Zank Remote
Zank Remote

Zank Remote v16.0 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022

Zank Remote, gerçek bir TV uzaktan kumandası olarak kullanabileceğiniz kullanışlı bir araçtır. Sadece birkaç basit adımda, rahatça deneyimleyebilir ve uzaktan kumandayla değiştirebilirsiniz.

Android Android Araçlar
5 ( 759 puan )
Fiyat: $0
İsim Zank Remote
Yapımcı zank
Tür Araçlar
Boyut 7MB
Versiyon 16.0
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Zank Remote is the most famous version in the Zank Remote series of publisher zank
Mod Version 16.0
Total installs 1,000,000+

Kullanmakta olduğunuz kumandaların oldukça elverişsiz olduğunu ve bazen bir yerlerde kaybolacağınızı düşünüyorsanız merak etmeyin bu uygulama her zaman yanınızda olacak ve istediğiniz zaman size yardımcı olacaktır. Yalnızca bir akıllı telefonla yalnızca Zank Remote’ta bulunan bir dizi benzersiz özelliğe sahip olabilirsiniz.

Zank Remote – Android, Fire TV Zank Remote – Android, Fire TV

ÇEŞİTLİ ÖZELLİKLERDE ÇALIŞAN DESTEK

Şu anda piyasada, kullanıcılara en iyi yardımcı programları sunmak için sayısız akıllı kontrol aracı var, ancak bunların arasında Zank Remote’u görmezden gelemezsiniz. Bu, aileniz için mükemmel bir uygulama olacak ve birçok elektronik cihazda en etkin şekilde kullanabilmeniz için maksimum desteği alacaksınız. Bu uygulama ile aynı anda birçok farklı uzaktan kumandayı kontrol etmek zorunda kalmak yerine, hareketsiz oturmanız ve her şeyi istediğiniz gibi ayarlamanız yeterlidir. Ayrıca araç, süreçlerin nasıl çalıştığı konusunda size rehberlik edecektir.

Zank Remote – Android, Fire TV Zank Remote – Android, Fire TV

DÖKÜM EKRAN VE HACİM ÖZELLEŞTİRME İLE DENEYİM KONTROLÜ

TV’ler veya diğer cihazlar için uzaktan kumandaya ek olarak, yayın ekranı aracılığıyla canlı projeksiyon hakkında daha fazla bilgi edinme fırsatına da sahipsiniz. Telefonunuzda küçük bir ekranın yeterli olmadığını düşünüyorsanız, Zank Remote’un her şeyi büyütmenize yardımcı olmasına izin vermekten çekinmeyin. Endişelenme çünkü kontrol edilmesi çok karmaşık değil; tek yapmanız gereken yayın ekranını etkinleştirmek, ardından en sevdiğiniz programları TV’de yayınlamak ve kendi alanınızın keyfini çıkarmak. Ayrıca, uygun ses seviyesini de özelleştirebilirsiniz.

SANAL FAREYİ KONTROL ET VE MÜZİK SETİNİ AYARLA

Zank Remote, istediğiniz modu esnek bir şekilde değiştirebilmeniz için size çeşitli işlevsel kontrol sistemi sağlayacaktır. Her güncellemeden sonra üretici, en iyi kullanıcı deneyimini sağlamak için bir dizi yeni özellik ekledi. İstediğiniz her şeyi kontrol etmek için hava faresini kullanın, ayrıca çok benzersiz ve çekici Pad oyununu deneyimleyeceksiniz. Müzik kontrollerini keşfedin ve kendinizi kendi dünyanıza kaptırırken canlı melodilere dalın.

Zank Remote – Android, Fire TV

ANA ÖZELLİKLER

  • Yetkin ve son derece kullanışlı bir uzaktan kumanda aracının keyfini çıkarın ve sayısız çekici özellik yaşayacak ve kullanmak için fazla zamanınız olmayacak.
  • Uygulama, kullanıcıların yalnızca wifi’ye bağlanmanız ve deneyim için basit kontroller gerçekleştirmeye başlamanız gereken birçok farklı cihazda kullanmalarını destekler.
  • Karmaşık olmayan bir tasarım ve güzel bir arayüz ile benzersiz özelliklere hızla alışacak ve heyecan verici işlevlerden tam olarak yararlanacaksınız.
  • Bu uygulama, kullanıcıların esnek bir şekilde değiştirmeleri, daha rahat programların keyfini çıkarabilmeleri için telefon ekranınızı TV’ye yansıtmaları için size birçok farklı mod sağlayacaktır.
  • Birkaç basit dokunuşla ses seviyesini kontrol edin ve Pad oyunlarını hemen deneyin; Akıllı bir kontrol aracı arıyorsanız, bu kesinlikle mükemmel bir seçimdir.


İndir (7MB)

Artık indirmeye hazırsınız Zank Remote ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir