YouCam Perfect
YouCam Perfect

YouCam Perfect v5.73.0 APK MOD (Premium) indir 2022


YouCam Perfect APK  fotoğraflarınızda daha güzel olmanıza ve arkadaşlarınızla selfie yapmanıza yardımcı olan bir düzenleme uygulamasıdır. Uygulama yüzünüzün unsurlarına müdahale edeceği için güzelliğiniz için endişelenmenize gerek kalmayacak. Aynı za

Android Android Fotoğrafçılık
5 ( 922 puan )
Fiyat: $0
İsim YouCam Perfect
Yapımcı Perfect Mobile Corp
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 109MB
Versiyon 5.73.0
MOD Premium
Orjinal Google Play
YouCam Perfect is the most famous version in the YouCam Perfect series of publisher Perfect Mobile Corp
Mod Version 5.73.0
Total installs 100,000,000+

İndir (109MB)

YouCam Perfect APK fotoğraflarınızda daha güzel olmanıza ve arkadaşlarınızla selfie yapmanıza yardımcı olan bir düzenleme uygulamasıdır. Uygulama yüzünüzün unsurlarına müdahale edeceği için güzelliğiniz için endişelenmenize gerek kalmayacak. Aynı zamanda görüntüdeki bazı gereksiz unsurları da kaldırır ve isterseniz arka planı düzeltir. Böylece kendinize tam bir kolaylıkla tamamen sanatsal bir fotoğrafa sahip olacaksınız.

GÖRÜNTÜ DÜZENLEME İÇİN UYGUN

YouCam Perfect’in yeni sürümünde kullanıcılar, düzenlemenizi daha kolay hale getiren çeşitli özellikler bulacaklar. Özellikle Body Tuner gibi özellikleri kullandığınızda daha önce uygulamış olduklarınızdan etkilenmeyeceği için düzenleme işlemine devam edeceksiniz. Ayrıca çekici bir vücuda sahip olmak için belinizi daha hızlı tanımlayabilirsiniz.

YouCam Perfect – Fotoğraf Editörü YouCam Perfect – Fotoğraf Editörü

FOTOĞRAFLARDA DAHA GÜZEL OLSUN

Kullanıcıların YouCam Perfect’de buldukları ilk özellik, yüz unsurlarını hızlı bir şekilde ayarlayacak olmalarıdır. Spesifik olarak, uygulama istediğiniz uygun oranı seçmek için birçok farklı parçaya müdahale edebilir. Aynı zamanda her kullanıcı sivilce gibi etkenleri ortadan kaldırarak cildinin daha pürüzsüz olmasına yardımcı olabilir ve birkaç dakikalık değişiklikten sonra iki görüntü versiyonu arasındaki farkı fark edeceksiniz.

GÜZEL SELFLER YAPIN

YouCam Perfect’de yukarıdaki özellikle birlikte gelen özellik selfie’dir ve fotoğrafları hızlı bir şekilde almak için kamerayla ilgili faktörleri ayarlayabilirsiniz. Aynı zamanda uygulama ön ayarları da destekler, böylece yüz orantılarını ayarlarken istediğiniz parametreleri kaydedebilirsiniz. Güzel bir şey gördüğünüzde hızlıca fotoğraf çekmek istediğinizde zaman kazandıracak.

KAÇIRMAYA GÜVENMEYECEĞİNİZ ÇEŞİTLİ ETKİLERDEN SEÇİNİZ

YouCam Perfect’de kullanıcılar, göz ardı edemeyeceğiniz birçok etkileyici efekt ortaya çıkarmanıza izin veren işlevler bulacaklar. Fotoğraftaki karakteri ve manzarayı geliştirmek için güzel ışık efektlerinden birini seçeceksiniz. Aynı zamanda, çerçeveler, efektler ve sihirli fırça dahil olmak üzere üç özellik bunu yapabilir. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak etkileyici bir fotoğrafa ve yaratıcı özgürlüğe sahip olmak istediğiniz öğeyi seçeceksiniz.

YouCam Perfect – Fotoğraf Editörü YouCam Perfect – Fotoğraf Editörü

GEREKSİZ ELEMANLARI KALDIRIN VE ARKA PLANI DEĞİŞTİRİN

Arka planı kaldırmak ve değiştirmek arasındaki ortak nokta, görüntüdeki nesneleri doğru bir şekilde almanız gerektiğidir. Bu iş, önemseyeceğiniz çok fazla zaman gerektiriyor çünkü hiçbir şeyi, en küçük şeyi bile görmezden gelmeyeceksiniz. Aynı zamanda kaldır özelliği, gereksiz olduğunu düşündüğünüz bir öğenin kaldırılmasını mümkün kılar. Arka plan değiştirme özelliği, nesneleri seçmenizi, onları orijinal duvar kağıdından kesmenizi ve istediğiniz yeni bir arka planı yerleştirmenizi gerektirir.

KOLAYCA FOTOĞRAF KOLAJLARI OLUŞTURUN

Düzenleme materyali olarak birden fazla fotoğraf kullanmayı seviyorsanız, kullanılacak kolaj özelliğini bulabilirsiniz. Bu özelliği kullanmak tamamen basittir çünkü uygulamanın size sunduğu şablonları kullanacaksınız. Bu nedenle, mevcut tasarımlarla, beğendiğiniz bir şablon seçmeniz ve istediğiniz görüntüleri koymanız gerekir. Aslında bu birçok insanın sevdiği bir özelliktir.


İndir (109MB)

Artık indirmeye hazırsınız YouCam Perfect ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir