X Icon Changer
X Icon Changer

X Icon Changer v3.2.2 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


X Simge Değiştirici – Simgeleri Değiştir, istediğiniz herhangi bir uygulamanın simgelerini özgürce ayarlamanız ve değiştirmeniz için size her türlü harika fırsatı veren bir uygulamadır. Yüklemek için telefon galerisinden en çok sevdiğiniz bir resmi k

Android Android Personalization
5 ( 750 puan )
Fiyat: $0
İsim X Icon Changer
Yapımcı ASTER PLAY
Tür Personalization
Boyut 14M
Versiyon 3.2.2
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
X Icon Changer is the most famous version in the X Icon Changer series of publisher ASTER PLAY
Mod Version 3.2.2
Total installs 10,000,000

İndir (14M)

X Simge Değiştirici – Simgeleri Değiştir, istediğiniz herhangi bir uygulamanın simgelerini özgürce ayarlamanız ve değiştirmeniz için size her türlü harika fırsatı veren bir uygulamadır. Yüklemek için telefon galerisinden en çok sevdiğiniz bir resmi kendiniz seçmenize tamamen izin verilir. Bu özellikler ile kullanıcılar, telefon arayüzlerini daha canlı ve güzel hale getirmek için dekore etmekten faydalanacaklar.

X Simge Değiştirici - Uygulama Simgesini ve Kısayolu Özelleştirin X Simge Değiştirici - Uygulama Simgesini ve Kısayolu Özelleştirin

SON DERECE BASİT VE HIZLI KULLANIMI

X Icon Changer’a gelince, kullanıcılar aşağıdaki gibi bazı özel adımlardan geçecekler. Yapmanız gereken ilk şey, düzenlemek için bir uygulama seçmek, ardından herhangi bir güzel simgeyi seçmek ve isteklerinize göre yerine koymak. Ayrıca, hatırlaması en kolay olacak şekilde lütfen her uygulamanın adını düzenleyin. Her kullanıcının kendileri için en canlı ve güzel arayüzü tasarlamasına ve yaratmasına izin verilir.

X Simge Değiştirici - Uygulama Simgesini ve Kısayolu Özelleştirin X Simge Değiştirici - Uygulama Simgesini ve Kısayolu Özelleştirin

BU İKONLARA BAZI GIF’LER EKLEYEBİLİR

Kendiniz için benzersiz ve yeni bir telefon duvar kağıdı oluşturmak için, X Icon Changer, bazı yedek gif resimleri eklemenize ve bunları bu resimlere eklemenize yardımcı olarak, simgeyi etkileyici ve olağanüstü hale getirir. Zekanız ve yaratıcı zihniniz ile kendinize en yumuşak renkler ve en çekici yapıya sahip bir duvar kağıdı seti tasarlayın. İhtiyacın varsa, keşfetmeye ve deneyimlemeye çalışmadan binlerce harika arayüz ekranı almak için neyi bekliyorsun?

TÜM KULLANICILAR İÇİN ÜCRETSİZ

Bu uygulama, kullanıcılara görsel tasarım becerilerini sergilemeleri için birçok fırsat verecektir. Ayrıca, birçok modern fonksiyon ve her ay sürekli güncelleme ile size en iyi koşulları sağlayacaktır. Daha spesifik olarak, ücretsiz olarak kullanabilirsiniz, sadece basit bir indirme, telif hakkını geri almak için para harcamanıza gerek yok. Ayrıca ister öğrenci, ister öğrenci, ister çalışan kişi, duvar kağıdını değiştirmek ve telefonunuza yeni renkler eklemek isteyen herkesin kullanması amaçlanmıştır. Hepsinin kullanma hakkı var.

X Simge Değiştirici - Uygulama Simgesini ve Kısayolu Özelleştirin X Simge Değiştirici - Uygulama Simgesini ve Kısayolu Özelleştirin

BAŞKA BİRÇOK KULLANICIDAN BAZI DUVAR KAĞITLARINA REFERANSLAR

Bir fikriniz yoksa, diğer kullanıcıların yapmış olduğu bazı arayüz ekranlarını arayabilirsiniz. Kendiniz için mükemmel ürünü yaratmak için bu düzene güvenebilirsiniz.


İndir (14M)

Artık indirmeye hazırsınız X Icon Changer ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir