World War 1944
World War 1944

World War 1944 v1.02 APK + MOD (Sınırsız Para) indir 2022

Dünya Savaşı 1944 dünya çapında büyük bir savaş çıkardı. Şimdi biz oyuncuların kritik durumu kavramamız ve savaş planlarını devreye sokmamız gerekiyor. Barışçıl bir ülke yaratmak için tüm orduları yok etmek için bu fırsatı kullanın.

Android Android Aksiyon
5 ( 395 puan )
Fiyat: $0
İsim World War 1944
Yapımcı Koco Games
Tür Aksiyon
Boyut 37M
Versiyon 1.01
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
World War 1944 is the most famous version in the World War 1944 series of publisher Koco Games
Mod Version 1.01
Oyunda gerçek parayla satılan altının fiyat butonuna basmanız yeterli olacak ve altın eklenecektir. (gerçek satın alımlarla bağlantılı değil)

1944 Dünya Savaşı resmen buraya geri döndü ve savaş sahneleri kesintisiz devam ediyor. Bu benzersiz bir aksiyon oyunudur ve oyuncu, düşman ülkesiyle savaşmak için ordusunu kontrol etme görevine sahip olacaktır. Bu büyük ölçekli dünya savaşı güçlenmeye devam ediyor ve oyuncuların sağlam bir plan oluşturması gerekiyor. Şimdi düşmanı devirmek ve ülkeniz için barışı kazanmak için ayağa kalkma zamanı.

Dünya Savaşı 1944: 2. Dünya Savaşı Ordu Strateji Oyunları

FAKTÖRLER ARASINDAKİ ÇATIŞMA

Ülkeniz barış içinde yaşıyor ve devam eden bir savaş yok gibi görünüyor. Ama bir gün komşu ülkenin ordusu bizim topraklarımızda savaşmak için asker gönderdi. Amaçları, ülkelerini hızla kendi kolonilerine dönüştürmektir. Düşman ülkenin bu komplosu özenle planlanmış ve kendi ülkesine saldırmak için fırsat kollamıştır. Artık ülkemizin ordusu üzerinde önemli bir etkiye sahip olan kişi sizsiniz, bu yüzden ülkeyi kurtarmak için tüm yeteneklerinizi kullanın.

Dünya Savaşı 1944: 2. Dünya Savaşı Ordu Strateji Oyunları

Diğer ekibin karanlık niyetleriyle, kısa sürede acil durumun farkına vardık. Plan net bir şekilde ana hatlarıyla belirtilmiştir ve tek yapmanız gereken ayağa kalkıp güçlü bir şekilde savaşmaktır. 1944 Dünya Savaşı sizden her zaman cüretkar planlar hazırlamanızı ve ardından uygulamak için özel planlar uygulamanızı ister. Bu savaş ülke genelinde gerçekleşecek ve şimdi düşmana saldırma ve yenme zamanı.

Dünya Savaşı 1944: 2. Dünya Savaşı Ordu Strateji Oyunları

SAVAŞ RESMİ BAŞLIYOR

Savaş resmen karşı taraftan gelen şiddetli saldırılarla başladı. Birbirinize destek olmak ve her alanı ülke için korumak için tüm birlikleri eşit olarak bölmelisiniz. Düşman birliklerinin ülkenize bir adım daha girmesine izin vermemelisiniz, çünkü sizi nakavt edebilir ve ülkelerinin topraklarını işaretleyebilirler. Onlar düşünmeye cüret eden, yapmaya cüret eden ve her an bize saldırmaya cüret eden cesur insanlardır.

Dünya Savaşı 1944: 2. Dünya Savaşı Ordu Strateji Oyunları

Bu savaşın kurbanı olduğunuzu bilmelisiniz ama burası sizin ana sahanız. Bahçenize girdiklerinde elbette niyetinizi tahmin etmekte zorlanacaklar. Bir sonraki savaşa girmeden hemen önce onları öldürmek için tuzaklar kurun. Şiddetli saldırılar ve her türlü silahı kullanın. Ordumuz siperlerde saklanacak ve bombardıman için doğru zamanı bekleyecek.

ZAFER SAVAŞI

1944 Dünya Savaşı’nda oyuncuların belirli silahlar ve güçlendirmeler yapmaları gerekiyor. Bu yükseltmeler sayesinde oyuncular, tüm takım arkadaşlarını güçlü bir şekilde savaşmaya yönlendirebilir. Bu mücadele oyunun desteği sayesinde; büyük başarı elde edecek. Ayrıca oyuncular, kazanabilmek için takım arkadaşları arasındaki dayanışma ruhunu da görecekler.

Dünya Savaşı 1944: 2. Dünya Savaşı Ordu Strateji Oyunları

Dünya Savaşı 1944, benzersiz özellikleriyle tüm oyuncuları cezbedecek gibi görünüyor. Oyuncular, modern dövüşlerden büyük ölçekli savaşlara kadar oyundan pek çok heyecan verici şey görecekler. Büyük bir kolektif güç yaratmak için çok sayıda birliği yok edin. Bu, oyuncuların gösterdiğiniz benzersiz özellikleri görmesini sağlayacaktır.

– Oyun 80’den fazla farklı büyük ve küçük seviyeye sahiptir; her seviye üstesinden gelmemiz gereken bir zorluktur.
– Oyundaki tüm düşmanlara saldırmak için birliğin gücünü bir silah olarak kullanın.
– Düşmana iyi hizmet etmek için oyundaki tüm silahları ve araçları yükseltin.
– Mümkün olduğunca çabuk yok etmek için düşmanın kilit noktalarına saldırmak için ateş gücünü kullanın.
– İstediğiniz zaman düşmandan saklanmak için benzersiz askeri siperler oluşturun.


İndir (37M)

Artık indirmeye hazırsınız World War 1944 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir