WPSApp Pro
WPSApp Pro

WPSApp Pro v1.6.57 APK (Tam/Yamalı) indir 2022


WPSApp Pro, wifi güvenlik paketini doğrudan kontrol etmenize yardımcı olabilecek özel bir uygulama olacaktır. Eğer wifi ile ilgili farklı sorunlar yaşıyorsanız ve belirli bir wifi test uygulamasına sahip olmak istiyorsanız, bu uygulama kesinlikle siz

Android Android Araçlar
5 ( 984 puan )
Fiyat: $0
İsim WPSApp Pro
Yapımcı TheMauSoft
Tür Araçlar
Boyut 5.1M
Versiyon 1.6.57
MOD Tam/Yamalı
Orjinal Google Play
WPSApp Pro is the most famous version in the WPSApp Pro series of publisher TheMauSoft
Mod Version 1.6.57
Total installs 100,000+
 • Kök veya Lucky Patcher veya Google Play Modded gerekmez;
 • Devre Dışı Bırakılan / Kaldırılan İstenmeyen İzinler + Alıcılar + Sağlayıcılar + Hizmetler;
 • Hızlı yükleme için optimize edilmiş ve sıkıştırılmış grafikler ve temizlenmiş kaynaklar;
 • Google Play Store yükleme paketi denetimi devre dışı bırakıldı;
 • Hata ayıklama kodu kaldırıldı;
 • Karşılık gelen java dosyalarının varsayılan .source etiketlerinin adını kaldırın;
 • AOSP uyumlu mod;
 • Diller: Tam Çoklu Diller;
 • CPU'lar: armeabi-v7a, arm64-v8a;
 • Ekran DPI'ları: 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi;
 • Orijinal paket imzası değişti.


İndir (5.1M)

WPSApp Pro, wifi güvenlik paketini doğrudan kontrol etmenize yardımcı olabilecek özel bir uygulama olacaktır. Eğer wifi ile ilgili farklı sorunlar yaşıyorsanız ve belirli bir wifi test uygulamasına sahip olmak istiyorsanız, bu uygulama kesinlikle sizin için cevap olacaktır. Bu uygulamaya gelince, kullanıcılar en iyi kullanım seçeneklerine sahip olmak için ağın güvenliğini kolayca kontrol edecekler.

ÖZEL BİR PRO VERSİYON

Bu uygulamayı kullanan kullanıcıların, aynı üreticinin ücretsiz bir sürümü olan WPSApp adını zaten biliyor olmaları mümkündür. Üreticinin, kullanıcılarına ücretli bir ücretle birlikte Pro sürümünü vermesi de kesinlikle kendine has özelliklere sahip olacaktır. Ücretsiz sürüm genellikle tüm uygulamaların sahip olduğu bir sorunla birlikte gelir: reklamlar, çünkü reklamlar uygulamanın sisteminin çalışmasını sağlar. Ancak kullanıcılar bu sürümü kullandığında tüm reklam içeriği silinecektir.

WPSApp Profesyonel

WPSApp Profesyonel

BENZERSİZ WPS TEST PROTOKOLÜ

Uygulama üreticisinin tanıtılmasıyla birlikte WPSApp Pro, ağ durumunu kontrol edebilmek için WPS protokolünü kullanacak. Peki, aslında WPS protokolü nedir? Bu protokolün yönlendiricide yaygın olarak önceden tanımlanmış 8 basamaklı bir pin numarası kullanarak bir wifi ağına bağlanmanıza izin verdiğini basit terimlerle açıklayın. Ancak sorun şu ki, farklı şirketlerden birçok yönlendiricinin pin numarası biliniyor veya nasıl hesaplanacağını biliyor.

BU UYGULAMA NASIL ÇALIŞIR

Kullanıcılar, ön bilgileri aldıktan sonra, uygulamanın ana işleyişini en doğru şekilde kavrayabilmek için çoğu zaman merak edeceklerdir. Uygulama bu pinler üzerinden ağınızı bağlayıp test etmeye çalışacaktır. Sistemdeki uygulama tüm kullanım işlemlerini oluşturmuştur ve kullanıcı deneyimi zahmetsiz olacaktır. Aynı zamanda uygulama, wifi kanallarının kalitesini analiz etmenize, cihazda depolanan wifi şifrelerini görüntülemenize ve ağınıza bağlı cihazları taramanıza olanak tanır.

WPSApp Profesyonel

WPSApp Profesyonel

KIRMIZI SINIR DURUMU

Uygulama sistemde özel işlemleri başarıyla gerçekleştirdikten sonra, kullanıcılar genellikle her farklı ağ için özel semboller alacaklardır. Bir ağ türünün muhtemelen karşılaşacağı ilk durum kırmızı eğik çizgidir. Bu başlık, WPS protokolünü devre dışı bıraktıklarından ve varsayılan parolayı belirleyemedikleri için bunun çok güvenli bir ağ olduğunu gösterir.

SORU NOKTASI

Ayrıca kullanıcılar, uygulamanın ağınızı bir soru işareti ile duyurduğu durumlarla da karşılaşacaktır. Peki soru işareti sembolü nedir ve bu sembolün anlamı ne olacak? Bu simgeye sahip ağlarda genellikle WPS protokolü etkindir, ancak pin kodu bilinmemektedir. Ve bu durumda en popüler olanı kontrol etmenizi sağlayan uygulama.

WPSApp Profesyonel

WPSApp Profesyonel

YEŞİL TEST GÖRÜNÜMÜ OLGUSU

Bahsedilecek son şey, WPSApp Pro’nun kullanıcılarına yeşil bir onay işareti vereceği durumlar olacaktır. Genellikle bu doğru bir notasyon olacak ve kullanıcıya neşe getirecek, ancak bu durumda oldukça kötü bir çağrışım olacaktır. Yeşil onay işaretli ağlar büyük olasılıkla savunmasızdır, WPS protokolü etkinleştirilmiştir ve pinler bilinmektedir veya yönlendiricinin WPS’si kapalıdır, ancak parola bilinmektedir.


İndir (5.1M)

Artık indirmeye hazırsınız WPSApp Pro ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir