Yoga Home Workouts
Yoga Home Workouts

Yoga Home Workouts v2.25 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


Yoga Home Workouts – Yeni Başlayanlar İçin Yoga Daily, sağlıklı olmak ve fit bir vücuda sahip olmak isteyenler için ideal bir çözümdür. Herkese uygun yüzlerce farklı yoga pozu ve egzersizi.

Android Android Sağlık ve Fitness
4 ( 216 puan )
Fiyat: $0
İsim Yoga Home Workouts
Yapımcı Hazard Studio
Tür Sağlık ve Fitness
Boyut 48MB
Versiyon 2.25
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Yoga Home Workouts is the most famous version in the Yoga Home Workouts series of publisher Hazard Studio
Mod Version 2.25
Total installs 500,000+

Yoga Home Workouts – Yoga Daily For Yeni Başlayanlar, evde ve uzun süre yoga yapmayı düşünenler için faydalı bir uygulamadır. Kilo vermek veya sağlığınızı iyileştirmek istiyorsunuz ancak spor salonuna gitmeye fazla vaktiniz yok, evde yoga yapmak en iyi çözüm olacaktır. Herhangi bir makineye ihtiyaç yoktur ancak bu uygulama ile kendinizi hızlı bir şekilde değiştirebilirsiniz.

Evde Yoga Egzersizleri – Yeni Başlayanlar İçin Günlük Yoga Evde Yoga Egzersizleri – Yeni Başlayanlar İçin Günlük Yoga

YOGA DENGEYİ YARDIMCI OLUR VE SAĞLIK İÇİN İYİDİR

Belki de birçok insan hala yeni makineler veya aletlerle egzersiz yapmanın mükemmel ve sağlıklı bir vücuda sahip olmalarına yardımcı olmanın tek yolu olduğunu düşünüyor. Ancak insanlar, yoganın ruha odaklandığını ve sürekli olarak sürdürülürse ince, formda bir vücuda sahip olmanızı sağladığını unuturlar. Yoga Home Workouts – Yeni Başlayanlar İçin Günlük Yoga ile yoga yapmak için biraz zaman ayırın ve hedefinize ulaşabilirsiniz.

HERKESE UYGUN ÇEŞİTLİ EGZERSİZLER

Yogada yeniyseniz ve nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız endişelenmeyin çünkü uygulamada birçok seviyeye bölünmüş birçok farklı egzersiz var. İster yakın zamanda antrenman yapıyor olun, ister uzun süredir çalışıyor olun, yine de devam edebilirsiniz. Herhangi bir deneyimi olmayanlar için, uygulama önce hafif ve kolay egzersizler önerecek ve daha sonra kademeli olarak artırılacaktır.

Evde Yoga Egzersizleri – Yeni Başlayanlar İçin Günlük Yoga Evde Yoga Egzersizleri – Yeni Başlayanlar İçin Günlük Yoga

BİR YOGA EĞİTMENİNİN REHBERLİĞİYLE SERT EGZERSİZ

Uygulamanın kullanıcılara kazandırdığı çekici bir özellik, çok gerçekçi 3D görüntülerle resimlenen koçlarla pratik yapmak. Antrenman yaparken çok fazla zorluk çekmeyeceksiniz çünkü size rehberlik edecek profesyonel koçlardan oluşan bir ekip var. Sadece istediğiniz egzersizi seçin, ardından eğitmen kolayca takip etmeniz için her türlü pozu yapmaya başlayacaktır.

ANTRENMAN İLERLEMENİZİ KAYDEDİN VE DEĞİŞİKLİĞİ BEKLEYİN

Günlük pratiğinizi kendi başınıza ezberlemek zorunda değilsiniz çünkü Yoga Home Workouts – Yeni Başlayanlar İçin Yoga Daily, tüm antrenman ilerlemenizi kaydetmenize yardımcı olacaktır. Her gün kaç tane egzersiz yaptığınızı ve ne kadar süre kontrol ettiğinizi kaydedeceksiniz. Ek olarak, uygulamada her gün pratikte sebat etmenize yardımcı olacak kayan bildirimler aracılığıyla bir eğitim hatırlatma özelliği de vardır.

Evde Yoga Egzersizleri – Yeni Başlayanlar İçin Günlük Yoga Evde Yoga Egzersizleri – Yeni Başlayanlar İçin Günlük Yoga

ANA ÖZELLİKLER

  • Easy Pose, Gate Pose veya Handstand gibi aralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce kolay ve karmaşık yoga egzersizi ve pozu…
  • Hareketler, doğru bir şekilde uygulamanıza yardımcı olmak için profesyonel koçlar tarafından 3 boyutlu olarak gösterilmiştir.
  • Hatırlatma özelliği ve kolay kontrol için egzersizinizi günlük olarak kaydedin.
  • Egzersiz planınızı belirli bir süre için özelleştirebilirsiniz.
  • Çok fazla zaman almaz ancak bir süre sonra beklenmedik sonuçlar getirir.


İndir (48MB)

Artık indirmeye hazırsınız Yoga Home Workouts ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

YapımcıdanHazard Studio

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir