YHomework
YHomework

yHomework v2.58 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


yHomework – Math Solver, matematik öğrenmekte zorluk çeken öğrenciler için birçok değerli özelliğe sahiptir. Uygulamanın özelliklerine kolayca erişecek ve sorunlarına çözüm bulacaklar. Aynı zamanda uygulamanın desteklediği ve grafikler aracılığıyla t

Android Android Eğitim
5 ( 970 puan )
Fiyat: $0
İsim yHomework
Yapımcı Math Underground
Tür Eğitim
Boyut 32M
Versiyon 2.58
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
yHomework is the most famous version in the yHomework series of publisher Math Underground
Mod Version 2.58

İndir (32M)

yHomework – Math Solver, matematik öğrenmekte zorluk çeken öğrenciler için birçok değerli özelliğe sahiptir. Uygulamanın özelliklerine kolayca erişecek ve sorunlarına çözüm bulacaklar. Aynı zamanda uygulamanın desteklediği ve grafikler aracılığıyla temsil ettiği denklemlerin sayısı çok çeşitlidir ve uygulamaya erişimde sorun yaşamayacaksınız.

yÖdev – Matematik Çözücü yÖdev – Matematik Çözücü

MATEMATİK DENKLEM PROBLEMLERİNİ ÇÖZÜN

yHomework – Math Solver’da kullanıcılar denklemler veya grafikler içeren karmaşık problemlere faydalı çözümler bulacaklar. Öğrencilerin karşılaştığı farklı denklem türleri vardır ve her birinin farklı bir çözümü vardır, bu nedenle bu çözümlere erişmek için uygulamayı kullanabileceksiniz. Gerçekten de, uygulamayı kullanmak birçok kullanıcı için oldukça basittir.

KULLANIM MEKANİZMASI BİRÇOK KİŞİ İÇİN KOLAYDIR

İlk özelliklere erişmeye başladıklarında, kullanıcılar tamamen kullanımı kolay bir yHomework – Math Solver arayüzü göreceklerdir. Kullanıcılar, matematikte kullanılan sembollerden ve farklı denklem türlerini çözmek veya grafik çizmek için karşılık gelen özellik düğmelerinden oluşan bir giriş sistemi bulacaklar. Aynı zamanda uygulamayı kullanırken hiç şüphesiz problemlerinizi çözebilecek bir hesap makinesine benzediğini hissedeceksiniz.

DOĞRU VE DETAYLI SONUÇLAR ALINIZ

Probleminizi belirledikten sonra, denklemleri yHomework – Math Solver’a girmek sizin işiniz. Uygulamanın destekleyici simgeleri sayesinde denklemleri girmek tamamen hızlıdır. Aynı zamanda, sadece kısa bir süre beklemeniz gerekiyor ve sorunu çözmeye yönelik çözümler ve adımlar gözünüzün önünde belirecek. Gerçekten de, bu uygulamanın getirdiklerinden tamamen etkileneceksiniz.

yÖdev – Matematik Çözücü yÖdev – Matematik Çözücü

ÇEŞİTLİ DENKLEM TÜRLERİNİ DESTEKLER

yHomework – Math Solver’ın, öğrencilerin farklı zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı olma konusundaki avantajlarından biri, birçok denklemi desteklemesidir. Normal bir denklem, basitleştirilmesi gereken bir hesaplama, bir denklem sistemi ve diğer birçok denklem türü olabilir. Elbette bu sorunlardan korkuyorsanız bu uygulamanın sağladığı adımlara başvurabilirsiniz. Çözümler sunmak her zaman öğrencilerin yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı olur.

ÖĞRENCİLERİN KENDİ KENDİ ÇALIŞMASINA YARDIMCI OLUN

Uygulamanın kullanımı, hızlı hesaplama yeteneğine değil, problemleri çözmenin yollarını öğrenmeye çok fazla bağlı olmalıdır. Aldığınız alıştırmaları yaparak öğrenmenizi geliştirebileceksiniz. Ayrıca bir sorununuz varsa onu en iyi nasıl çözeceğinizi öğrenerek uygulamadan yardım alabilirsiniz. Oradan, bunları aynı türden alıştırmalara kolayca uygulayacaksınız.

GRAFİKLERİ HIZLI ÇIKARIN

Uygulamada bulabileceğiniz bir diğer ilginç nokta ise çizimdir ve elbette bazı problemlerde problemi tamamlamak için grafiği çizmeniz gerekir. Elbette çizerek zaman kaybetmek istemeyeceksiniz ve uygulama bunu yapmanıza yardımcı olacak. Uygulama, ikinci dereceden denklemler, ikinci dereceden denklemler ve diğer türler gibi grafiği çizilebilen birçok denklemi destekler. Elbette bu pek çok kişinin kullanacağı bir özellik.

yÖdev – Matematik Çözücü

SİZİN İÇİN SIKINTILI REKLAM YOK

Uygulamayı kullandığınızda basit ve kullanımı kolay arayüz ile can sıkıcı unsurlar kesinlikle tamamen görünmeyecektir. Uygulamanın özelliklerine reklamlardan rahatsız olmadan anında erişebilirsiniz. Kullanıcıların öğrenme sürecinde gereksiz şeylere tıklayıp dikkatlerinin dağılmasını istemedikleri zaman kesinlikle sevecekleri bir noktadır. Aynı zamanda, dikkatlerinin dağılmaması, öğrenenlerin öğrenme süreci boyunca öğrenmelerini sürdürmelerine yardımcı olacaktır.

Öğrenciler, matematik öğrenmede uygulamanın değerli özelliklerine erişebilecekler:

  • Birçok öğrenci çözülmesi gereken denklemler yüzünden zorlanıyor ve alıştırmaları tamamlamak için grafikler doğru çiziliyor.
  • Çözümleri almak için uygulamanın özellik arayüzüne erişebilir ve sorun yaşadıkları denklemleri girebilirler.
  • Çözümler tamamen doğrudur ve genellikle matematik öğrenmenizi kolayca geliştirebilmeniz için sorunu çözme adımlarıyla birlikte gelir.
  • Desteklenen denklemlerin sayısı oldukça çeşitlidir ve bazıları denklemin doğru bir görünümünü elde etmek için grafiksel olarak gösterilebilir.
  • Uygulamayı kullanırken kullanıcılar, özellikleri kullanmakta çok fazla zorluk çekmeyecek ve can sıkıcı reklamlarla karşılaşmayacaktır.


İndir (32M)

Artık indirmeye hazırsınız yHomework ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir