XGallery
XGallery

XGallery v1.5.5 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Galeri – Resimleri ve Videoları Gizle, Xgallery, interneti kullanmadan istediğiniz zaman, istediğiniz yerde fotoğrafları depolamak, düzenlemek ve videoları düzenlemek için kullanılan bir yardımcı programdır. Fotoğrafları depolamak, fotoğraf düzenleme

Android Android Araçlar
4 ( 912 puan )
Fiyat: $0
İsim XGallery
Yapımcı InShot Inc
Tür Araçlar
Boyut 11MB
Versiyon 1.5.5
MOD Premium/Kilitsiz
Orjinal Google Play
XGallery is the most famous version in the XGallery series of publisher InShot Inc
Mod Version 1.5.5
Total installs 10,000,000+

İndir (11MB)

Galeri – Resimleri ve Videoları Gizle, Xgallery, interneti kullanmadan istediğiniz zaman, istediğiniz yerde fotoğrafları depolamak, düzenlemek ve videoları düzenlemek için kullanılan bir yardımcı programdır. Fotoğrafları depolamak, fotoğraf düzenleme uygulamaları aramak, videoları düzenlemek veya sosyal ağlarda yayınlamak konusunda endişelenmeyin. Galeri 11 dili destekler, endişelerinizi giderecek üç temel işlevi birleştiren harika bir uygulamadır. Endişeleriniz ortadan kalkar. Albümleriniz için mükemmel alanı yaratmak için sizi bir yolculuğa çıkarıyor.

MANTIK FOTOĞRAF DEPOLAMA ALANI, REKABETÇİ

Telefonlarımızda her zaman binlerce fotoğraf vardır; istediğimiz resmi bulmak çok zor. Merak etme; bu uygulama onu hızlı bir şekilde bulmamıza yardımcı olacak. Lütfen yeni bir klasör oluşturun, ona bir ad verin ve fotoğrafları oraya kaydedin; ihtiyaç duyduğunuzda, filtre ve arama işlevlerini kullanın, böylece binlerce fotoğraf arasında gidip gelmek zorunda kalmazsınız. Resmin bilgilerini hemen görmek için ayrıntılara gidin: ad, boyut, çözünürlük.

HAYAT YOLCULUĞU VE KORUYUN

Galeri yalnızca fotoğrafları saklamanıza yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda normal uygulamalar gibi tam fotoğraf düzenleme ve video düzenleme işlevlerine sahiptir ve başka bir uygulama indirmenize gerek kalmadan sanal yaşam sürecinize hizmet eder. Ve fotoğraflarınızı görmelerini istemeden telefonunuzu başkalarına ödünç verdiğinizde ne yapmalısınız? Bu, uygulamanın başka bir pratik işlevidir ve bir resim seçip bunun için bir şifre belirleyebilirsiniz. Böylece gizlilik garanti edilebilir.

TEK NOTTA SİL!

Fotoğrafları silerek hafızayı korumak için, bu uygulama size sık sık yapmanız gereken en iyi fotoğraf kaldırma yardımcı programlarını gösterir. Yinelenen fotoğrafları algılayabilir ve işiniz sil tuşuna basmaktır. Bir grup fotoğrafı silerken, ancak çok küçükler, silinip silinmeyeceğini merak ediyorsunuz. Uygulama, silmeyi veya silmemeyi düşünmek için orijinaline geri dönmek zorunda kalmadan daha net görmek için yakınlaştırmanıza olanak tanır. Fotoğrafları, videoları yanlışlıkla silerseniz kurtarabilir

Galeri – telefonunuz için ilk tercih, sizi harika bir deneyime götürüyor. Sevdiğiniz renk setleri ile temaları hemen yüklemek için uygulamaya gelin. Sınırsız çeşitlilikte JPEG, GIF, PNG,… Kırpmak, döndürmek, filtrelemek, … benzersiz fotoğraflar ve videolar oluşturmak, fotoğraflarınızı adlandırmak için bir hikaye oluşturmak, kendi anılarınızı kaydetmek ve paylaşmak için birkaç dokunuş. Ve daha birçok harika özellik keşfetmenizi bekliyor.


İndir (11MB)

Artık indirmeye hazırsınız XGallery ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanInShot Inc

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir