Zapya
Zapya

Zapya v6.2 (US) APK + MOD (VIP Kilitsiz) indir 2022

Zapya, cihazlar internete bağlı olsun ya da olmasın, farklı türlerdeki dosyaları birden çok platformda paylaşmanızı sağlayan bir uygulamadır. Bunları tam bir büyük sayı ile hızlı bir şekilde paylaşabileceksiniz. Aynı zamanda, hedef seçiminde doğruluğ

Android Android Araçlar
4 ( 706 puan )
Fiyat: $0
İsim Zapya
Yapımcı Dewmobile Inc
Tür Araçlar
Boyut 16M
Versiyon 6.2 (US)
MOD VIP Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Zapya is the most famous version in the Zapya series of publisher Dewmobile Inc
Mod Version 6.2 (US)
Total installs 100,000,000+

Zapya, cihazlar internete bağlı olsun ya da olmasın, farklı türlerdeki dosyaları birden çok platformda paylaşmanızı sağlayan bir uygulamadır. Bunları tam bir büyük sayı ile hızlı bir şekilde paylaşabileceksiniz. Aynı zamanda, hedef seçiminde doğruluğu sağlamak için kendi kendini seçme veya QR kodlarını kullanma yoluyla bağlantı işlemi basittir. Bu nedenle, bu yararlı bir uygulama olarak kabul edilebilir ve birçok farklı amaç için kullanılabilir.

PLATFORMLARARASI PAYLAŞIM DENEYİMİ

Sık sık kullanacağınız mevcut paylaşım özelliğinin yanı sıra, her zaman karşılaştığımız ortak sorun, internet bağlantısı gerektirmesidir, bu nedenle Zapya bu sorunu çözmenize yardımcı olacaktır. Dosyaları herkesin kullanabileceği basit bir şekilde diğer cihazlara aktarma yeteneğine sahiptir. Oradan, farklı cihazlar ve platformlar arasında bağlantı kurmak için paylaşmak istediğiniz cihazın yakınında olmanız gerekir. Üç platform, Android, IOS ve Windows dahil olmak üzere birbirleriyle paylaşabilir.

Zapya – Dosya Aktarımı, Uygulamaları Paylaşın ve Müzik Çalma Listesi Zapya – Dosya Aktarımı, Uygulamaları Paylaşın ve Müzik Çalma Listesi

HIZLI PAYLAŞIM YAPIN

Yapmanız gereken ilk şey, dosya paylaşan ve alan cihazlara Zapya yüklemeniz gerekecek. İki telefon için ekranın altında bir paylaşım simgesi göreceksiniz ve her iki cihazın da buna dokunması gerekiyor. Arayüz Gönder ve Al düğmelerine görünecek ve her bir taraf kendi rolüne karşılık gelen bir düğmeye basacaktır. Ardından dosyayı seçecek ve yakınınızdaki cihaza paylaş’a basacaksınız. Doğruluğu sağlamak için alıcının QR kodunu seçmeniz veya taramanız için ada sahip bir simge görünecektir.

DOSYALARI PC PLATFORMUNDA PAYLAŞIN

Önceki iki akıllı telefon platformunda paylaşım işlemini yaptıktan sonra PC ile bağlantı işlemini gerçekleştireceksiniz. PC için, iki cihaz için bir bağlantı kurmanız gerekecek ve arayüz, iki akıllı telefon arasındaki bağlantıdan biraz farklı olacak, ancak bunu yapmak çok zor değil. Ayrıca iki platform arasında kolayca çift yönlü paylaşım yapabilirsiniz. Aynı zamanda akıllı telefonunuzu kullanmak için kablosuz bir fareye de dönüştürebilirsiniz.

DOSYALARI BASİT BİR ŞEKİLDE SAKLAYIN

Zapya’da seveceğiniz bir diğer özellik de, sahip olduğunuz ve herhangi bir kullanıcının görebileceği dosyaları verimli bir şekilde depolamasıdır. Tabii ki, internet bağlantısına ihtiyaç duyma konusunda çok fazla endişelenmenize gerek kalmadan istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Cihaza gönderildiği veya cihaz tarafından saklandığı sürece istediğiniz filmi açabilirsiniz. Oradan, internetin olmadığı bir ortamda çalışma ve dosya paylaşma konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.

Zapya – Dosya Aktarımı, Uygulamaları Paylaşın ve Müzik Çalma Listesi Zapya – Dosya Aktarımı, Uygulamaları Paylaşın ve Müzik Çalma Listesi Zapya – Dosya Aktarımı, Uygulamaları Paylaşın ve Müzik Çalma Listesi

DOSYALARI KOLAYCA ARAYIN

Uygulamanın arayüzünü açtığınızda, birçok farklı dosya türüne ayrılmış olduğundan Zapya’nın getirdiği arayüzden kesinlikle etkileneceksiniz. Bu uygulamanın desteklediği dosya türleri uygulamalar, medya dosyası türleridir. Böylece mesafeniz çok uzak olmadığı sürece arkadaşlarınızla sınırsız bir şekilde paylaşabilirsiniz. Ek olarak, yukarıda belirtildiği gibi, yapacak bir şeyiniz yoksa herhangi bir dosya türünü de görüntüleyebilirsiniz.

YEDEKLEME İŞLEMİNİ GERÇEKLEŞTİRİN

Bu uygulamayı kullandığınızda ilginç bir nokta, dosyaları bağlamanın ve paylaşmanın yanı sıra, diğer dosyaları büyük miktarlarda aktarmanız nadir değildir. Verilerinizi yedeklemek için ikinci bir cihazı bir yere dönüştürdüğünüzde bu özellik bir sonraki seviyeye taşınacaktır. Bu özellik ile bir şey yapmadan önce sakladığınız tüm dosyaları paylaşabilirsiniz. Bu nedenle göz ardı edemeyeceğiniz bir özellik olarak değerlendirilebilir.


İndir (16M)

Artık indirmeye hazırsınız Zapya ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir