World War 2
World War 2

World War 2 v3.23 APK MOD (Menü/Config) 2022

World War 2 APK oyuncuları acımasız savaş ortamlarının en klasik ve heyecan verici savaşlarına çeken çevrimiçi odaklı bir FPS aksiyon nişancı oyunudur. Harika olan şey, oyuncuların arkadaşlarıyla eğlenmesi ve tarihte ortaya çıkmış ünlü savaş alanları

Android Android Aksiyon
4 ( 360 puan )
Fiyat: $0
İsim World War 2
Yapımcı Edkon Games GmbH
Tür Aksiyon
Boyut 540MB
Versiyon 3.12
MOD Menü/Config
Orjinal Google Play
World War 2 is the most famous version in the World War 2 series of publisher Edkon Games GmbH
Mod Version 3.12
 • [ Oyuncu Menüsü ]
 • Geri Tepme Yok
 • Yayılma yok
 • Sersemletme yok
 • Kırmızı Nokta Etkin
 • Tavşan zıplaması
 • Hızlı Bıçak
 • Aptal Botlar (Oyundan Önce Etkinleştir)
 • [ Hareket Menüsü ]
 • zıpla çarp
 • Hız Çarpma
 • [ ESP Menüsü (Her Takım İçin)]
 • ESP Hatları
 • ESP Kutuları
 • ESP İsimleri
 • ESP Mesafesi
 • ESP Sağlık (Yeşil) / Zırh (Gri)
 • Düşmanlar her zaman radarda görünür.

World War 2 APK oyuncuları acımasız savaş ortamlarının en klasik ve heyecan verici savaşlarına çeken çevrimiçi odaklı bir FPS aksiyon nişancı oyunudur. Harika olan şey, oyuncuların arkadaşlarıyla eğlenmesi ve tarihte ortaya çıkmış ünlü savaş alanlarında birlikte savaşması için birçok fırsat yaratacak olmasıdır. Ayrıca daha birçok etkileyici içerik ve işlev, yaratıcı etkinlikler ve etkinliklerle insanların heyecanını artıracak.

BÜYÜK ÖLÇEKLİ HAREKETLİ SAVAŞ ALANI

2. Dünya Savaşı’nın savaş alanlarının ilk vurgusu, oyuncuların ve takım arkadaşlarının birlikte yaşayacakları kaos, heyecan ve gerilimdir. Oyun moduna bağlı olarak, oyuncu sayısı değişecektir, ancak her şey, hedeflere ulaşmak için esnek olmak için takım arkadaşlarıyla etkileşim gerektirir. Haritanın genişliği sayesinde oyuncular, arkadaşlarıyla birlikte keşfetmek ve gerçekleştirmek için her zaman yeni olanaklar bulacaklar.

2. Dünya Savaşı: Battle Combat FPS Atıcılık Oyunları

ÇEŞİTLİ ÖZELLİKLER VE FAKTÖRLER

Savaş, her iki ordu da üssü ele geçirmek, düşmanı yok etmek ve daha fazlası dahil olmak üzere minimum gereksinimleri yerine getirdiğinde sona erecek. Bu arada, arazi, alanlar, araçlar, karakter sınıfları vb. gibi savaş alanlarının çeşitliliği, oyuncuların etrafındaki heyecanı daha gerçekçi ve zengin hale getirecek. Bireysel oyun modlarına bağlı olarak, yeni özellikler ve faktörler, oyun değerini kademeli olarak önemli ölçüde artıracaktır.

2. Dünya Savaşı: Battle Combat FPS Atıcılık Oyunları

KARAKTER SINIFINIZI SEÇİN

Her karakter sınıfı, tüm takımı büyük ölçüde etkiler ve 2. Dünya Savaşı, her karakteri benzersiz oyun tarzına uyacak şekilde önemli kılar. Ayrıca, karakter sınıfları yalnızca bir uyumlu silah kullanabilir ve görevleri, savaş alanını daha canlı ve çeşitli kılmak için çeşitlendirilmiştir. Gelecekte, oyuncular seviye atladığında, her karakter sınıfının yeteneği de önemli ölçüde artacak ve onlara ayrı bir oyun oluşturmak için daha fazla fikir verecek.

2. Dünya Savaşı: Battle Combat FPS Atıcılık Oyunları

MUHTEŞEM SİLAH SİSTEMLERİ

Her karakter sınıfı yalnızca belirli silahları kullanabilmesine rağmen, oyuncuyu tatmin edecek farklı bir derinliğe sahiptir. Harika olan şey, her birimin ayrı bir özelleştirme sistemine sahip olması, oyuncuların mümkün olan en iyi savaş performansı için bileşenler eklemesine veya değiştirmesine izin veriyor. Birçok silah görünümü de oyuncunun deneyimine harika bir katkı olacak ve bunlar yalnızca özel mücadelelerde veya benzersiz etkinliklerden elde edilen ödüller olarak ortaya çıkıyor.

2. Dünya Savaşı: Battle Combat FPS Atıcılık Oyunları

ARKADAŞLARLA TAKIM YAP

Arkadaşlarla koordinasyon, 2. Dünya Savaşı’nın her oyuncunun en iyi şekilde faydalanmasını istediği temel unsurlardan biridir. Arazi çeşitliliği, oluşumların karıştırılmasına neden olacak, ancak komut veya ses kombinasyonu ile performans ve hedeflere ulaşma yeteneği artacaktır. Elbette oyuncular, kariyerleri için daha fazla sürpriz almak için etkinlikler veya turnuvalar dahil olmak üzere geleneksel veya daha küçük oyun modlarına katılmak için arkadaşlarına katılabilir.

2. Dünya Savaşı: Battle Combat FPS Atıcılık Oyunları

OLAĞANÜSTÜ GÖRSEL GRAFİKLER

Bahsedilen faktörlerin yanı sıra oyunun grafikleri ve görüntü kalitesi, oyunculara en heyecan verici ve gerçekçi savaş alanı deneyimini yaşatmayı vaat ediyor. Aynı zamanda, oyuncuların ister yüksek efekt yoğunluğunda ister geniş alanlarda savaşsın, en tutarlı performansa sahip olmalarını sağlayan harika bir optimizasyona sahiptir. Ayrıca oyuncular, görüntü kalitesi, ortam, ortam ve daha fazlasıyla en iyi deneyim için grafiklerdeki çeşitli seçenekleri özelleştirebilir.

2. Dünya Savaşı’nın potansiyeli ve derinliği, oyuncuların birçok oyun modunda veya aktivitede arkadaşlarıyla keşfetmeleri ve eğlenmeleri için çok derindir. En göze çarpan özellik, 2. Dünya Savaşı sınırındaki görsel efektler, ses ve çeşitli askerler aracılığıyla gerçek bir savaş alanı inşa etme yeteneğidir.


İndir (540MB)

Artık indirmeye hazırsınız World War 2 ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanEdkon Games GmbH

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir