Xodo PDF Reader & Editor
Xodo PDF Reader & Editor

Xodo PDF Reader & Editor v8.0.1 APK + MOD (Pro Abonelik) indir 2022


Xodo PDF Reader & Editor, ofis ve PDF dosyalarını okumanıza ve dilediğiniz gibi düzenlemenize yardımcı olan bir uygulamadır. Okumaları kendinize ve ilgili renge uyacak şekilde optimize etmeye yardımcı olan özellikleri deneyimleyeceksiniz. Aynı za

Android Android Araçlar
4 ( 488 puan )
Fiyat: $0
İsim Xodo PDF Reader & Editor
Yapımcı Xodo Technologies Inc
Tür Araçlar
Boyut 29MB
Versiyon 8.0.1
MOD Profesyonel Abonelik
Orjinal Google Play
Xodo PDF Reader & Editor is the most famous version in the Xodo PDF Reader & Editor series of publisher Xodo Technologies Inc
Mod Version 8.0.1
Total installs 10,000,000+
 • Pro Abonelik / Ücretli özelliklerin kilidi açıldı;
 • Devre Dışı Bırakılan / Kaldırılan İstenmeyen İzinler + Alıcılar + Sağlayıcılar + Hizmetler;
 • Hızlı yükleme için optimize edilmiş ve sıkıştırılmış grafikler ve temizlenmiş kaynaklar;
 • Android.manifest'ten kaldırılan Reklam İzinleri / Hizmetler / Sağlayıcılar;
 • Reklam bağlantıları kaldırıldı ve geçersiz kılınan yöntemleri çağırıyor;
 • Reklam düzenleri görünürlüğü devre dışı bırakıldı;
 • Google Play Store yükleme paketi denetimi devre dışı bırakıldı;
 • Hata ayıklama kodu kaldırıldı;
 • Karşılık gelen java dosyalarının varsayılan .source etiketlerinin adını kaldırın;
 • Analytics / Crashlytics / Firebase devre dışı bırakıldı;
 • Diller: Tam Çoklu Diller;
 • CPU'lar: armeabi, armeabi-v7a, arm64-v8a, x86, x86_64;
 • Ekran DPI'ları: 120dpi, 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi;
 • Orijinal paket imzası değişti;
 • Balatan tarafından yayınlandı.


İndir (29MB)

Xodo PDF Reader & Editor, ofis ve PDF dosyalarını okumanıza ve dilediğiniz gibi düzenlemenize yardımcı olan bir uygulamadır. Okumaları kendinize ve ilgili renge uyacak şekilde optimize etmeye yardımcı olan özellikleri deneyimleyeceksiniz. Aynı zamanda, belge içindeki öğeleri seçebilir ve diğerlerinden farklı olmasını sağlayabilirsiniz. Gerçekten de bu, herhangi bir kullanıcının keyif alacağı yararlı bir uygulamadır.

KULLANICILAR İÇİN OPTİMAL BELGE OKUMA ARAYÜZÜ

Kullanıcılar, deneyiminizin her zaman garanti altına alınması için kolayca ayarlanabilen bir arayüze sahip Xodo PDF Reader & Editor’ı kullanarak çok çeşitli belgeleri okuyabilir. Sayfanın rengini beyaz, koyu ve daha fazlası gibi okurken değiştirebilirsiniz. Spesifik olarak, deneyiminize bağlı olarak aralarından seçim yapabileceğiniz bir renk listesidir. Bu uygulamanın varsayılan okuması yatay okumadır ve dikey okumaya geçmek için bunu kendiniz ayarlayabilirsiniz.

Xodo PDF Okuyucu ve Düzenleyici Xodo PDF Okuyucu ve Düzenleyici

Nasıl okuduğunuza bağlı olarak, kendiniz için farklı değerli ve optimize edilmiş özelliklere sahip olacaksınız. Sayfayı basit bir kaydırma ile küçültebilirsiniz ve ardından tekli mod iki katına çıkacaktır. Buradan, kolay düzenleme ve vurgulama için sayfadaki bazı kelimelere veya cümlelere manuel olarak dokunabileceksiniz. Aynı zamanda başka bir yöne döndürülen belgeler için de uygulama, belgeyi rahatça okuyabilmeniz için döndürme özelliğini de destekler.

FARKLI DOSYA TÜRLERİNİ OKUYUN

Kullanıcıların Xodo PDF Reader & Editor’da bulabilecekleri ana özellik, belge dosyalarını okumak ve istedikleri gibi düzenlemektir. PDF gibi birçok farklı dosya türünü ve Word, Excel ve Powerpoint gibi iş yerinde standart Microsoft Office dosyalarını okuyabilirsiniz. Oradan, kullanıcıların cihazlarıyla birden çok belgeyi okuyabilmeleri ve zaman zaman belgeleri otomatik olarak yenilemeleri gerekmesi için basit ama kullanışlı bir özelliktir.

Xodo PDF Okuyucu ve Düzenleyici Xodo PDF Okuyucu ve Düzenleyici

Herhangi bir kullanıcının dikkate alacağı bir diğer kullanışlı özellik ise, ofis dosyalarını kullanıma açacaksınız ve elbette, paylaşmak gibi amacınıza bağlı olarak PDF’ye kaydedebilirsiniz. Aynı zamanda, PDF formatındaki dosyaları yazdırmak, diğer platformlarda açıldığında ofis dosyalarına göre sonuçta daha kolay ve daha az harekete yatkındır. Ayrıca bu uygulama ile belgeleri okumanın yanı sıra faydalı bilgilere de ulaşmak mümkün.

ÖNEMLİ ELEMANLARI VURGULAYIN

Belgeleri okurken, Xodo PDF Reader & Editor’da görünen temel satırları vurgulamak gerekir. Bir kelimeyi veya cümleyi vurgulayabilir ve ardından farklı renklerle vurgulayabilirsiniz. Bu bilgileri tekrar okurken rahat hissetmek için çeşitli renkler arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca, bilgilerin önemine bağlı olarak birçok farklı vurgulama yönteminden birini de seçebilirsiniz.

Xodo PDF Okuyucu ve Düzenleyici Xodo PDF Okuyucu ve Düzenleyici

Kullanmakta olduğunuz belge önceden düzenlenmişse ve ekleri varsa, anahat özelliğinin başlıklarını kolayca bulabilirsiniz. Belge başlıklarının bir listesini göreceksiniz ve tek dokunuşla ilgili sayfaya yönlendirileceksiniz. Ayrıca seçtiğiniz bir sayfadan sonra boş bir sayfa ekleyebilirsiniz. Oradan, az önce okuduğunuz sayfaya karşılık gelen notlar ekleyebileceksiniz ve bu, öğrenciler için mükemmel bir şekilde uygundur.


İndir (29MB)

Artık indirmeye hazırsınız Xodo PDF Reader & Editor ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir