YoWindow Weather
YoWindow Weather

YoWindow Weather Unlimited v2.34.21 APK indir (Ücretli/Optimize Edilmiş) 2022


YoWindow Weather Unlimited, çarpıcı grafiklere sahip çarpıcı bir hava tahmini yazılımıdır. Bu harika program ile kullanıcılar, seçtikleri yerlerde bir sonraki günün hava durumunu tahmin edebilecekler. Farklı zamanlardaki sıcaklığı ve yağışı basit ve

Android Android Hava Durumu
5 ( 139 puan )
Fiyat: $0
İsim YoWindow Weather
Yapımcı RepkaSoft
Tür Hava Durumu
Boyut 27M
Versiyon 2.34.21
MOD Ücretli/Optimize Edilmiş
Orjinal Google Play
YoWindow Weather is the most famous version in the YoWindow Weather series of publisher RepkaSoft
Mod Version 2.34.21
Total installs 100,000+

İndir (27M)

YoWindow Weather Unlimited, çarpıcı grafiklere sahip çarpıcı bir hava tahmini yazılımıdır. Bu harika program ile kullanıcılar, seçtikleri yerlerde bir sonraki günün hava durumunu tahmin edebilecekler. Farklı zamanlardaki sıcaklığı ve yağışı basit ve kesin bir şekilde gösterin. Kullanıcıların beklenmedik yağışları önlemesi uygundur. Özellikle esnek ve otomatik bir dönüşüm arayüzü, insanların onu kullanırken heyecan duymalarına katkıda bulunur.

ARAYÜZ SÜREKLİ DEĞİŞİYOR

Birçok kişinin bu uygulamayı sevmesini sağlayan en önemli nokta, arayüzün sürekli değişmesidir. Sabahın erken saatlerinden itibaren gün doğumu manzaraları görünecek ve gece düştüğünde arayüz akşama dönüşecek. Ayrıca kışın kar yağdığında, arayüz de otomatik olarak karlı görüntülere geçecektir. Ayrıca, arayüz ana ekran olarak da ayarlanmıştır, bu nedenle kullanıcılar yazı tiplerini, karakterleri değiştirme hakkına sahiptir…

YoWindow Hava Durumu – Sınırsız YoWindow Hava Durumu – Sınırsız

KESİNLİKLE DOĞRU HAVA TAHMİNİ

YoWindow Weather Unlimited, benzersiz bir arayüze sahip olmanın yanı sıra hava durumunu mükemmel bir şekilde tahmin eder. Kullanıcılara bilgileri en hızlı ve en özgün şekilde ulaştırmak için yapay bir uydu ile programlandığından, uygulama dünya çapındaki herkes için güncellendiğinden kullanıcılar her yerden hava durumunu görebilir. Bu harika uygulama sayesinde kullanıcılar, hava durumu tarafından kesintiye uğrama korkusu olmadan önümüzdeki haftalar için planlarını düzenleyebilirler.

YoWindow Hava Durumu – Sınırsız YoWindow Hava Durumu – Sınırsız

KOLAY HAVA TAHMİNİ GÖRMEK

Ana ekrana yüklendiğinden, kullanıcıların bugün hava durumunu öğrenmek için telefonu açmaları yeterlidir. Aynı zamanda hava, nem ve sıcaklık özelliklerini de doğru bir şekilde analiz eder. Sadece bu değil, uygulama sadece bir gün için hava durumu tahmin etmekle kalmıyor, yarın, gelecek hafta, gelecek ay da tahmin ediliyor. Artık kesinlikle kullanıcıların TV’de hava durumunu izlemek için zaman harcamasına gerek kalmayacak, sadece kolayca bilmek için telefonu açmaları yeterli olacak.

YoWindow Weather Unlimited, dünya çapında ünlü ülkelerde birçok duvar kağıdına sahiptir. Kullanıcılar duvar kağıdı yapmak istedikleri yerleri kendileri seçebilirler. Ana ekrandaki animasyona göre hava durumunu hızlıca tahmin edebilirsiniz. Uygulama birçok yeni çekici özellikle güncellendi. Teknelerin, suda yüzen balıkların varlığı ile okyanus animasyonları eklenmiş bir duvar kağıdıdır.


İndir (27M)

Artık indirmeye hazırsınız YoWindow Weather ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanRepkaSoft

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir