World Soccer Champs
World Soccer Champs

World Soccer Champs v5.3 APK + MOD (Sınırsız Para) indir 2022

World Soccer Champs, oyuncuların bir rüya takımı oluşturabilecekleri ve dünya çapında sayısız gerçek lige katılabilecekleri eğlenceli ve heyecan verici bir spor oyunudur. Ayrıca oyunculara çevrelerinin en iyi manzarasını sunarken onlara ulaşmayı kola

Android Android Spor
5 ( 491 puan )
Fiyat: $0
İsim World Soccer Champs
Yapımcı Monkey I-Brow Studios
Tür Spor
Boyut 56M
Versiyon 5.3
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
World Soccer Champs is the most famous version in the World Soccer Champs series of publisher Monkey I-Brow Studios
Mod Version 5.3
Total installs 1,000,000+

World Soccer Champs, oyuncuların bir rüya takımı oluşturabilecekleri ve dünya çapında sayısız gerçek lige katılabilecekleri eğlenceli ve heyecan verici bir spor oyunudur. Ayrıca oyunculara çevrelerinin en iyi manzarasını sunarken onlara ulaşmayı kolaylaştırmak için hoş, arkadaş canlısı ve esprili bir görsel kalite kullanır. Ek olarak, birçok gelişmiş işlev ve özellik, oyuncuların tüm takımı etkin bir şekilde yönetmesine olanak tanır.

KULÜP VAKIFINIZI BAŞLATIN

Oyuncular gelecekte daha güçlü kulüplere karşı rekabet edebilecek üstün ve çok yönlü bir takım oluşturmak istiyorsa, temel bilgiler ilk adımlardır. Bu nedenle, World Soccer Champs, oyuncuların takımla ilgilenebilecekleri ve onları muhteşem hedeflere kadar kontrol edebilecekleri eğlenceli bir oyun sunacak. Takımın oluşturulmasındaki diğer birçok benzersiz içerik, oyuncuların zaman içinde keşfetmesi için kademeli olarak açılacak.

Dünya Futbol Şampiyonları

SÜRÜKLEYİCİ KONTROL MEKANİZMASI

Kulüpteki tüm birimlerin kontrol mekanizması esnek ve çok yönlüdür, hatta oyunculara en iyi deneyimi sunmak için son derece duyarlıdır. Ayrıca gerçek zamanlı maçlarda kontrol performansını artırmak için temel dizilişlerle birleştirilebilirler. Ayrıca oyuncular, hareket ve kontrol mekanizmasını sorunsuz bir şekilde koordine ederek futbol yıldızlarının tipik becerilerini gerçekleştirebilirler.

SAVAŞ FORMASYONUNUZU ÖZELLEŞTİRİN

Formasyon, World Soccer Champs’in oyuncuların bir koç ve menajer olarak kariyerleri boyunca en iyi şekilde kullanmasını istediği kilit unsurdur. Bu arada, her kulüp üyesi, maçta sağlam çizgiler oluşturmak için farklı pozisyonlara uygun birçok benzersiz istatistik ve yeteneğe sahiptir. Tabii ki, oyuncular her şeyi özelleştirebilir, hatta çeşitli düşman türleriyle başa çıkmak için taktikleri oluşumlarla ilişkilendirebilir.

Dünya Futbol Şampiyonları

FUTBOL KULÜBÜNÜZÜ YÖNETİN

Her kulüp üyesinin performansı ve statüsü önemlidir ve oyuncuların birden fazla maçta daha iyi sonuçlar elde etmek için performanslarına özen göstermeleri veya performanslarını artırmaları gerekir. Kulüp kademeli olarak genişleyecek ve oyunculara tüm üyeleri mükemmel hale getirmeleri için daha fazla fikir verecektir. Ayrıca, oyuncular her üyenin daha iyi bir ruh hali veya antrenman etkisine sahip olması için daha fazla tesis sağlayabilir veya daha fazla yeni alan inşa edebilir.

Dünya Futbol Şampiyonları

BÜYÜK TURNUVALARA KATILIN

Oyuncular daha karmaşık zorluklar veya cömert ödüller ve kulüp sponsorları arıyorlarsa, turnuvalar ideal yerlerdir. Tüm takımın genel yeteneğine bağlı olarak, oyuncuları dünyada sağlam bir konuma sahip olmak için yoğun bir sıralamaya tırmanmaları gereken farklı liglere ayıracak. Tabii ki, turnuvadaki tüm rakipler, maçların ortamını geliştirmeye uygun gerçek oyunculardır.

Dünya Futbol Şampiyonları

PROFESYONEL OYUNCULARI KEŞFEDİN VE KİRALAYIN

Oyuncular etrafta dolaşırken bazen futbol dünyasının üst sınıf yıldızlarını bulabilirler. Ancak, oyuncuların onlara ödeme yapması, hatta kulübün ana kadrosunu güçlendirmek için daha fazla yetenek toplaması gerekiyor. World Soccer Champs, oyuncuların profesyonelleri işe almasına ve tüm kadroyu daha çeşitli ve zengin hale getirmesine olanak tanıyan değerli bir sözleşme sistemi sunacak.

World Soccer Champs’teki eğlence ve rahatlama, oyuncuların birçok yeteneğe sahip bir rüya takımı yönetmesine ve kontrol etmesine izin verdiği için mutlaktır. Ayrıca, maç veya turnuva yerleştirme sistemleri, bireysel becerileri bir sonraki seviyeye taşımak için ideal yerlerdir. Pek çok benzersiz özellik ve mekanik, bu heyecan verici futbol türü için oyuncunun deneyimini yeni zirvelere taşımayı garanti ediyor.


İndir (56M)

Artık indirmeye hazırsınız World Soccer Champs ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir