Xenowerk Tactics
Xenowerk Tactics

Xenowerk Tactics v1.3.0 APK + OBB indir (Tam Oyunun Kilidi Açık) 2022

Xenowerk Tactics Mod APK, hem heyecan verici hem de korkutucu bir keşif dünyasında kaybolan oyuncuları alır. Burada oyuncular, dünyayı bir mutant felaketinden kurtarmak için eşsiz bir ordunun lideri rolünü oynayacaklar. Dünyanın barışa dönüp dönmeyec

Android Android Strateji Oyunları
5 ( 669 puan )
Fiyat: $0
İsim Xenowerk Tactics
Yapımcı Pixelbite
Tür Strateji Oyunları
Boyut 59M
Versiyon 1.3.0
MOD Tam Oyunun Kilidi Açık
Orjinal Google Play
Xenowerk Tactics is the most famous version in the Xenowerk Tactics series of publisher Pixelbite
Mod Version 1.3.0
Total installs 100,000+

Xenowerk Tactics, çevrimdışı strateji oyunu temasında sizin için 1 numaralı seçimdir. Bu oyunda, orduyu koruma ve dünyayı bir laboratuvarın neden olduğu mutant bir felaketten kurtarma göreviyle belirli bir acil müdahale ordusunun liderine dönüşeceksiniz. Üsleri korumak ve Xenowerk şirketinin emirlerine uymak, kutup ormanını keşfetmek ve mutasyona uğramış canavarlarla yüzleşmek, yüzleşmeniz gereken şeylerdir. Yetenekli bir lider olup dünyayı bir dizi mutant canavar tarafından harap edilmekten kurtarabilir misin?

Xenowerk Taktikleri

ÇOKLU HASTALIK ALANLI HARİTA

Oyunun başında, görünen sahne Kuzey Kutbu bölgelerinin bir haritasıdır. Xenowerk şirketinin laboratuvarındaki kaza nedeniyle, çevredeki yaratıklara onları büyük ve güçlü yapan bir virüs bulaştı. Yayılma hızı çok yüksek, bu nedenle pek güvenli alan yok. Oyuncu, her alanı keşfetmeli ve mutasyona uğramış alanları – enfekte olmuş alanı – kurtarmalıdır.

Haritadaki tüm alanların başarılı bir şekilde keşfedilmesi ve kurtarılması, görevi tamamladığınız ve tüm değişken yaratıkları başarıyla yok ettiğiniz anlamına gelir.

Xenowerk Taktikleri

CANAVARLARLA SAVAŞ

Tehlikeli alanlarda birçok mutant canavar görünecektir. Onları yok etmek için Frag Grenade, Bait & Trap, Adrenalin, Pyrokinesis, vb. gibi birçok yöntem kullanabilirsiniz. Virüslü bölgelere ne kadar derine inerseniz, canavarları yok etmek o kadar karmaşık olur. Peki, onları yenmek için stratejiler kullanabilir misin? Oyuncular, daha fazla ekipman satın almak veya bir savaş stratejisi oluşturmak için savaşı durdurmayı seçebilirler.

Xenowerk Taktikleri

Xenowerk Tactics, tek oyunculu bir strateji oyunudur. Böylece tüm faaliyetlerin kontrolü sizde olacak. Gerçek bir canavar ordusunda, oyuncu pozisyonu, stratejiyi ayarlamalı ve uygun silahı seçmelidir. Lütfen düzeninize ve silahınıza dikkat edin çünkü canavarları hızlı bir şekilde öldürmenin anahtarı budur. Bir canavarı her yendiğinizde, oyunun dükkânında silahlar ve değerli eşyalarla değiştirilebilecek bonus puanlar alacaksınız.

ÇİFTLİK NE KADAR BÜYÜYOR, DAHA MUTLU FAYDALAR

Gerçek savaşa komuta etmenin yanı sıra, oyuncu aynı zamanda Xenowerk Tactics’te kışla yöneticisi olacak. Mutajenik virüsü ve denizcileri öldürecek ilaçlar bulmak için bilim adamlarıyla birlikte çalışmayı, orduya rasyonel harcamaları içerecek. Ayrıca seviye atladığınızda sahra hastaneleri, personel alımı, ekipman yükseltme ve geliştirme, tesislerin işletilmesi gibi birçok işlevi açabileceksiniz. Bütün bunlar bu oyunu hızlı bir şekilde kazanmanıza yardımcı olabilir. Ama unutmayın, aynı zamanda iki ucu keskin bir kılıç da olabilir. Yanlış tasarlarsanız, daha fazla mutasyon üretecektir.

Xenowerk Taktikleri

TOPLAM GÜCÜNÜZÜ GÜÇLENDİRMEK İÇİN EŞYALAR EKLE

Oyuncu, canavarı vurarak veya dükkandan satın alarak eşyaları elde edebilir. Bazen, Xenowerk şirketinin size gönderilen yan görevleri olacaktır. Onları tamamlayın ve birçok çekici eşya alacaksınız. Öğeler ayrıca operasyon tabanınız aracılığıyla geliştirilebilir ve yükseltilebilir ve en iyi sonuçları almak için bunları uygun şekilde kullanabilir.

Xenowerk Taktikleri

Belirli bir ordunun lideri olmaya ve dünyayı mutant felaketinden kurtarmak için savaşa başlamaya hazır mısınız? Xenowerk Taktiklerini şimdi deneyin!

  • 1 oyunculu strateji oyunu: hem gerçek savaş hem de kışla yönetimi.
  • Harita tarafından yönlendirildiği gibi, virüslü bölgelerde keşif seferleri düzenleyin ve canavarları alt edin
  • Formasyonu not edin, mutant canavarları yenmek için silahları yükseltin. Daha fazla ekipman satın almak veya savaş planını düzenlemek için gerçek savaşı durdurmak için tıklayın.
  • Xenowerk şirketi için öğeleri ve kârı artırmak için kışlaları yönetin ve ekipman ve operasyon tesislerini genişletin
  • Birçok çekici öğeyi almak için Xenowerk şirketinden çevrimdışı görevler yapın.


İndir (59M)

Artık indirmeye hazırsınız Xenowerk Tactics ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanPixelbite

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir