XRecorder
XRecorder

XRecorder v2.2.1.1 APK indir (Premium) 2022


XRecorder APK, ekranınızı veya canlı akışınızı rahatça kaydetmenize ve ürünlerinizi kolayca saklamanıza yardımcı olan bir uygulamadır. Çok fazla karmaşık özellik olmadığı için uygulamayı kullanırken çok fazla sorun yaşamazsınız. Bu yüzden video kalit

Android Android Video Oynatıcılar
5 ( 257 puan )
Fiyat: $0
İsim XRecorder
Yapımcı InShot Inc.
Tür Video Oynatıcılar
Boyut 29MB
Versiyon 2.2.1.1
MOD Premium
Orjinal Google Play
XRecorder is the most famous version in the XRecorder series of publisher InShot Inc.
Mod Version 2.2.1.1

İndir (29MB)

XRecorder APK, ekranınızı veya canlı akışınızı rahatça kaydetmenize ve ürünlerinizi kolayca saklamanıza yardımcı olan bir uygulamadır. Çok fazla karmaşık özellik olmadığı için uygulamayı kullanırken çok fazla sorun yaşamazsınız. Bu yüzden video kalitesine dikkat etmeniz, istediğiniz videoyu oluşturmak için gerekli özellikleri kullanmanız gerekiyor. Ayrıca video düzenleme özellikleri de uygulamaya entegre edilmiştir.

xrecorder apk indir modkiwi com 1 xrecorder apk indir modkiwi com 2 xrecorder apk indir modkiwi com 3

CANLI YAYIN YAPARKEN OPTİMAL DENEYİM

XRecorder’ın yeni sürümünde kullanıcıların yaşayabileceği düzenleme özelliklerinden biri, XRecorder kullanırken canlı yayınları tamamen verimli bir şekilde gerçekleştirmesidir. Bu uygulama ile iki platformdan birini seçebileceksiniz: Youtube ve RTMP. Kullanıcının tercihlerinin çoğu Youtube olacak ve canlı yayın yapmak tamamen basit. Ekranda bir uygulama simgesi belirecek ve ilgili özelliği seçmeniz gerekiyor.

Uygulama daha sonra yukarıda listelenen iki platformdan birini seçmenize izin verecektir. Başlık, açıklama ve canlı akışınızı kimlerin görebileceği gibi bazı bilgileri doldurmanız gerekecektir. Bilgi düzenleme ekranını tamamladıktan sonra canlı yayınınıza başlıyorsunuz ve limit yok. Ayrıca uygulama ayrıca bu işlemin iki platformda da her zaman stabil ve net ses kalitesi ile olmasını sağlar ve ayarlardan ses seviyesini ayarlamayı denemeyi unutmayın.

xrecorder apk indir modkiwi com 5 xrecorder apk indir modkiwi com 6

KOLAY EKRAN KAYDI

Ekranınızı kaydetmek için bir araç arıyorsanız, ekran kaydı ve hatta canlı yayın gibi birçok şeyi yapmanıza yardımcı olan bir uygulama olan XRecorder’ı deneyebileceksiniz. Bu nedenle, videolarla çalışanlar için mükemmel bir şekilde uygundur ve uygulamayı kullandığınızda ilk eylem kurulum işlemini gerçekleştirmektir. Dikkat etmeniz gereken gerekli ayarlar çözünürlük, kare hızı vb. Gibidir. Elbette çektiğiniz videoların kaydedileceği yeri atlamanız mümkün olmayacaktır.

Kurulumu yaptıktan sonra, ilk ekran görüntülerinizden bazılarını denemeye başlayacaksınız ve bunlar genellikle tercih ettiğiniz uzunlukta videolar olacaktır. Bu da uygulamanın özelliklerini anlamanızı ve daha rahat kullanmanızı sağlar. Uygulamanın simgesinde işlev düğmelerini bulacaksınız. Video veya canlı akışı kaydetmeye başlama özelliğinin yanı sıra, göz ardı edemeyeceğiniz başka değerli özellikler de olacaktır.

Birçok kullanıcı için ilginç ve kullanışlı olan iki özellik, ekran görüntüsü ve fırça özelliğidir. Aynı zamanda ekran görüntüsü almak artık pek çok insan için garip bir şey değil. Uygulamaya entegre edildiğinde, videolarınız yayınlandığında küçük resimler yapmak için etkileyici anlar kaydedeceksiniz. Fırça özelliği, bir şeyi açıklarken önemli öğeleri vurgulamanıza yardımcı olur. Bu iki öğeyi etkinleştirerek veya etkinleştirmeyerek ayarlarda özelleştirebilirsiniz.

xrecorder apk indir modkiwi com 7 xrecorder apk indir modkiwi com 8 xrecorder apk indir modkiwi com 9

VİDEOLARI KOLAYCA DÜZENLEYİN

Ayrıca video kaydedebilirsiniz; uygulama ayrıca sizi tamamen harika bir özellik olan XRecorder’daki yerleşik düzenleyici ile bütünleştirir. Bu özellik, içeriğin tamamını diğer platformlara yüklemeden önce düzenleyip getireceğiniz olarak anlaşılmaktadır. Aynı zamanda, bu özellikler, videoları düzenlemeye yeni başlayanlar için de basit ve erişilebilir.

İlk özellik, eksiksiz içeriğe sahip olmak için oluşturduğunuz videoları kesmenize ve birleştirmenize yardımcı olmaktır. Bu düzenleme, yalnızca tek bir katmanla doğrudan yapılır. Ayrıca, içeriğe sahip olduğunuzda, video içeriğini tanıtmak için bazı cümleler eklemek gibi başka öğeler eklemeyi düşünebilirsiniz. Ayrıca uygulama, kullanıcıların videolarına hızlı bir şekilde ekleme yapabilmeleri için bir ses deposunu da destekler.

BİRDEN FAZLA PLATFORMDA PAYLAŞILACAK KALİTELİ VİDEOLAR

XRecorder ile kullanıcılar, bu seçenekte 1440p olan maksimum kalitede kesinlikle kaliteli videolar oluşturacaklar. Tabii ki, bu videoları saklarsanız, onları saklayacak bir yer seçmeniz gerekir ve çoğu SD kartta olacaktır. Bu faktörlerin tümü uygulamanın başlangıcında yapılır, böylece bir video ürünü mevcut olduğunda sorun olmaz. Ayrıca, birkaç denemeden sonra, Mikrofon, Dahili Ses ve diğer seçenekler gibi birçok Ses desteği türünü kendiniz de seçebilirsiniz.

Bir süre sonra video çekerken hangi ayarların uygun olduğunu ve kaliteli videolar için hangi etkenlerden kaçınılması gerektiğini öğreneceksiniz. Bunları kolayca saklayabilir ve tek bir tıklama ile farklı platformlara koyabilirsiniz. Uygulamayı çok fazla kullanmadığınızda tamamen kullanışlıdır ve uygulama tarafından dışa aktarıldığında videolarınız iyi kalitededir. Aynı zamanda uygulama, çeşitli tanınmış platformlarla bağlantılar kurar.


İndir (29MB)

Artık indirmeye hazırsınız XRecorder ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanInShot Inc.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir