Yuka
Yuka

Yuka – Food & Cosmetic Scan v4.12 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Şimdi yemek için endişeleniyor musun? O zaman hemen Yuka'yı seçin çünkü bu, seçtiğiniz yemek konusunda kendinizi güvende hissetmenize yardımcı olacaktır. Bu sağlık uygulaması, modernliği ve olağanüstü büyümesi ile çokça biliniyor. Uygulama, menşeini

Android Android Sağlık ve Fitness
4 ( 457 puan )
Fiyat: $0
İsim Yuka
Yapımcı Yuka App
Tür Sağlık ve Fitness
Boyut 83MB
Versiyon 4.12
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Yuka is the most famous version in the Yuka series of publisher Yuka App
Mod Version 4.12
Total installs 10,000,000+

İndir (83MB)

Şimdi yemek için endişeleniyor musun? O zaman hemen Yuka’yı seçin çünkü bu, seçtiğiniz yemek konusunda kendinizi güvende hissetmenize yardımcı olacaktır. Bu sağlık uygulaması, modernliği ve olağanüstü büyümesi ile çokça biliniyor. Uygulama, menşeini görmek için yiyecekleri taramanıza yardımcı olacak ve size o yiyecekteki göstergeleri verecektir. Kullanıcılar, bilgilerin yanı sıra tamamen doğru ve titiz bir incelemeye sahip verilerle güvence altına alınır.

Yuka – yiyecek ve kozmetik taraması Yuka – yiyecek ve kozmetik taraması

HIZLI TARAMA YETENEĞİ

Uygulama, barkodlar, QR kodları ve hatta farklı kod türleri gibi her türlü bilgiyi içeren modern bir tarama moduna sahiptir. Bilgileri hızlı bir şekilde işleme yeteneği ile birleştirilmiş modern tarama modu, uygulamanın müşterilerden memnun kalmasına yardımcı olacaktır. Ana vurgu, uygulamanın bilgilerinin tamamen doğru olacağı ve kullanıcıların gönül rahatlığıyla kullanabileceğidir.

GENİŞ ÜRÜN ÇEŞİTLİ

Uygulama, gıdaların ve kozmetikler, aletler vb. gibi diğer birçok şeyin taranmasında kapsüllenmiştir. Bu optimal iyileştirme, kullanıcıların farklı türlere bağlı olarak kullanmalarına yardımcı olmaktır. Daha spesifik olarak, uygulamanın büyümesinden en iyi şekilde yararlanılmaktadır.

Yuka – yiyecek ve kozmetik taraması Yuka – yiyecek ve kozmetik taraması

SAĞLIK ENDEKSİ

Farklı bir gıda formunu taradığımızda uygulama aynı zamanda sağlık göstergeleri de verecek ve önerilerde bulunacaktır. Bu, ihtiyaçlarınıza ve amaçlarınıza göre seçim yapmanızı sağlar. Bilgiler çok doğru olacak ve kullanıcılar göstergelere tamamen güvenebilecek. Herhangi bir ürünü kullanabilirsiniz ve sağlık istatistikleri hemen size sunulacaktır.

POPÜLER ÖNERİLER YAPIN

Modern alternatifler bulmanıza yardımcı olacak benzersiz öneri özelliğini kullanabilirsiniz. Ürünü taradıktan hemen sonra, hemen bir dizi ilgili öneri verilir. Bu tavsiyeler verimlidir ve sunduğunuz kaliteyi ve ürünü, hatta daha fazlasını garanti eder.

Yuka – yiyecek ve kozmetik taraması Yuka – yiyecek ve kozmetik taraması
  • Uygulama, kullanıcıların tüm yiyecek, içecek ve diğer ürünleri barkod sistemi üzerinden taramalarına yardımcı olacaktır.
  • Hızlı tarama ve bilgi verme özelliği, kullanıcıların bunları kolayca kavramasına ve güvenli bir şekilde kullanmasına yardımcı olur.
  • Uygulama, sağlanan tüm bilgilerin tamamen doğru olduğundan emin olmak için bilim adamları ile titizlikle test edilir.
  • Uygulama ayrıca her zaman kullanıcıların hızlı ve hızlı bir şekilde kavraması için kullanım önerileri sunar.
  • Kullanıcıların kullanırken daha güvende hissetmelerine yardımcı olmak için tarama ve arama modlarında her zaman bir gelişme vardır.


İndir (83MB)

Artık indirmeye hazırsınız Yuka ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir