Wrestling Empire
Wrestling Empire

Wrestling Empire v1.4.9 APK indir (Pro Kilitsiz) 2022


İndir (113M)

Wrestling Empire, eğlenceli bir güreş arenası simülatörüdür, ancak oyuncuların bu sporu daha iyi anlaması için birçok gerilim ve karmaşıklık unsuru vardır. Ayrıca, basit ve canlı 3D grafikleri, en sorunsuz ve en akıcı eylemi sağlamak için mükemmel şe

Android Android Spor
4 ( 685 puan )
Fiyat: $0
İsim Wrestling Empire
Yapımcı MDickie
Tür Spor
Boyut 113M
Versiyon 1.4.9
MOD Bilgisi Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
Wrestling Empire is the most famous version in the Wrestling Empire series of publisher MDickie
Mod Version 1.4.9
Total installs 1,000,000+
  • Pro paket alımında ücretsiz

Wrestling Empire, eğlenceli bir güreş arenası simülatörüdür, ancak oyuncuların bu sporu daha iyi anlaması için birçok gerilim ve karmaşıklık unsuru vardır. Ayrıca, basit ve canlı 3D grafikleri, en sorunsuz ve en akıcı eylemi sağlamak için mükemmel şekilde optimize edilmiş motorları kullanır. Sadece güreş sporunu deneyimlemekle kalmaz, oyuncular da kendilerini geliştirmek ve tüm güzelliklerin tadını çıkarmak için kendi şirketlerini ve işlerini kurabilirler.

HAREKETLİ VE ŞİDDETLİ GÜREŞ OYUNU

Güreş, çok sevilen bir spordur ve Wrestling Empire, rafine ve cilalı oynanışında her ayrıntıda onu taklit eder. Oyuncuların herhangi bir hareketi kullanırken daha yaratıcı ve esnek olmaları için tüm unsurlar veya mekanizmalar da entegre ve kusursuzdur. Ayrıca arenalar eğlenceli tasarımlara ve farklı boyutlara sahip olduğundan, her bir güreş dövüşü aynı anda çok sayıda güreşçi ile bir atmosferde gerçekleşebilir.

güreş imparatorluğu

İSTEDİĞİNİZ GÜREŞÇİYİ OLUŞTURUN

Bu kariyere giren her oyuncu, çok yönlü bir karakter özelleştirme sistemi aracılığıyla istenen güreş modelini tasarlamalıdır. Her öğe, içerik ve gövde istatistikleri, kaydırma çubukları aracılığıyla serbestçe düzenlenebilir ve oyunculara herhangi bir iğrenç veya tuhaf karakter tasarlama konusunda bolca özgürlük sağlar. Ancak, karakterin istatistikleri ve performansı çeşitli olacak ve oyun oynamayı ve oyuncu deneyimini daha gerçekçi hale getirmek için sürekli değişecek.

güreş imparatorluğu

ÇEŞİTLİ ŞAMPİYONALARA KATIL

Oyuncuların güreş kariyerleri, Wrestling Empire tarafından düzenlenen şovlara veya maçlara katılarak sürekli olarak tanıtılacaktır. Maç ve ayrılık oluşturma sistemi rastgeledir, bu nedenle oyuncuların kendileri için yeni başlangıçlar başlatması için ödüller çeşitli olacaktır. Gelecekte, büyük turnuvalar, oyuncuların profesyonel güreş kariyerleri için daha fazla fayda elde etmeleri için mükemmel bir fırsat olacak.

güreş imparatorluğu

BİR GÜREŞ İŞİ BAŞLATIN

Oyuncuların oynanış veya gelişim yönü bir güreşçi statüsünde kalmayacak, ancak bu endüstri ile kendi işlerini kurabilirler. Bir işletmeyi yönetmek karmaşıktır, ancak oyuncular yavaş yavaş tamamen gelişmek için temel adımlardan başlayabilir. Bu arada, daha fazla gelir elde etmek veya programın etkisini genişletmek için kadrolar oluşturmaları ve daha fazla eşleşme oluşturmaları gerekiyor.

güreş imparatorluğu

GÜREŞÇİ’NİN İLGİNÇ KONUŞMASI

Wrestling Empire’ın heyecan verici yanı, güreşçilerin maç sırasında ve maç başlamadan önceki etkileşimidir. Bu bir provokasyon şeklidir, ancak oyuncular her diyaloğun sinirli ve kışkırtıcı sesini duyabildiğinde oyunu daha ilginç hale getirir. Oyuncular, benzersiz diyalog serilerini bile tasarlayabilir, böylece bunları maçlarda veya iş ile konuşurken ve daha pek çok şeyde kullanabilirler.

güreş imparatorluğu

NESNELERİ ELDE ET VE PARÇA ET

Güreşin en bilindik özelliği, çevredeki nesneleri rakipleri alt etmek için silah olarak kullanmaktır. Bu da bu oyunda simüle edilmiştir ve sandalye, merdiven, vaklayan tavuk vb. gibi çok çeşitli etkileşimli nesnelere sahip olacaktır. Her öğenin hasarı farklıdır, ancak kullanılıyorsa her bir güreşçinin performans puanına katkıda bulunurlar. düşmanın tehlikeli pozisyonlarını vurmak veya seyircileri eğlendirmek için.

Wrestling Empire’daki tüm oynanış ve içerikler, her maçta birçok mantıksız şey kullandıkları için esas olarak eğlence ve eğlence amaçlıdır. Aynı zamanda, oyuncuların bir işletmeyi yönetme veya güreş şovlarına ev sahipliği yapma deneyimi yaşamaları için bir fırsattır, böylece bu tür programlarda başarılı olurlar.


İndir (113M)

Artık indirmeye hazırsınız Wrestling Empire ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

YapımcıdanMDickie

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.