World War Polygon
World War Polygon

World War Polygon v2.24 APK indir (Daha Az Geri Tepme, Çift Hasar, Tanrı Modu) 2022


World War Polygon, oyuncuların olağanüstü eğlence ve daha fazlası için büyüleyici bir kampanya ve kaotik çevrimiçi çok oyunculu oyun modları ile alternatif 2. Dünya Savaşı aksiyon dolu oyununu keşfetmelerine olanak tanır.

Android Android Aksiyon
4 ( 841 puan )
Fiyat: $0
İsim World War Polygon
Yapımcı Alda Games
Tür Aksiyon
Boyut 60M
Versiyon 2.24
MOD Daha Az Geri Tepme, Çift Hasar, Tanrı Modu
Orjinal Google Play
World War Polygon is the most famous version in the World War Polygon series of publisher Alda Games
Mod Version 2.24
  • Daha Az Geri Tepme [Aslında İşe Yaramadı]
  • Çifte Hasar [İş]
  • Yenilmez Oyuncu [İş]


İndir (60M)

World War Polygon, oyuncuları 2. Dünya Savaşı’ndan ilham alan benzersiz kampanyalara sokmak için tanıdık yüksek poli grafiklere sahip bir FPS oyunudur. Ayrıca yoğun ve geniş katılımlı oyun modlarının yanı sıra herkesi eğlendirmek için mizahi unsurlarla benzersiz ve yaratıcı bir meydan okuma sunuyor. Herkes, en güçlü takımları oluştururken ve çevrimiçi çok oyunculu savaş alanlarını sallarken arkadaşlarını bu oyuna katılmaya davet edebilir.

Dünya Savaşı Çokgeni: 2. Dünya Savaşı nişancı

HEYECAN VERİCİ VE NEFES ALICI BİR KAMPANYA SİSTEMİ

World War Polygon’daki kampanya sistemi, tamamen 2. Seferler de küçük ilerlemelere bölünmüştür ve oyuncular, 2. Dünya Savaşı’na katılan büyük ülkelerden birçok kampanyayı deneyimleyebilir. Her şeyden önce, kampanyaların geliştirilmesi tamamen solo öğeye odaklanır, bu nedenle her durum veya senaryo herkes için heyecan ve ferahlık açısından zengindir.

Dünya Savaşı Çokgeni: 2. Dünya Savaşı nişancı

KUSURSUZ ETKİLEŞİMLİ KUSURSUZ KONTROLLER

Oyun FPS türüne ait olmasına rağmen, oyuncunun en rahat deneyim ve duyguya sahip olması için kontrol mekanizması pürüzsüz ve esnektir. Sistem ayrıca, eylemi kaydetmek veya işleri daha akıcı hale getirmek için otomatik nişan alma veya otomatik ateşleme gibi herkesin performansını artırmak için birçok otomatik özelliği entegre eder. Bunun da ötesinde, karakter etkileşimlerinin çoğu mizahi ve canlıdır, oyunculara FPS türünün özünü göstermek için her durumu hassas ve gerçekçilik açısından zengin kılar.

AŞIRI EĞLENCE İÇİN HAREKETLİ VE SAF Kaotik ÇEVRİMİÇİ BATTLEFIELD

World War Polygon’daki çevrimiçi çok oyunculu modlar, her durumun ve oyun temposunun mükemmel olduğu FPS eğlencesinin zirvesidir. Ayrıca topluluğu zenginleştirmek ve oyuncuların arkadaşlarıyla eğlenmelerini sağlamak için birçok ayrı oyun modu ile birlikte gelir. Bununla kalmayıp, oyuncunun kariyeri, gerçek oyuncularla sayısız savaşta topladıkları başarılara veya kupalara dayalı olarak birçok gelişmeye sahip olacaktır.

Dünya Savaşı Çokgeni: 2. Dünya Savaşı nişancı

GENİŞ SİLAH VE EKİPMAN ÖZELLEŞTİRME YELPAZESİ

Ekipman sistemleri, savaş performansını veya kampanyadaki diğer birçok eylemi iyileştirmeye yardımcı olacağından herkes için önemlidir. Her savaştan sonra oyuncular ödül sistemlerinden yeni silahların kilidini açabilir ve hatta önceki seviyelere göre daha iyi performans için onları yükseltebilir. Bunun da ötesinde, oyundaki her silah, herkesin çeşitli farklı savaş alanları için dövüş stilini değiştirmesi için kapsamlı özelleştirme ile birlikte gelir.

Dünya Savaşı Çokgeni: 2. Dünya Savaşı nişancı

MÜKEMMEL ETKİLER İÇİN KARAKTERİ ÖZELLEŞTİRİN

Oyuncular savaş alanı için canlı bir atmosfer yaratmak istiyorlarsa, World War Polygon’daki karakter özelleştirme sistemi harika bir ek olacaktır. İlginç bir şekilde, ister şapka ister dış zırh olsun, herkes karakterin vücudunun herhangi bir bölümünü en benzersiz ve olağanüstü stillerle gitmek için özelleştirebilir. Ayrıca, özel etkinlikler yoluyla yeni parçalar veya görev ödüllerinde sandıkları açarak şans eseri toplayabilirler.

Dünya Savaşı Çokgeni: 2. Dünya Savaşı nişancı

Dünya Savaşı Poligonu, herkese en canlandırıcı ve canlandırıcı deneyimi yaşatmak için 2. Dünya Savaşı’nın şiddetli savaş alanı unsurlarını kullanmasına rağmen, mizah dolu bir oyundur. Hepsinden iyisi, çevrimiçi oyuncu topluluğu büyüktür ve çeşitli heyecan verici ve yaratıcı oyun modlarında birlikte eğlenmek için her zaman heyecan verici etkinlikler vardır.

  • Oyuncuları 2. Dünya Savaşı’nın bitmeyen hararetine kaptırmak için çeşitli oyun modları ve kampanyalar sunarken yoğun ve büyüleyici bir FPS oyunu.
  • En iyi deneyim için akıcı ve akıcı kontroller, herkesin doğruluğunu veya çeşitli ölü noktalarda manevra kabiliyetini artırır.
  • Oyuncular için sarhoş edici etkinlikler ve aktiviteler sunarken herkesi eğlendirmek için eğlenceli çevrimiçi oyun modları.
  • Oyuncuların oyun oynama ve eğlencelerini çeşitlendirmek için çeşitli parçalar ve eklerle kapsamlı silah özelleştirmesi.
  • Eğlenmek için yeni stiller yaratırken veya hatta bazı benzersiz görsel efektleri etkinleştirirken karakter özelleştirmesi için yeni kostümler toplayın veya satın alın.


İndir (60M)

Artık indirmeye hazırsınız World War Polygon ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanAlda Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir