Yaoi Beast Boys
Yaoi Beast Boys

Yaoi Beast Boys v2.1.12 APK indir (Ücretsiz Premium Seçenekler) 2022


Yaoi Beast Boys, simülasyon türünde pek çok sürpriz sunan bir oyundur. Bir kasabada heyecan verici bir hikaye geçiyor ve karakterler onlarla kendi yöntemleriyle yüzleşmek zorunda kalacak.

Android Android Simülasyon
5 ( 664 puan )
Fiyat: $0
İsim Yaoi Beast Boys
Yapımcı Genius Inc
Tür Simülasyon
Boyut 80M
Versiyon 2.1.12
MOD Ücretsiz Premium Seçenekler
Orjinal Google Play
Yaoi Beast Boys is the most famous version in the Yaoi Beast Boys series of publisher Genius Inc
Mod Version 2.1.12
Total installs 1,000,000+

İndir (80M)

Yaoi Beast Boys, özellikle iki erkek arasındaki çok romantik bir aşk hikayesini simüle eden heyecan verici bir oyundur. Muhtemelen eşcinsel bir ilişkiyi duymuşsunuzdur, ancak bunu iyi bilmiyorsunuzdur. O zaman bu oyun aynı cinsiyetten birine aşık olmanın nasıl bir şey olduğunu deneyimlemen ve erkek kahramanımızın etrafında dönen dramatik bölümlere kendini kaptırman için bir fırsat olacak.

SÜRPRİZLERLE DOLU HİKAYE

Yaoi Beast Boys’a geldiğinizde, Jackson adında yakışıklı ve çok yakışıklı bir yüzü olan genç bir işadamı rolünü oynuyor olacaksınız. Lüks yaşam doğası gereği çok huzurlu ve her şey her zamanki gibi gidiyor gibi görünüyor. Aniden nereden geldiğini bilmeyen garip bir hastalık virüsü ortalığı kasıp kavurdu ve şehirdeki herkese yayıldı. Hayvanlarda olduğu gibi vücutlarında kuyruk ve kulakların ortaya çıkması gibi garip fenomenler yaşamaya başladılar.

Her gece gece çöktüğünde bir kurt adama dönüştüğünüzde bir istisna değilsiniz, ancak kurtların sıkça gördüğü gibi vahşi bir doğaya sahip değilsiniz. Bir gün sokakta baygın bir adam gördünüz ve ambulansın gelmesini beklerken çabucak kalp masajı yaptınız. Bu noktada, aniden sende bir sorun olduğunu fark edersin ve vücuduna garip bir his yayılır.

Yaoi Beast Boys: Anime Romantik Oyun

ROMANTİK AŞK HİKAYESİ

Ancak beklenmedik bir şekilde, o günkü kader buluşması Jackson’ın hayatını tamamen değiştirdi ve görünüşe göre o da farklı bir insana dönüşmüştü. Alex adındaki adam, sende çırpınmaya ve kontrol edilemez bir cinsel arzu geliştirmene neden oldu. Bu ilişki oldukça karmaşık, ancak yine de onu anlamanız ve Jackson’ın tuhaf hastalığı iyileştirmesine yardım etmeniz gerekiyor. Tedavi süreci hiç de kolay olmayacak çünkü devam eden birçok durumla uğraşmanız ve bunlarla sorunsuz bir şekilde başa çıkmanın bir yolunu bulmanız gerekiyor.

Oynarken herhangi bir görev veya gereksinim olmayacak çünkü kendinizi karakterlerin etrafında dönen çekici durumlara kaptırıyorsunuz. Otomatik diyaloglarla hikayeye devam etmek için onları okuyabilir ve ekrana dokunabilirsiniz. Yaoi Beast Boys’un cevap için kendi seçiminizi yapmanızı istediği zamanlara gelince, istediğiniz satırı seçebilirsiniz. Ancak, her seçim farklı bir yöne gidecek ve son size bağlı olacak, bu yüzden karar vermeden önce dikkatlice düşünün.

ÖZEL KARAKTERLER

Ve simülasyon tarzı bir oyunu başarıyla kurabilmek için olmazsa olmaz özellik kesinlikle karakter olacaktır. Oyunda önemli bir rol oynayan karakterler liderlerdir ve yapımcının belirlediği orijinal olay örgüsüne sadık kalan hikayeleri yönetebilecek kişiler onlar olacaktır. Ayrıca karakterler, genel duygu devresine uygun olarak oyuncuların duygularına yön verebilecek özel bir anahtar da olacak.

Oyun, her biri hikayeyi oluşturmaktan önemli ölçüde farklı olan üç ana karakter içerecek. Birincisi, mükemmel problem çözme yeteneği ile Jackson’dır, bu yüzden birçok insanın güvenini kazanmıştır. Sırada, araştırması sorun yaratabilecek enerjik bir doktor olan Alex olacak. Ve son olarak, Ian – aynı zamanda ana karakter Jackson’ın en iyi arkadaşı olan olgun bir iş adamı.

MUHTEŞEM GRAFİKLER

Mükemmel bir oyun oluşturabilmenin son unsurlarından biri de grafikler olacaktır. Oyun kaliteli bir grafiğe sahipse, oyun veya arsa içindeki tüm mesajları iletebilecektir. Bunu anlayan oyun üreticileri, oyuncularını çok yüksek oyun seviyelerinde görüntüleme yeteneği ile mükemmel kalitede grafiklerle donattı.

Bununla birlikte, Yaoi Beast Boys’un grafik tasarımcılarının olağanüstü beste yeteneğini de göz ardı etmek mümkün değil. Oyundaki tüm bağlamlar, karakterin imajına kadar kavramsallaştırıldı ve çok detaylı bir şekilde tanımlandı. Bu nedenle, oyuncular ilk girişten itibaren kendilerini son derece hızlı bir şekilde oyunlarının içine sokabildiler.

Yaoi Beast Boys: Anime Romantik Oyun Yaoi Beast Boys: Anime Romantik Oyun

ANA ÖZELLİKLER

  • Uygulama, heyecan verici bir simülasyon oyun stili ile oyuncuların rahat anlar yaşamasına yardımcı olacak.
  • Oyununuzun içinde tüm oyuncuların ilgisini çekecek gerçekten ilgi çekici bir hikaye anlatılacak.
  • Oyun, verilen her farklı durumda düşüneceğiniz seçeneklere dayalı olarak geliştirilecektir.
  • Karakterler, tamamen farklı geçmişlere, mesleklere ve kişiliklere sahip sistematik bir şekilde inşa edilmiştir.
  • Oyunun grafikleri, her karakterin bağlamı veya görünümü aracılığıyla çok ayrıntılı olarak tasarlanmıştır.


İndir (80M)

Artık indirmeye hazırsınız Yaoi Beast Boys ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir