YouTube Vanced
YouTube Vanced

YouTube Vanced v17.46.45 APK indir (Reklamsız Premium) 2022

Diyelim ki Youtube'u vazgeçilmez bir araç olarak kullandınız. Bu durumda, onu her gün video izlemek, müzik dinlemek veya video yüklemek için kullanırsınız, o zaman kesinlikle Youtube Vanced'i zaten biliyorsunuzdur - Youtube'un engelleyici reklamı ola

Android Android Uygulama
4 ( 296 puan )
Fiyat: $0
İsim YouTube Vanced
Yapımcı Google LLC
Tür Uygulama
Boyut 35MB
Versiyon 17.46.45
MOD Reklamsız
Orjinal Google Play
YouTube Vanced is the most famous version in the YouTube Vanced series of publisher
Mod Version 17.46.45

Siyah/Koyu tema nasıl etkinleştirilir?
1. Sağ üst köşedeki profil resminize tıklayın
2. Ayarlar'ı
açın 3. Vanced Ayarları'nı
açın 4. Düzen Ayarlarını açın
5. Koyu izle ve Koyu temayı AÇIN

Oturum Açma ve Chromecast sorunu nasıl düzeltilir?
1. Modded microG'yi indirin
2. Normalde başka herhangi bir apk'yi yüklediğiniz gibi kurun.
3. Keyfini çıkarın


Diyelim ki Youtube’u vazgeçilmez bir araç olarak kullandınız. Bu durumda, onu her gün video izlemek, müzik dinlemek veya video yüklemek için kullanırsınız, o zaman kesinlikle Youtube Vanced’i zaten biliyorsunuzdur – Youtube’un engelleyici reklamı olan bir sürümü. Bu sürüm, kullanıcılar için çok fazla memnuniyet getirdi, birçok insan için en uygun seçimdir. Kullanıcıların artan ihtiyaçlarını karşılamanın yanı sıra daha da geliştirmek için daha yeni bir sürüm doğdu. Youtube Vanced APK ‘in (Sürüm 2) bu sürümü, önceki sürümün içeriğine dayanarak, diğer birçok kullanışlı özelliği geliştirdi. Bu, Youtube’un getirdiklerinin en iyisini deneyimlemek için bir seçeneğiniz daha olacağı anlamına gelir. Bu sürümdeki yenilikleri öğrenelim!

youtube vanced apk indir modkiwi com 1

YENİ ÖZELLİKLER

Sürüm 2 duyurulduktan sonra çok sayıda kullanıcıyı kendine çekti. Bu yeni güncelleme daha birçok optimal özelliğe sahip olduğundan, öncelikle Android 5 ve 6 çalıştıran cihazlarda ayarları düzeltiyor. İkinci olarak Vanced Youtube açılış süresini, Youtube Music’i iyileştiriyor ve performansı iyileştiriyor. Üçüncüsü, güncelleme yeni bir görünüme sahip, güzel ve birçok insanın estetik bakış açısına uygun.

Uygulama, Codec seçeneklerini kaydederek sinematik deneyimi seviyorsanız HDR oynatmayı zorlamanıza veya 60 fps’yi kapatmanıza olanak tanır. İhtiyaçlarınıza ve dinleme yeteneğinize bağlı olarak varsayılan oynatma hızını 0,25x ile 2x arasında değiştirebilirsiniz. Herhangi bir cihaz için bu sürüm, yüksek çözünürlüğü nedeniyle keskin 4k oynatma yeteneğine sahiptir. Uygulama ayrıca reklamları, Topluluk sekmesi gönderilerini ve film satışlarını dönüştürmenize olanak tanır. Afiş bilgileri kompakt ama çok canlıdır. Yorumları veya yorumları beğenmediyseniz, rahatsızlıktan kaçınmak için bunları da silebilirsiniz.

BAZI ÖZELLİKLER

Önceki sürümün noktalarına ek olarak, bu sürüm 2, uygulamayı çalıştırırken düzgünlüğü artıran başka özelliklere sahiptir. Sürüm, kullanıcı için göz yorgunluğunu ve pil ömrünü azaltmak için renk seçenekleri oluşturur. Her iki sürümün de benzersiz özelliği, video izlerken reklam engellemedir, ancak sürüm 2, videoyu arka planda veya resim içinde resim oynatmanıza izin veren bir özellik ekler (Android için 8.0’da). Ayrıca, kaydırma kontrolü ile parlaklığı ve sesi kontrol edebilirsiniz.

Sürüm ayrıca, bir şarkı çalmanıza veya TikTok tekrar videolarını izlemenize izin veren bir otomatik tekrar özelliği sunar. Bu da sıkılana kadar bir video izlemeyi seviyorsanız kullanıcılara kolaylık sağlıyor. Bu özellik sizi tekrar seçim yapmak zorunda kalmaktan kurtarır.

youtube vanced apk indir modkiwi com 2

DİĞER BAZI ÖZELLİKLER

Video izlerken veya müzik dinlerken, hantal bölümleri sevmiyorsanız, örneğin açılış, bitiş ve kayıt istemini atlayabilirsiniz. Bu sürüm ayrıca diğer kategorileri, can sıkıcı bölümleri atlamanızı sağlar. API’yi kullanarak uygulamanın nasıl davrandığı hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz. Aynı zamanda, daha geniş topluluğa katkıda bulunmanıza ve kendi segmentlerinizi API’ye göndermenize olanak tanır.

Oynatma zaman çizelgesinde oynatılan kategorilere bağlı olarak, bu bölümleri farklı özel renklerle işaretleyebilirsiniz. Segmentleri veya kategorileri otomatik olarak atlayın; yoksayılacak bir düğmenin gösterilip gösterilmeyeceğini veya hiç yoksayılmayacağını seçin. Tam kontrol sizde. Bu özellik, kullanıcılar için proaktiftir; bu değişiklikler onları şaşırtmayacaktır.

youtube vanced apk indir modkiwi com 4

UYGULAMA NASIL İNDİRİLİR

Yeni uygulama özelliklerini kullanabilmek için izlemeniz gereken birkaç adım var. Öncelikle, bunun tam sürümünü cihazınıza yüklemelisiniz. Ardından Vanced Manager uygulamasını açıyorsunuz ve ilk önce indireceğiniz uygulamayı veya hem Vanced Youtube hem de Youtube müziğini seçerek kurulum yapıyorsunuz. Telefonunuz Root’luysa, Root izni Ver’i seçersiniz. Değilse, Kapat düğmesine basın. Bu yeni sürüm değiştirilmiş bir arayüze sahiptir, bu nedenle Ayarlar’ı seçtiğinizde ekranda yeni bilgiler ve özellikler görünecektir. Sürüm bilgileri hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Üç noktaya gidin, ayarları seçin, Yöneticiyi güncelleyin ve Hakkında!

Versiyon 2 ile arayüz ve tasarım değişiklikleri açısından upgrade edildiği için telefonunuza uygun olan versiyonu seçebilirsiniz. Kullanıcılar için kurulum ve güncelleme de daha rahat hale gelir. Bu versiyonun sizin için mükemmel eğlenceyi getirme şansı var!


İndir (35MB)

Artık indirmeye hazırsınız YouTube Vanced ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Yapımcıdan

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir