Yalghaar FPS Offline
Yalghaar FPS Offline

Yalghaar v4.2 MOD APK (Tanrı Modu/Aptal Düşman) indir 2022


İndir (86MB)

Yalghaar - FPS Çevrimdışı Silah Atış Oyunları, profesyonel atıcılarla karşılaşmalar ve dövüşlerle heyecan verici bir atış alanı yaratır. Bu, bir terörle mücadele örgütünün üyeleri için atış becerilerini öğrenmeniz ve uygulamanız için bir fırsattır.

Android Android Macera Oyunları
4 ( 677 puan )
Fiyat: $0
İsim Yalghaar FPS Offline
Yapımcı Rockville Games
Tür Macera Oyunları
Boyut 86MB
Versiyon 4.2
MOD Bilgisi Tanrı Modu/Aptal Düşman
Orjinal Google Play
Yalghaar FPS Offline is the most famous version in the Yalghaar FPS Offline series of publisher Rockville Games
Mod Version 4.2
Total installs 10,000,000+

Yalghaar – FPS Çevrimdışı Silah Atış Oyunları, daha heyecan verici içerik ve görüntü kalitesi değişiklikleri ile geri dönüşü işaret ediyor. Herkese farklı görevleri yerine getirmek için mükemmel bir alan vermek için oyun birçok yeni işlev ekledi. Eşyaları toplamak için uzun bir silahla başlayabilir ve engebeli arazide hızlı koşabilirsiniz. Bazen başka silahlı adamlarla karşılaşacaksınız ve göreviniz onları yok etmek!

FPS Çevrimdışı Silah Atış Oyunları

YAYINLANAN GÜNCELLEMELERLE TANIŞIN

Sistem, oyuncunun Yalghaar – FPS Offline Gun Shooting Games deneyimini tamamlamak için birçok hatayı kaydetti ve düzeltti. Tipik olarak, düzinelerce farklı silah eklendi, yeni ve kullanıma hazır. Beklenmedik reklamlardan memnun olmayan bazı oyuncular artık onları kaldırabilir. Ödüller veya seviye atlama için kilit açma öğesinin madenciliği oyunun bir parçası haline geldi. Sanal alana birçok tema getirildi, bu yüzden bu oyunda daha fazla patronla tanışabilirsin.

FPS Çevrimdışı Silah Atış Oyunları

SAVAŞIN OLDUĞU YERI KEŞFEDİN

Oyuncular, Yalghaar – FPS Offline Gun Shooting Games’in ayarladığı konumla başlayacak. Çevredeki evlerin arazisine ve özelliklerine alışmaları gerekecek. Konumunuzla ilgili bilgileri bilmek, düşmandan kaçmayı veya onu kovalamayı kolaylaştırır. Sadece uçurumlar ve vadiler gibi arazilerde durmakla kalmıyor, oyun aynı zamanda sonsuz tünellerde savaş alanını da kullanıyor. Gerçek bir labirent çıkacak ve size gerçek bir deneyim yaşatacak.

Ana ekran, canlı 3D grafikler olarak bir dizi animasyon gösterecektir. Ayrıca, yönü belirlemenize yardımcı olmak ve devam eden isyanları uyarmak için ekranın köşesine küçük bir harita daraltılacaktır. Haritadan bilgi almak, daha hızlı hareket etmenize ve düşman faaliyetlerini tahmin etmenize yardımcı olacaktır. Gerçek bir kampanya kadar yoğun, oyuncuların üstesinden gelmek için belirli beceriler edinmeleri gerekecek.

FPS Çevrimdışı Silah Atış Oyunları

EĞİTİM VE KARAKTER BECERİLERİNİ YÜKSELTİN

Yalghaar – FPS Offline Gun Shooting Games’de kontrol ettiğiniz her karakter, oyunun işleyişine alışmak için kısa eğitim kurslarına tabi tutulur. Lobideyken çeşitli kıyafetler sağlanacak ve bunu yapmak için belirli bir süreniz olacak. Ekip oluşturduktan sonra, yeni oyuncular savaş alanına dağılmış silahları aramaya ve aramaya başlar. Bu zorlu ortamda hayatta kalabilmek için Temel Beceriler uygulanacaktır.

Heyecan verici stratejiler, sizin ve takım arkadaşlarınızın oyunun zorluklarını aşmanıza yardımcı olur. Bölgenizde hareket eden yüzlerce terörist yakında bombalar veya mermiler tarafından belli bir mesafeden düşürülecek. Zor durumlar, arkadaşlarınıza yardım etme zamanıdır. Bu nedenle, lütfen bu içeriği arkadaşlarınızla paylaşın ve bu özel alanda birlikte deneyimleyin. Savaş bittikten sonra, öldürülen düşman sayısına ve skor tablosundaki konumunuza bağlı olarak size farklı ödüller gönderilecektir.

FPS Çevrimdışı Silah Atış Oyunları

ÖZEL KAMPANYADA KENDİNİZE MÜCADELE EDİN

Yalghaar – FPS Çevrimdışı Silah Atış Oyunları, özel atış görevleriyle gelip kendinize meydan okuyabileceğiniz bir yer olacak. Salondaki ekipman etkinliğini tamamlayın ve yeni bir yolculuğa hazırlanın. Dövüş birçok yerde gerçekleşecek ve oyuncu sonuna kadar hayatta kalabildiği sürece rakipleri aramak için orijinal alandan uzaklaşmanıza izin veriliyor. Profesyonel bir sayaç, öldürülen düşmanların sayısını kaydedecek!

FPS Çevrimdışı Silah Atış Oyunları

ANA ÖZELLİKLER

  • Dünya çapında birçok oyuncunun katılımıyla olağanüstü bir terörist imha kampanyasına katılın.
  • Envanterde farklı kıyafetler donatın, dükkanda yeni ürünler satın almak için bonusları kullanın.
  • Silah yapmak için tabancalar veya uzun silahlar toplayın, envanterde diğer insanların kullanması için bazı mayınlar ve bombalar alın.
  • Düşmanları yenmekle ilgili farklı görevler gerçekleştirin ve tehlikeli durumlardan kaçmak için birçok başka beceri ekleyin.
  • Maç bittikten sonra özveriniz için harika ödüller kazanın, becerilerinizi geliştirin ve bir sonraki savaşa daha hazır olun.


İndir (86MB)

Artık indirmeye hazırsınız Yalghaar FPS Offline ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.