladır. Bir destek aracı olmadan, iş daha az verimli ve yoğun emek gerektirir. Bu nedenle, tüm dosyaları daha kolay çıkarmak için ZArchiver Pro APK‘sını yükleyin.

İndirmekAndroid işletim sistemi için ZArchiver Pro APK


İndir (4.57 M)

Artık indirmeye hazırsınız ZArchiver Pro ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanZDevs

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir