Karaoke
Karaoke

Yokee Karaoke v6.2.045 APK + MOD (Premium, Tüm Paketlerin Kilidi Açık) indir 2022

Yokee Karaoke, kullanıcılara en sevdikleri şarkılarla etkileyici performanslar sunma fırsatı sunuyor. Özenle hazırlanmış ürünü farklı platformlarda paylaşabilirler.

Android Android Müzik ve Ses
5 ( 715 puan )
Fiyat: $0
İsim Karaoke
Yapımcı Yokee™
Tür Müzik ve Ses
Boyut 44M
Versiyon 6.2.044
MOD Premium, Tüm Paketlerin Kilidi Açık
Orjinal Google Play
Karaoke is the most famous version in the Karaoke series of publisher Yokee™
Mod Version 6.2.044
Total installs 50,000,000+

Yokee Karaoke, çeşitli türlerdeki şarkılarla etkileyici karaoke performansları deneyimlemenizi sağlayan bir uygulamadır. İstediğiniz şarkıları birçok şekilde kolayca güncelleyebilir ve etkileyici performanslar sunabilirsiniz. Aynı zamanda, bir kullanıcı topluluğu da buluyorsunuz ve bu sayede birçok yeni şey keşfedebileceksiniz. Ürününüz farklı platformlarda paylaşılmak üzere düzenlenebilir.

Karaoke – Karaoke Söyle, Sınırsız Şarkı

FAVORİ ŞARKILARINIZI SÖYLEYİN

Yokee™’de kullanıcılar şarkı söyleme isteklerini tamamen tatmin edebilecek bir özellik bulacaklar: istediğiniz şarkıyı söyleyin. Spesifik olarak, keşfedeceğiniz belirli özelliklere sahip farklı sekmelere sahip tamamen kullanımı kolay bir arayüz göreceksiniz. Söyleyecek bir şarkı bulmak ve onu en iyi şekilde icra etmek pek çok farklı aşamadan oluşan bir süreçtir. Bu nedenle ürünleriniz, ne kadar süreyle hazırladığınıza bağlı olarak farklı niteliklere sahip olabilir.

İSTEDİĞİNİZ ŞARKILARI BULUN

Yokee™’de şarkı önermek için arayüzü bulduğunuzda, uygulamanın sunduğu şeylerden kesinlikle etkileneceksiniz. İstediğiniz şarkıyı aramak için anahtar kelimeleri kullanarak seçim yapmak için çalma listesini kaydırabilirsiniz. Ayrıca, beğendiğiniz bir şarkı bulduğunuzda, şarkı söyle düğmesine basarsınız ve zamanlayıcı geri saymaya başlar, böylece şarkı söylemeden önce elinizden gelenin en iyisini hazırlayabilirsiniz. Ürününüzü daha sonra kullanabilmeniz için kayıt da yapılır.

Karaoke – Karaoke Söyle, Sınırsız Şarkı Karaoke – Karaoke Söyle, Sınırsız Şarkı

GÖZDEN GEÇİRMEYECEĞİNİZ BİRÇOK FARKLI MÜZİK TÜRÜ

Yokee™’de kullanıcılar, eğlencenin keyfini özgürce çıkarabilmeleri için farklı türlerde çok sayıda şarkı bulacaklar. POP müziğini farklı dillerde, Rap, R&B ve daha birçok türde bulabilirsiniz. Bu nedenle, şarkı kitaplığının sunduğu şeylerden yararlanacağınızdan ve profilinizde saklanan harika performanslar oluşturacağınızdan emin olabilirsiniz. Tabii ki iyi şarkı söylersen takipçi de kazanırsın.

DİĞER KULLANICILARI TAKİP ET

Yokee Karaoke’yi kullandığınızda, diğer kullanıcıların performansını size sunan özelliğe sahip bir Feed sekmesi bulacaksınız. Böylece sosyal medya bildirimlerini okuyormuş gibi kaydırabilirsiniz ve bazı durumlarda iyi bir şarkı da bulabilirsiniz. Tarzınıza uygun olarak şarkıyı benzersiz bir şekilde kendiniz seslendireceksiniz. Böylece kitaplığınıza eklemek için daha fazla şarkı keşfedebileceksiniz.

PAYLAŞMADAN ÖNCE ŞARKININ BAZI ÖĞELERİNİ DÜZENLEYİN

Şarkınızı kaydetmeyi bitirdikten sonra, ince ayar yapabileceğiniz özellikler ve öğeler içeren bir stüdyoya götürüleceksiniz. Bu ayarlamalar, vokalistin sesini artırmak için gerçekleştirdiğiniz şarkının yoğunluğunu artırmayı mümkün kılar. Oradan, her şey yapıldıktan sonra, uygulamanın zaten bunlara bağlanmak için kısayolları olduğundan, tek bir dokunuşla istediğiniz çeşitli platformlarla paylaşabileceksiniz.

Karaoke – Karaoke Söyle, Sınırsız Şarkı Karaoke – Karaoke Söyle, Sınırsız Şarkı

DİĞER ŞARKI ORTAMLARINI DESTEKLE

Bazı kullanıcılar, şarkı söyleme ve eğlencenin iyi gitmesi için birden fazla ortam kullanabilecektir. Aynı zamanda, deneyiminiz için çok fazla şey bulmanız gerekmediğinde arkadaşlarınızla bir parti tasarlamak için de uygundur.

Uygulamanın getirdiği karaoke deneyimi, nihayetinde aşağıdaki noktalarla kullanıcıları cezbeder:

  • En sevdiğiniz şarkılarla performanslarınızı kolayca kaydedebilir ve harika eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.
  • Kullanıcıları kendilerine meydan okumak için yeni şarkılara ulaşmaya teşvik eden arama özelliklerine sahip birçok türde çeşitli şarkı listesi.
  • Diğer kullanıcıların performanslarının yer aldığı Feed’i bulabilir ve istediğiniz kişileri takip edebilirsiniz.
  • Tamamladığınız şarkılar oyun içerisinde özenle düzenlenip farklı platformlarda paylaşılacaktır.
  • Uygulama, şarkı söyleme sürecinizi sağlamak ve arkadaşlarınızla bir parti düzenlemenize yardımcı olmak için harici olarak bağlı cihazları destekler.


İndir (44M)

Artık indirmeye hazırsınız Karaoke ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanYokee™

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir