X Launcher Pro
X Launcher Pro

X Launcher Pro v3.3.2 APK (Ücretsiz) indir 2022

X Launcher Pro, size en iyi deneyimi sunan bir uygulamadır. Bu, IOS13 tarzı bir temaya dayalı olarak tasarlanmış bir uygulamadır ve telefonunuzun iPhone X gibi görünmesini sağlar. Telefonunuzun görünümünü ve işlevini değiştirebilir ve her şeyin iPhon

Android Android Sanat ve Tasarım
5 ( 315 puan )
Fiyat: $0
İsim X Launcher Pro
Yapımcı Launcher Developer
Tür Sanat ve Tasarım
Boyut 4MB
Versiyon 3.3.2
MOD ÜCRETSİZ/Yamalı
Orjinal Google Play
X Launcher Pro is the most famous version in the X Launcher Pro series of publisher Launcher Developer
Mod Version 3.3.2
Total installs 50,000+

X Launcher Pro, size en iyi deneyimi sunan bir uygulamadır. Bu, IOS13 tarzı bir temaya dayalı olarak tasarlanmış bir uygulamadır ve telefonunuzun iPhone X gibi görünmesini sağlar. Telefonunuzun görünümünü ve işlevini değiştirebilir ve her şeyin iPhone X gibi çalışmasını sağlayabilir. Daha önce hiç yaşamadığınız bir duyguyu hissedeceksiniz. Üreticilerin araştırmaları ile bu uygulama giderek geliştirilmekte ve kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

X Başlatıcı Pro X Başlatıcı Pro

DUYURU REKLAMI KALDIRILDI

Bu uygulama, cihazınızın kullanımını bozmamak için gereksiz öğeleri kaldırmanıza yardımcı olur. Uygulama, can sıkıcı reklamları en profesyonel şekilde otomatik olarak kaldıracaktır. Bu büyük avantajla, rahatsız edilme endişesi duymadan uygulamanın getirdiği yeniliklerin keyfini rahatça çıkaracaksınız. Bu uygulama, yaptığınız şeyi sessizce ve rahatsız etmeden kaldıracaktır, bu yüzden onu sonuna kadar kullanın.

SON DERECE GÜZEL TASARLANMIŞ İKONLAR

X Launcher Pro, son derece göz alıcı olacak ve kullanıcılar üzerinde güçlü bir izlenim bırakacak şekilde tasarlanmıştır. Size en kapsamlı deneyimi sunmak için çok çeşitli yeni duvar kağıtları ile birlikte fotoğraf kitaplığı için zengin ve çeşitli simgeler. Simge paketleri de iPhone X gibi ayarlanır. Ayrıca, uygulamanın simgesini ve adını özelleştirebilirsiniz. Sadece bu değil, uygulamanın satır ve sütun sayısını kolayca değiştirebilir ve ayrıca beğendiğiniz bir resmi simgenin arka plan resmi olarak kırpabilirsiniz.

X Başlatıcı Pro X Başlatıcı Pro

UYGULAMA YÖNETİMİ İLE BAĞLANTILI OLARAK IOS13 GİBİ KONTROL MERKEZLERİ

Parlaklığı ve sesi ayarlamak için tek yapmanız gereken kontrol merkezini açmak ve gerekli özellikleri yapılandırmak için aşağı kaydırmak. Buna karşılık, bazı uygulamalara erişmek için yalnızca yukarı kaydırmanız gerekir, ardından masaüstünüze sürükleyip bırakabilirsiniz. Basit işlemler yaparak uygulama hakkında hızlı ve kolay bir fikir edinebilirsiniz.

APPLE TARZI HAVA VE ZAMAN TALİMATLARI

X Launcher Pro, iOS tarzında klasörler oluşturur ve bunları tek bir tıklamayla, sürükleyip bırakarak veya sürükleyip bırakarak hareket ettirebilirsiniz. Takip etmeniz için her gün yenilenecek ve hatta hayatınızı kolaylaştırmak için hava durumu ve zaman widget’ları için widget’ları ekrana sürükleyip bırakabilirsiniz.

X Başlatıcı Pro X Başlatıcı Pro

KULLANICILARA DAİMA BİLGİ DUYURUSU

X Launcher Pro’yu kullanırken, kullandığınız araçlardan tüm bildirimleri alacaksınız. Yükseltilmiş sürümde uygulama, kullanıcılara okunmamış mesajları bildirme konusunda tamamen yeni bir özellik sunuyor. Bu özelliği deneyimlemek için ayarlara girip istediğiniz uygulamalar için bildirimleri açmanız gerekiyor. Bu uygulama, başlatıcıda görünmesini istemediğiniz uygulamaları da otomatik olarak gizleyecektir.

X Launcher Pro her zaman temaları, indirilen duvar kağıtlarını ve temel bilgileri saklar. Uygulama, müşterilerin gereksinimlerini karşılamak için giderek daha gelişmiş ve geliştirilmiştir ve onlara en iyi deneyimi sunar. Uygulama ayrıca oyunculara farklı temalar sağlamak ve aralarından seçim yapmayı kolaylaştırmak için mükemmel bir tema mağazası tasarladı. Geliştirmeleri ile uygulama size IOS13 gibi daha sorunsuz deneyimler sunuyor.


İndir (4MB)

Artık indirmeye hazırsınız X Launcher Pro ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanLauncher Developer

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir