Xender
Xender

Xender APK v8.1.2.Prime (Premium Kilitsiz) indir


Xender, doğrudan veri dosyalarıyla ilgili işler için maksimum destek uygulamasıdır. Tüm büyük dosya formatlarını bir ağa ihtiyaç duymadan hızlı bir şekilde aktarmak çok büyük bir avantaj olacaktır.

Android Android Araçlar
4 ( 269 puan )
Fiyat: $0
İsim Xender
Yapımcı Xender File Sharing Team
Tür Araçlar
Boyut 23.17 M
Versiyon 8.1.2.Prime
MOD Premium Kilitsiz
Orjinal Google Play
Xender is the most famous version in the Xender series of publisher Xender File Sharing Team
Mod Version 8.1.2.Prime

İndir (23.17 M)

Xender Premium MOD APK hakkında

İnsanlara çoğu farklı görev için gerekli tüm kaynakları veya işlevleri getirmek için birçok kaynak ortaya çıktı. Ancak belirli yetenekleri belirli belirli alanlarla sınırlıdır ve Xender Premium APK, insanların verilerle veya benzer yerlerle etkileşime girmesine yardımcı olmanın harika bir örneğidir. Tersine, yetenekleri ve gelişimi nedeniyle sayısız insan güvenebilir. Her bir bireyi karşılamak ve onlara çok sayıda keşif sunmak için özellikleri sürekli olarak güncelliyor.

1 xender share music transfer 3 1 xender share music transfer 4

DOSYALARI ZAHMETSİZ PAYLAŞIN

Xender MOD, verileri yaygın olarak paylaşma yeteneği nedeniyle birçok kişi için bir gerçektir ve aslında farklı koşullarda gerçekleştirilecektir. Bu, birden fazla ortamda kullanıldığında özgürlüğünü ve üstünlüğünü kanıtlar ve ister geleneksel ister web üzerinde çalışabilir. Ayrıca, dosya dönüştürme işlevi sayesinde insanların hedefi bulması ve gerekli verileri göndermesi yeterlidir. Ayrıca başvuru formu, birçok veri ile uyumluluğa yardımcı olacak ve kişilerin ihtiyaç duyduğu böyle bir şeyi taşımasını mümkün kılacaktır. Orada engel olmamakla birlikte, hareket etme kapasitesi, rakibin bir kredi kartı başvurusu oluşturmasını veya çevrimiçi olarak bağlanmasını gerektirmeyecektir. Bunun yerine, vericiden aldıktan sonra her şeyi doğru bir şekilde kurarlar.

HER GÜN FARKLI OYUNLARIN KEYFİNİ OYNA

Xender MOD bir dosya dönüştürücü olmasına rağmen, yine de insanları ağırlamak için birçok gündelik ve kolay oyuna sahiptir. Çoğu oyunun kolay mekaniği veya oynanışı vardır, ancak eğlenceleri insanlara birçok fayda sağlayabilir. Ayrıca, oyuncular bu uygulama üzerinden sürekli olarak oyun oynadıkları için, yayıncıdan pek çok benzersiz faydayı yavaş yavaş elde edecekler, dolayısıyla cihaz içinde bir şeyler harcayacak veya satın alacaklardır. Tüm bu unsurlar, insanları barındırmak için ekstra olarak düşünülür, insanların dosyaları başka cihazlara aktarırken zaman öldürmesi için verimli bir amaçtır. Uygulama yeni içeriği yükseltecek ve çalıştıracak ve transfer toplamını beklerken oyuncuların duygularını daha iyi tatmin etmeye çalışacak.

1 xender share music transfer 5 1 xender share music transfer 6

BASİT AMA SEZGİSEL DOSYA YÖNETİCİSİ

Başvuru formunun kendisi birçok mükemmel özelliğe sahiptir, ancak kullanıcıların ürünün derinlerine eriştiği dosya yöneticisi sizsiniz. Ayrıca, insanlar bu amaçla gereksiz dosyaları arayabilir veya işleyebilir, ayrıca cihazın belleğini optimize edebilir. Veri alırken, insanlar önemli içeriği de işaretleyebilir, böylece başvuru formu önemsiz veya gereksiz dosyaları temizlerken hemen filtreler. Her şeyden önce, dosya yöneticisine baktığınızda her işlev üstün ve çeşitlidir ve doğru tüketici deneyimi için birçok özelleştirmeyle birlikte gelirler.

MP4 VİDEOLARINI ÇEŞİTLİ FORMATLARA DÖNÜŞTÜRÜN

Xender‘ın seçenekleri sınırsız olma eğilimindedir ve bunlardan biri, formatlar arasında, genellikle MP4’ten MP3’e dönüştürme yeteneği olabilir. Kullanıcılar kesinlikle beğendikleri her video klibin sesini alabilir ve bu işlev aracılığıyla her yerde paylaşabilirler. Kullanıcıların en sevdikleri içeriği seçip dönüştürme sürecini başlatabilecekleri kullanışlı ve kullanımı kolay bir amaçtır. Sadece MP4 verileri ile ilgili değil, kullanıcılar birçok farklı formatı kullanmakta ve her alanda çalışma yeteneklerini geliştirmektedir.

Xender Premium, insanları çevrelerindeki birçok insanla etkileşime girdiklerinde çok daha esnek ve olağanüstü hale getirmek için gerçekten çok sayıda etkileyici özelliğe ve kaynağa sahiptir. Dahası, geleneksel ortamda çalışabilir ve basit ve hafif aktivite için sayısız gündelik oyunun tadını çıkarırken veri aktarabilir.

Android için Xender Prime MOD APK’sını indirin


İndir (23.17 M)

Artık indirmeye hazırsınız Xender ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanXender File Sharing Team

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir