WWE Undefeated
WWE Undefeated

WWE Undefeated v1.6.3 APK indir (Aptal Düşman) 2022


WWE Undefeated sadece entelektüel bir meydan okuma değil, aynı zamanda en iyi becerilerinizi sergilemeniz için bir yerdir. Bu dünyada, en güçlü oyuncularla son derece sert çatışmalar olacak. Bir maçta hem ellerinizi kullanabilir, hem silah kullanabil

Android Android Aksiyon
4 ( 110 puan )
Fiyat: $0
İsim WWE Undefeated
Yapımcı nWay Inc
Tür Aksiyon
Boyut 361M
Versiyon 1.6.3
MOD Aptal Düşman
Orjinal Google Play
WWE Undefeated is the most famous version in the WWE Undefeated series of publisher nWay Inc
Mod Version 1.6.3

İndir (361M)

WWE Undefeated sadece entelektüel bir meydan okuma değil, aynı zamanda en iyi becerilerinizi sergilemeniz için bir yerdir. Bu dünyada, en güçlü oyuncularla son derece sert çatışmalar olacak. Bir maçta hem ellerinizi kullanabilir, hem silah kullanabilirsiniz hem de rakibi yenmek için özel hamleler yapabilirsiniz. Bu sürümde, sağlayıcı sizi çığır açan bazı özelliklerle destekledi. Örneğin, ARENAS ile daha fazla turnuva var; turnuvalar genellikle periyodik olarak yapılır…

WWE Yenilmez

OYUNUNUZA NASIL SAHİP OLURSUNUZ

WWE Undefeated’a gelirken, son derece acımasız bir savaş alanı yaşayacaksınız. Bir kez katıldığında, herkes bir bölüm olma arzusuna sahiptir. Bunu başarmak için çok sayıda direkt maça katılmanız ve rakibinizi tek bir notta yenmeniz gerekiyor. Ve çok para ile ödüllendirileceksiniz ve önemli hasara sahip birçok güçlü silahla donatılacaksınız. Ancak o zaman meydan okumak için davetiye gönderebilecek ve farklı gruplarla çalışma fırsatına sahip olacaksınız.

WWE Yenilmez

ETKİNLİKLERE KATILIN – BİZE DENEYİM TOPLAYIN

Yüz yüze savaşlara ek olarak, ödüller ve birçok deneyim hediyesi alma fırsatınız da var. Oyun her hafta belirli aralıklarla birçok parti düzenleyecek ve hafta boyunca gerçekleşecek. Burada, WrestleMania, SummerSlam veya Survivor Series gibi bazı etkinlikler düzenli olarak düzenlenmektedir…Her etkinliğin heyecan verici bölümleri vardır; bölümlerin performanslarını izleyebilir ve birçok arkadaş edinebilirsiniz. Etkinliğe katıldığınızda, gerçek bir bölüm olma yolunda küçük sırlar öğreneceksiniz.

WWE Yenilmez

DENEYİMİMİZİ GELİŞTİRMEK İÇİN GRUPLARA KATILIN

WWE Undefeated’da bir gruba katılmak için kayıt olabilirsiniz. Orada herkes birbirleriyle hareketler, ipuçları hakkında deneyimlerini paylaşacak ve paylaşacak… Sadece bu değil, tanıdığınız kişilerle özel bir grup oluşturarak 1 fraksiyon oluşturabilirsiniz. Bundan sonra herkes bölümün kim olduğuna karar vermek için birbiriyle yarışacak. Lider, en fazla ovuşturulma fırsatına ve en fazla ayrıcalığa sahip olandır.

WWE Yenilmez

BENZERSİZ GRAFİKLER

Hepimizin bildiği gibi grafikler oyunun ruhudur ve oyunun sevilip sevilmeyeceğine onlar karar verir. WWE Undefeated’da da bu oyunun tasarımcısı çok canlı savaş silahları ve karakterler yaratmış; her nesnenin kendine ait bir ruhu olduğunu hissedeceksiniz. O halde bu oyunun tüm grafiklerini birlikte keşfedelim.


İndir (361M)

Artık indirmeye hazırsınız WWE Undefeated ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir