XiiaLive™ Pro
XiiaLive™ Pro

XiiaLive Pro – Internet Radio v3.3.3.0 APK (Yamalı) indir 2022


XiiaLive Pro, reklamlarla kesinti veya kesinti olmadan size harika bir internet radyosu deneyimi sunar.

Android Android Müzik ve Ses
4 ( 339 puan )
Fiyat: $0
İsim XiiaLive™ Pro
Yapımcı Visual Blasters LLC
Tür Müzik ve Ses
Boyut 14M
Versiyon 3.3.3.0
MOD ÜCRETLİ\Yamalı
Orjinal Google Play
XiiaLive™ Pro is the most famous version in the XiiaLive™ Pro series of publisher Visual Blasters LLC
Mod Version 3.3.3.0
Total installs 50,000+

İndir (14M)

Bu güzel ve heyecan verici bir uygulamadır. Kullanıcılar, benzersiz ve benzersiz olan radyo aracılığıyla paylaşılan müzik akışının ve hikayelerin keyfini çıkarabilir. Huzurlu bir mekana dalmış durumdasınız ama dinleyenlere tarifsiz duygular yaşatıyorsunuz. Bazen o radyo yayınları sizin hayatınızdan bahsediyor gibi görünüyor. Kullanıcılar otobüste otururken veya ev işi yaparken radyo melodilerinin keyfini çıkarabilirler. XiiaLive™ Pro, oyunculara yeni ve heyecan verici deneyimler getiriyor. Aynı zamanda kullanıcılar, keyif alırken reklamlardan rahatsız olmuyor.

XiiaLive™ Pro – İnternet Radyosu XiiaLive™ Pro – İnternet Radyosu

HER YERDEN GENİŞ RADYO İSTASYONLARINI DENEYİMLEYİN

XiiaLive™ Pro ile kullanıcılar 50.000’den fazla farklı radyo istasyonunun keyfini çıkarabilir. Bu çeşitlilik ve bolluk ile kullanıcılar en sevdikleri istasyonları istedikleri gibi seçebilirler. Birçok farklı radyo kanalından yeni ve değerli şeyleri rahatça deneyimleyecek ve keyfini çıkaracaksınız. Her radyo istasyonu size farklı hissettirecek kendi içeriğini ve stilini getirecektir. Kullanıcılar bu internet radyosu aracılığıyla her yerden heyecan verici şeyler keşfetmekte özgürdürler.

REKLAMLARA BAĞLANMAYIN

Uygulama, programda reklamların görünmesine izin vermediğinden, kullanıcılar bu uygulamayı kullanırken can sıkıcı reklamlar almazlar. Bu, kullanıcılara duygusal devrelerde kesinti veya kesinti olmaksızın bir deneyim sunmaktır. Kullanıcılar herhangi bir reklamdan rahatsız olmadan yayın yapabilirler. Uygulama, daha iyi bir deneyim yaşamanıza ve tekrar tekrar izlemek zorunda kaldığınızda sıkılmamanıza yardımcı olacak birçok heyecan verici radyo kanalı sunar.

XiiaLive™ Pro – İnternet Radyosu

UYGULAMALARDAN BİLDİRİMLER İÇİN EK SES DESTEĞİ VE BİLDİRİMLERİN NET GÖRÜNTÜLENMESİ

XiiaLive™ Pro’da kullanıcılar sistemden birçok bildirim alacaktır. Deneyimi yakalamak ve deneyime katılmak için güvenlik bilgileri ve yeni yayınlar ile sizi bilgilendirir. Bildirimler net bir şekilde görüntülenir ve ayrıca bildirimleri daha hızlı almanızı sağlamak için canlı sesle desteklenir. Ayrıca, kullanıcılar gelişmiş radyo istasyonlarını da deneyimleyebilirler.

ÖNCEKİ YEDEKLERİ GERİ YÜKLEYEBİLİR

Önizlemeleri yanlışlıkla silerseniz endişelenmenize gerek yok çünkü XiiaLive™ Pro önceki yedeklemeleri geri yüklemenize izin veriyor. Kullanıcılar en sevdikleri şarkıları ve programları tekrar izleyebilmek için yedekleyebilirler. Ayrıca, kullanıcılar gelişmiş akış ayarları özelliğini kullanabilir. Uygulama, bu özellik ile sınırlama olmaksızın arabelleği uzun ve bağlantıyı rahat hale getirecektir. Ayrıca uygulamadaki etkinlik geçmişinizi inceleyebilir ve bunları kolayca ve kolayca silebilirsiniz.

KULLANICI TALEPLERİNE GÖRE OTOMATİK OYNATMA VE DURAKLATMA

Otomatik olarak oynatabilmek ve otomatik olarak durabilmek için, kullanıcıların Bluetooth’larının gelişmiş kontrolüne ihtiyaçları vardır. Bu sayede radyo deneyiminiz daha rahat ve anlaşılır hale gelir. Bağlandığında, uygulama sistemi seçtiğiniz cihazlara göre otomatik olarak oynayacak ve bağlantıyı kestiğinizde oynatmayı durdurabilir. Kullanıcılar radyo kanallarının zenginliğine katkıda bulunmak için ana ekrana KISAYOLLAR da ekleyebilirler.

XiiaLive™ Pro – İnternet Radyosu XiiaLive™ Pro – İnternet Radyosu

ALARM VE UYKU ZAMANI ÖZELLİKLERİNİ AYARLAYIN

Kullanıcılar, uygulamadan favori şarkı ve programları deneyimlemenin yanı sıra alarm da kurabiliyor. Bu, işe geç kalmamanıza ve mola süresinin bittiğini size bildirmenize yardımcı olur, … XiiaLive™ Pro ayrıca daha etkili bir şekilde dinlenmek için zamanınız olmasına yardımcı olmak için yattığınızda sizi açıkça bilgilendirir. Aynı zamanda, kullanıcılar sevdikleriyle eğlenmeleri için harika programları da paylaşabilirler. Uygulamanın performansını ayarlamanıza ve birçok farklı kitaplığı güncellemenize izin verilir.

ANA ÖZELLİKLER

  • Uygulamanın getirdiği birçok radyo istasyonundan özgürce seçim yapın ve harika şarkıların ve radyo programlarının keyfini reklamlardan rahatsız olmadan, duygusal devreleri kesmeden çıkarın.
  • Sağlığını sağlamak için alarmı ve uyku saatini ayarlayabilir ve sevdikleriyle iyi radyo kanallarını paylaşabilir ve birlikte hissedebilir ve eğlenebilir.
  • En son bilgileri hızlı bir şekilde güncellemek için bildirim sesleri ekleme desteği ve bildirimlerin net görüntüsünü. Uygulama ayrıca, olağanüstü rahat bir şekilde otomatik oynatma veya oynatmayı otomatik olarak durdurma özelliğine sahiptir ve kullanıcıların çok seçici ve zahmetli olmak zorunda kalmadan onları daha rahat hissetmelerine yardımcı olur.
  • Favori şarkılarınızı veya harika şovlarınızı yeniden deneyimleyebilmeniz için yedekleri geri yüklemenize olanak tanır ve kullanıcılar ayrıca uygulamanın nasıl daha kolay kullanılacağını özelleştirebilir.
  • Kullanıcılara en özgün deneyimleri, en etkili dinlenme alanını sunar ve daha rahat bir şekilde keyfini çıkarmanız için farklı kitaplıkları gelişmiş radyo filtreleme seçenekleriyle günceller.


İndir (14M)

Artık indirmeye hazırsınız XiiaLive™ Pro ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanVisual Blasters LLC

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir