YuFace
YuFace

YuFace v3.4.1 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Güzel bir selfie fotoğrafına sahip olmak için artık çok fazla zahmetli uygulama ile makyaj yaparak ya da yorularak edit yaparak çok fazla zaman harcamanıza gerek yok. Hepsi YuFace tarafından çözüldü. Bu, basit ama son derece etkili ince ayar ile kull

Android Android Araçlar
4 ( 675 puan )
Fiyat: $0
İsim YuFace
Yapımcı Yu Group Global
Tür Araçlar
Boyut 85M
Versiyon 3.4.1
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
YuFace is the most famous version in the YuFace series of publisher Yu Group Global
Mod Version 3.4.1
  • Premium Kilidi Açıldı
  • Not: Birkaç efekt kullanmak için VPN Gerekli


İndir (85M)

Güzel bir selfie fotoğrafına sahip olmak için artık çok fazla zahmetli uygulama ile makyaj yaparak ya da yorularak edit yaparak çok fazla zaman harcamanıza gerek yok. Hepsi YuFace tarafından çözüldü. Bu, basit ama son derece etkili ince ayar ile kullanıcılar için filtreler ve makyaj içeren bir fotoğraf ve düzenleme uygulamasıdır. Tematik filtreler ve doğal makyaj, kullanıcıların uzun süredir gömülü olan güzelliğini görmelerine yardımcı olur. Hangi tarzın size uygun olduğunu görmek için resimlerle kendinizi değiştirmeyi deneyin.

YuFace: Makyaj Kamerası, Yüz Uygulaması

YÜZÜNÜZ İÇİN MAKYAJ

YuFace ile çıplak fotoğraf çekmekten çekinmenize gerek yok. Bu uygulama yüzünüzdeki koyu lekeleri ve çilleri yok etme özelliği ile yüz kusurlarınızın yok olmasına yardımcı olacaktır. Beyazlatma etkisi ile sağlıklı, canlı cilt yerini koyu tene bırakmıştır. Çıplak yüzünüzü şimdi yapın – Ruj, allık, göz farı, … kullanıcıların seçebileceği birçok renk içeren birçok tür. Doğal eyeliner ve keskin kaşlar, gerçek hayatta kendi makyajınızı yaptığınızda yüzünüzü daha da güzelleştirir.

En sevdiğiniz makyajla bir fotoğraf efekti ayarlayın. Hızlıca düzenlemek istediğinizde yüzünüzü oluşturmak için bunları seçin. Makyajı daha uyumlu hale getirmek için kontrastı artırmayı kullanın. Kendi makyaj efektlerinizi yaratın. Çok fazla saçınız yoksa endişelenmeyin çünkü şimdi, bu uygulama ile bir saç çizgisi çizerek ilk bakışta güzel görünmesini sağlayabilirsiniz. Hatta yeni bir saç modeli deneyin veya seyrelen saçlarınıza hacim katın. Çeşitli stiller ile yaratıcı olun. Yeni bir stil yaratmak için dövmeler veya hayvan kulakları vb. gibi daha fazla süsleme kullanın, ancak yine de çok güzel ve garip. YuFace’in selfie fotoğraflarında en doğal ve çekici makyajı yapmanıza yardımcı olmasına izin verin.

YuFace: Makyaj Kamerası, Yüz Uygulaması YuFace: Makyaj Kamerası, Yüz Uygulaması

DOĞAL RÖTÜŞ İLE GÖRÜNÜMÜNÜZÜ DEĞİŞTİRİN

Fotoğraf düzenleme uygulamasında bir çok kullanıcıya yardımcı olan bir özellik de yüz hatlarını düzenlemek. Manuel olarak düzenlenmesi gereken diğer uygulamaların aksine YuFace, konturlarınızı rakamlarla otomatik olarak düzeltir. Sahip olmak istediğiniz görünümü seçmek için sayıyı 100’e yükseltin veya azaltın. Orta düzeyde veri ile tüm yüz için tek tip bir değişiklik yapan uygulama, kullanıcıların zarif ve doğal bir fotoğraf çekmesine yardımcı oluyor.

Kullanıcılar yüzü yuvarlaktan daha düzgün hale getirebilir. Burun kalemtıraş, diş beyazlatma veya gözleri büyütme de yapılabilir. Hatta gözlerinizin ve saçınızın rengini de beğeninize göre değiştirebilirsiniz. Bu aynı zamanda estetik edit yapmak isteyenler için ama yine de kendilerine uygun olup olmadığı konusunda endişe duyanlar için bir sınav olabilir. Bu uygulama sayesinde belki yüzünüzün hatlarını değiştirdikten sonra kendinizi görselleştireceksiniz.

FAVORİ FİLTRENİZ VEYA SEÇİLMİŞ EFEKTİ İLE GÜZEL BİR FOTOĞRAF ÇEKİN

YuFace, fotoğraf düzenleme özelliklerine ek olarak, kullanıcıların doğrudan fotoğraf çekmesine de olanak tanır. Varsayılan güzellik efektlerinden birini seçebilir veya daha iyi fotoğraflar çekmek için kendinizinkini oluşturabilirsiniz. Fotoğrafları düzenlemek için çok fazla zaman harcamadan hızla güzel bir selfie fotoğrafına sahip olun. Sizi daha güzel yapmak için makyaj ve yüz rötuş efektlerini birleştirin.

YuFace: Makyaj Kamerası, Yüz Uygulaması YuFace: Makyaj Kamerası, Yüz Uygulaması

Ayrıca uygun bir filtre de fotoğrafın güzelliğini yeni bir düzeye çıkarır. Filtreler zaten uygulamada tasarlanmıştır. Kullanıcıların tercihlerine ve hedef tarzlarına göre seçebilecekleri farklı ince ayarlı renklere sahip birçok filtre vardır. Zamanlayıcı, flaş, görüntü boyutu ve görüntü kalitesi gibi bir kameranın birçok özelliğini destekler. Güzellik fotoğrafçılığı uygulamasını indirmek ve kullanmak uygun ve tamamen ücretsizdir.

ANA ÖZELLİKLER

Fotoğraf çekme ve görüntüleri düzenleme uygulaması tüm kullanıcılar için tamamen ücretsizdir. Selfie’nizin en iyi görünümünü yaratın.
Birçok renk ve stilde ruj, göz farı, allık, kaş kalemi vb. tüm makyaj araçlarıyla yüzünüzü makyaj yapın.
Zayıflama, burun kaldırma, gözleri büyütme gibi efektlerle yüz hatlarınızı düzenleyin. Hatta göz rengi ve saç rengini değiştirmek bile mümkündür.
Fotoğraflarınızda uyum ve doğallık yaratmak için düzenlemelerinize uygun filtreler kullanın.
Beğendiğiniz düzenleme efektlerini kendinize ait bir efekte ekleyin. Önceden hazırlanmış efektlerle, herhangi bir rötuş yapmadan hızlı düzenlemeler yapın veya güzel fotoğraflar çekin.


İndir (85M)

Artık indirmeye hazırsınız YuFace ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanYu Group Global

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir