XCOM®: Enemy Within
XCOM®: Enemy Within

XCOM: Enemy Within v1.7.0 APK + OBB (Tam Sürüm) indir 2022


XCOM®: Enemy Within, uzaylılar da dahil olmak üzere çeşitli düşmanlarla karşılaşacağınız bir strateji oyunudur. Kontrol ettiğiniz birlik sayısından yararlanacak ve her seviyenin gerektirdiği görevleri tamamlayacaksınız. Aynı zamanda oyundaki ortam ta

Android Android Oyun
4 ( 933 puan )
Fiyat: $0
İsim XCOM®: Enemy Within
Yapımcı 2K Inc
Tür Oyun
Boyut 21M
Versiyon 1.7.0
MOD Tam Sürüm
Orjinal Google Play
XCOM®: Enemy Within is the most famous version in the XCOM®: Enemy Within series of publisher 2K Inc
Mod Version 1.7.0
Total installs 100,000+

İndir (21M)

XCOM®: Enemy Within, uzaylılar da dahil olmak üzere çeşitli düşmanlarla karşılaşacağınız bir strateji oyunudur. Kontrol ettiğiniz birlik sayısından yararlanacak ve her seviyenin gerektirdiği görevleri tamamlayacaksınız. Aynı zamanda oyundaki ortam tamamen detaylıdır ve stratejinizi uygulamak için içindeki unsurlardan faydalanabilirsiniz. Her seviyeden sonra, seçip yükseltmeniz için yenileri görünecek.

XCOM®: İçinizdeki Düşman

YAKALAMA YÜZEYİNE DÜŞEN TANIMLANMAMIŞ OBJE

XCOM® oyununun başlangıcında, oyuncu tamamen gizemli bir nesnenin bir şehrin üzerine düştüğünü görecek. Birçok insan yaklaşana kadar tamamen tuhaftı. Aniden yeşil bir duman perdesi belirdi ve etraftaki herkesi korkuttu. Aynı zamanda bu olayın mağdurları da vardır ve gizemli bir örgütün harekete geçmesi ve ilgili sorunları çözmesi için de temel teşkil etmektedir. Uzaylılara yaklaşma şansınız ve aslında onlar sizin düşmanınız.

Belirli silahlarla donatılmış belirli sayıda karakteri kontrol ederek bu düşmanlarla taktiksel olarak mücadele edeceksiniz. Oyundaki ortam, herhangi bir oyuncuyu deneyimlemeye çekebilecek tamamen ayrıntılı ve güzel bir şekilde tasarlanmıştır. Aynı zamanda çevreyi gözlemlemek için diğer strateji oyunlarına benzer bir bakış açısına sahiptir. Taktiklerinize dikkat etmeniz için uzaylıların faaliyetleri için sinyaller olacak.

XCOM®: İçinizdeki Düşman

DÜŞMANLARI YENME VE SEVİYEYİ TAMAMLAMA

XCOM®’da kontrol ettiğiniz askerlerin hepsinin silahları var ve onları haritada gerekli gördüğünüz herhangi bir yere taşıyabileceksiniz. Öncelik vermeniz gereken bir unsur, bu oyunda tanıtılan yeni bir kaynak olan Meld’dir. Bu öğeyi ilk seviyede kolayca görebilirsiniz ve onu toplamak için bir kişiyi yakına taşımanız gerekir. Sonra bazı uzaylı düşmanlara karşı savaşa başlarsınız.

Onları henüz görmeyeceksiniz, bu yüzden karakteri kontrol etmek için dikkatli olmanız gerekecek ve çoğu oyuncu güvenli saklanma alanlarını seçecek. Birkaç tur sonra bu uzaylılar ortaya çıkar ve saldırabilecek karakterler bu hedeflere yakın olanlardır. Her karakterin, belirli bir aralıktaki düşmanlara saldırmak için seçebileceği bir özelliği vardır. Sağ tarafta görünen kırmızı yüz simgesi, oyuncunun saldırma şansını gösterir.

XCOM®: İçinizdeki Düşman

TAM GÖREVLER VE YÜKSELTME BECERİLERİ

Tanımanız gereken bir özellik, düşmanlarınıza saldırmak için XCOM® ortamındaki birden fazla konumdan yararlanabilmenizdir. Menzilinizdeyse ve saklanacak şeyler varsa özgürce hareket edebilirsiniz. Ayrıca her seviyenin tamamlamanız gereken belirli bir hedefi vardır ve hepsi tamamlandığında oyun ekranı sona erer. Aynı zamanda, o savaşta yaptıklarınıza ve zayiat sayısına ilişkin bir puan da alacaksınız.

Her seviyeden sonra bazen karakterler, yeni araştırmalar veya bir üs inşa etmek için yükseltilebilecek yeni öğeler alacaksınız. Kullanmak için belirli bir miktar paranız olacak. Ne seçeceğinizden emin değilseniz, onları araştırmak için zaman ayırmanız iyi bir fikirdir. Aynı zamanda, karakter için yeni yükseltmeler de buluyorsunuz ve bunların çoğu, düşmanla savaşınıza yardımcı olacak yeni beceriler.


İndir (21M)

Artık indirmeye hazırsınız XCOM®: Enemy Within ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Yapımcıdan2K Inc

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir