World War Defense
World War Defense

World War Defense v1.0.36 APK indir (Sınırsız Para) 2022

World War Defense Mod APK, en iyi savaş dünyası hayatta kalma simülatörüdür! Takımınız savaşta hayatta kalanlardan oluşuyor! Görevin, kampını düşmandan korumak.

Android Android Strateji Oyunları
5 ( 98 puan )
Fiyat: $0
İsim World War Defense
Yapımcı stereo7 games
Tür Strateji Oyunları
Boyut 43MB
Versiyon 1.0.36
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
World War Defense is the most famous version in the World War Defense series of publisher stereo7 games
Mod Version 1.0.36
Total installs 10,000+
Mücevherlerle Bedava Alışveriş. Döviz Düşmesin.

World War Defense APK , taktiklere, düşünceye ve keskin duyulara karşı önyargılı bir oyundur. Bu, orduya tutkusu olan ve geçmişin şiddetli savaşlarına geri dönmek isteyenler için tamamen uygun bir oyundur. Taktik bir strateji oyununun özüyle, oyuncular üslerinin güvenliğini korumak ve tüm birliklerin hayatlarını korumak için her şeyi yapmak zorunda kalacaklar, yeni bir bağımsız temel inşa edecekler.

Dünya Savaşı Savunması

ÇEVRİMDIŞI STRATEJİ OYUNU

Bu hem güzel hem eğlenceli hem de internet bağlantısı gerektirmeyen bir oyundur. Bu nedenle oyuncular istedikleri zaman, istedikleri yerde oyuna kolayca erişebilecekler. Zihninizi rahatlatmak için molalar veya molalar yoluyla oyunu deneyimleyebilmeniz harika olurdu ve oyuncular, wi-fi’ye bağlanıp bağlanmamak için veri kullanmak zorunda kalmadan her zaman diliminde hediye almak için oyuna kolayca girebilirler.

Dünya Savaşı Savunması

1000’DEN FAZLA SEVİYE SİZE HAYAL DENEYİMİ SUNAR

World War Defense, oyuncuların deneyebileceği birçok seviyeye sahip olacak. Bu seviyelerin artan zorluğu olacak, seviye yükseldikçe görev daha karmaşık olacak ve oyuncunun kazanma oranı daha düşük olacaktır. Her savaşta stratejik düşünme yeteneğinizden en iyi şekilde yararlanın, savaş araçlarınızı kontrol edin ve düşmanın ordunun gerçek gücünü görmesini sağlamak için ordunuza mümkün olduğunca şiddetli bir şekilde saldırın.

Dünya Savaşı Savunması

TEMEL BİLGİLERİ OLUŞTURMA VE YÜKSELTME

Savaşmanın yanı sıra, üssü inşa etmek ve yükseltmek de çok önemlidir. Herkesin güvenliğini sağlamak için tabanınız sağlam olmalıdır. Bu, her savaş için stratejiler yapmak, silahları ve ihtiyaçları hazırlamak için en önemli yer olarak kabul edilir, bu yüzden onu en iyi şekilde korumaya ve inşa etmeye çalışmak gerekir.

World War Defense APK düşman her an saldırabileceği için oyuncuları her zaman tehlikeli hissettiren bir oyun olacak. Bu nedenle, oyuncular gerçekleşirse tüm kötü durumlarla başa çıkabilmek için serin bir kafa tutmalıdır. Kendinizi gerçek bir savaşın atmosferine kaptırabilmek için oyunu artık deneyimleyin. Oyuncular hem oyun oynayabilecek, hem ödüller kazanabilecek hem de saatlerce süren çalışma ve stresli çalışmaların ardından eğlenebilecekler.


İndir (43MB)

Artık indirmeye hazırsınız World War Defense ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Yapımcıdanstereo7 games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir