World Map Quiz
World Map Quiz

World Map Quiz v3.8 APK + MOD (Tüm Ücretli İçeriğin Kilidi Açık) indir 2022


Dünya Haritası Testi, heyecan verici bulmacalar aracılığıyla bilginize ve anlayışınıza meydan okuyacaktır. Bu benzersiz bir öğrenme ve oynama uygulamasıdır ve oyuncular daha fazla bilgi edinmemize yardımcı olmak için onu coğrafi bilgi hazinesi olarak

Android Android Araçlar
4 ( 101 puan )
Fiyat: $0
İsim World Map Quiz
Yapımcı Qbis Studio
Tür Araçlar
Boyut 16M
Versiyon 3.8
MOD Tüm Ücretli İçeriğin Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
World Map Quiz is the most famous version in the World Map Quiz series of publisher Qbis Studio
Mod Version 3.8
Total installs 1,000,000+
  • Oyuna başlamadan önce interneti kesin!
  • Satın alınan tüm ücretli özellikler
  • Kaldırıldı ADS
  • Tüm ücretli görünümlerin
  • Kilidi açıldı
  • Tüm haritaların kilidi açıldı (örneğin, Ülkeler – Bul – eski SSCB – tümü).
  • Malların mağazada satın alınmadığına dikkat etmeyin, interneti kapatırsanız olanaklar mevcut olacaktır.

Dünya Haritası Testi, heyecan verici bulmacalar aracılığıyla bilginize ve anlayışınıza meydan okuyacaktır. Bu benzersiz bir öğrenme ve oynama uygulamasıdır ve oyuncular daha fazla bilgi edinmemize yardımcı olmak için onu coğrafi bilgi hazinesi olarak kullanacaklardır. Uygulamadaki sorular bölge hakkında, saat hakkında, takımyıldızlar hakkında sorular ve ülkenin hangi bölgeye ait olduğu gibi coğrafya ile ilgilidir? Bu sorular, özellikle dünyayı keşfetmek isteyenler olmak üzere kullanıcılara büyük miktarda bilgi katacaktır.

Dünya Haritası Testi Dünya Haritası Testi

TALEP EDİLEN İHTİYACI KARŞILAMAKTADIR

Yaşadığımız birçok yerin coğrafyasını bilmek her birimiz için mükemmel bir şey. Herkes hem öğrenmesine hem de daha heyecan verici şeyler öğrenmesine yardımcı olabilecek bir uygulamaya sahip olmak ister. World Map Quiz, kullanıcıların belirlediği tüm önemli ihtiyaçları karşılamak için doğdu ve uygulama, kullanıcılara birçok fayda sağlamayı vaat ediyor.

OYNA VE ÖĞREN

Uygulamada öğrenmemizi daha keyifli hale getirmek için öğrenme ve oynama özelliği bulunmaktadır. Pozlanan her bulmaca size cevaplamanız için belirli bir süre verecektir. Süre dolduktan sonra sonuçlar hemen görüntülenecektir. Ve eğer kazanırsan, o yer hakkında daha çok şey öğreneceksin. Bu aynı zamanda, duyarlılığı nedeniyle kullanıcıların çok takdir ettiği bir özelliktir.

Dünya Haritası Testi

KITALARI KEŞFEDİN

Uygulamada bahsetmemiz gereken özel bir şey de, Dünya Haritası Testi sayesinde kıta hakkında daha fazla şey keşfetmemiz. İster üzerinde yaşadığımız kıta olsun, isterse diğer kıtalar hakkında büyük miktarda bilgi çok kolay kavranacaktır. Bu ek bilgiye sahip olmak bizim için eskisinden daha basit ve daha alıcı hale gelecektir.

Uygulama, kullanıcılara uygulamayı kullanmanın, kullanıcıların bilgilerinden daha emin hissetmelerine yardımcı olacağını görmek için her zaman çok eğlenir. Her bulmaca, bilginin çekiciliğini görmek ve içindeki tüm gizemleri ortaya çıkarmak için kendi seviyelerini gösterecek.

MÜKEMMEL ARAYÜZ

Bu uygulamada değinilmesi gereken bir cazibe ise tamamen yeni arayüz. Arayüzün artı noktası, kullanıcıların sevdikleri arayüzleri seçmelerine yardımcı olacaktır. Bu arayüzün değiştirilmesi, her kullanıcının bilgi edinmesinde ve daha da önemlisi herkes için heyecan yaratmada büyük bir rol oynayacaktır.

Dünya Haritası Testi

Dünya Haritası Testi, araştırmaya hizmet etmek için bize büyük bir harita sağlayacaktır. Kullanıcılar o kıtanın özelliklerini görmek için bir alandan diğerine geçebilir. Ayrıca harita, kullanıcıların aramak istedikleri ülkenin tipik şeklini görmelerine yardımcı olacaktır. Harita, kullanıcıların büyük miktarda bilgiden yararlanmasına yardımcı olacak.

ÇEŞİTLİ DİLLER

Uygulama, farklı ülkeler için birçok dil ekledi. Bu dilin eklenmesi, dünyanın dört bir yanındaki kullanıcıları daha akıllı hale getirecek. Önemli ölçüde, edinilen bilgi her kullanıcı için değerli bir varlık olacaktır. Dünya Haritası Sınavı, coğrafi bilgi ekleme konusunda sizi her zaman destekler.


İndir (16M)

Artık indirmeye hazırsınız World Map Quiz ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir