Xeropan
Xeropan

Xeropan: Learn languages v44.0.79 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Xeropan, resim, metin veya diyalog olsun, çok dilli öğrenmenin etkinliğini artırmak için herkese en etkili eğitim yöntemlerini tanıtacaktır. Ayrıca birçok uzmanla işbirliği yapar ve bir topluluğun veya bireyin performansını yeni zirvelere çıkarmak iç

Android Android Eğitim
4 ( 66 puan )
Fiyat: $0
İsim Xeropan
Yapımcı Xeropan: Learn languages in a fun and easy way
Tür Eğitim
Boyut 55MB
Versiyon 4.0.79
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Xeropan is the most famous version in the Xeropan series of publisher Xeropan: Learn languages in a fun and easy way
Mod Version 4.0.79
Total installs 1,000,000+

İndir (55MB)

Xeropan, resim, metin veya diyalog olsun, çok dilli öğrenmenin etkinliğini artırmak için herkese en etkili eğitim yöntemlerini tanıtacaktır. Ayrıca birçok uzmanla işbirliği yapar ve bir topluluğun veya bireyin performansını yeni zirvelere çıkarmak için birçok yeni öğretim yapısı uygular. Tabii ki, kullanıcılar okudukları dil seviyesini özgürce seçebilir ve hatta her şeyi öğrenmek yerine belirli bir alanı arayabilirler.

ÇEŞİTLİ EĞİTİM DÜZEYLERİ İLE BAŞLAYIN

Herkesin dil seviyesi farklıdır ve Xeropan, zaman alıcı aşağıdan yukarıya doğru gitmek yerine her seviyeye ayrı ayrı başlamalarına yardımcı olabilir. Kullanıcılar, her bir kişi için uygun seviyeler önermek için öğrenme içeriğini önizleyebilir veya kalite testlerine katılabilir. Farklı öğrenme seviyelerine bağlı olarak, kullanıcılar her seviyede özgürce ilerleyebilir ve seçtikleri dillerden yeni bilgiler edinebilir.

Xeropan: Dil öğrenin Xeropan: Dil öğrenin

EN İYİ ŞEKİLDE ÇOK DİLLİ

Birçok kullanıcı, performanslarını veya birçok faktör hakkında kendi bilgilerini geliştirmek için her zaman aynı anda birden fazla dili, hatta çok dilli öğrenmek ister. Bu nedenle, uygulama iki dilli bir özellik sunacak ve çeviri için birincil dil ve geliştirme hedefi olarak ikincil bir dil seçilmesine olanak tanıyacaktır. Bu sayede, yabancı dil gelişiminin iyileştirilmesi önemlidir, hatta kullanıcıların bazı kültürleri veya onların faydalı selamlarını daha iyi anlamalarına yardımcı olur.

DETAYLI DERSLER VE REHBERLİK

Xeropan’daki tüm dersler titizlikle tasarlanmıştır ve kullanıcının seçebileceği resimler, diyaloglar ve paragraflar gibi çeşitli yollara sahiptir. Her yöntemin kullanıcıya bağlı olarak benzersiz bir etkisi vardır, ancak bunların eksiksizliği ve zenginliği, hızlı bir şekilde tamamlanması için son derece yararlıdır. Elbette eğitim sisteminde daha üst seviyelere çıktıklarında birçok karmaşık dersle karşılaşacaklar ancak birçok olumlu sonuçla karşılaşacaklar.

Xeropan: Dil öğrenin Xeropan: Dil öğrenin

KENDİNİZE RESMİ BİR SERTİFİKA ALIN

Sertifikalar, kullanıcının her dilde belirli kursları tamamladığını kanıtlayan belirli öğelerdir. Bunlar, başvuruda sunulan mevcut niteliklerden daha yüksek eğitim sisteminde okumak istiyorlarsa da gerekli koşullardır. Bazı ek içeriklerin de sertifikaları olacaktır ve kullanıcılar bunları sistemdeki diğer birçok mini oyunda veya derste büyük etki için kullanabilirler.

GÜVENLE GERÇEK ZAMANLI GÖRÜŞME

Xeropan’ın en güzel yanı, kullanıcıların başkalarıyla gerçek zamanlı olarak iletişim kurarken özgüvenlerini artırmalarına yardımcı olabilmesidir. Sistem tarafından tanıtılan diğer öğrenciler veya eğitmenler ile mesajlaşma veya görüntülü arama arasında seçim yapabilirler. Uygun bir şekilde, diyalog eğitimi için uygun nesneleri bulmak için dili veya sesi özgürce seçebilirler.

Xeropan: Dil öğrenin Xeropan: Dil öğrenin

ÇEŞİTLİ ALANLARDA GENİŞ SÖZLÜK

Bir yabancı dil öğrenmek birçok alanda faydalıdır, bu nedenle uygulama, her kişinin eğitim düzeyine göre çok yönlü ve genişletilebilir bir sözlük sunar. Kullanıcılar, kelime bilgisi, dil bilgisi, terimler ve birçok kültürde daha yaygın olarak kullanılanlar gibi ihtiyaç duydukları her şeyi arayabilirler. Bunun üzerine, önemli hizmetlerde basit selamlamalar veya diyaloglar da sağlar.

Xeropan, birçok uluslararası dil için tonlarca gramer dersi ve alıştırma sunan en iyi seçeneklerden biridir. Ayrıca öğretim yöntemlerini çeşitlendirir ve herkesin kişisel öğrenme performansını yakalaması veya iyileştirmesi için özel talimatlar içerir. Bunun da ötesinde, kapsamlı sözlüğü kullanışlıdır ve ilgili herhangi bir içerik veya iletişim arayan herkes için harika bir işlevselliğe sahiptir.


İndir (55MB)

Artık indirmeye hazırsınız Xeropan ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir