World Conqueror 4
World Conqueror 4

World Conqueror 4 v1.5.6 APK + MOD (Sınırsız Para/Madalya/Puan) indir 2022


World Conqueror 4-WW2 Strategy, oyunculara İkinci Dünya hakkında faydalı bilgiler veren heyecan verici bir savaş oyunudur. Oyuncular savaşa birçok farklı pozisyonda katılacaklar. Maçlar yoğun, kanlı ve çok dürüsttü. Bu oyun, oyuncular komutan veya bi

Android Android Oyun
4 ( 943 puan )
Fiyat: $0
İsim World Conqueror 4
Yapımcı EasyTech
Tür Oyun
Boyut 95M
Versiyon 1.5.6
MOD Sınırsız Para/Madalya/Puan
Orjinal Google Play
World Conqueror 4 is the most famous version in the World Conqueror 4 series of publisher EasyTech
Mod Version 1.5.6
Total installs 1,000,000+
  • sınırsız para
  • Sınırsız Madalya
  • sınırsız enerji
  • Sınırsız Puan


İndir (95M)

World Conqueror 4-WW2 Strategy, oyunculara İkinci Dünya hakkında faydalı bilgiler veren heyecan verici bir savaş oyunudur. Oyuncular savaşa birçok farklı pozisyonda katılacaklar. Maçlar yoğun, kanlı ve çok dürüsttü. Bu oyun, oyuncular komutan veya birlik rollerine dahil olduklarında harika bir deneyim sunar. Maçlara katılmadan önce, kazanmak için kendinize güçlü bir kadro ve savaşlarda belirli avantajlar oluşturmanız gerekir.

World Conqueror 4-WW2 Stratejisi

BİRÇOK KADIN SAVAŞINA KATILIN

World Conqueror 4-WW2 Strateji oyununa gelirken, irili ufaklı 100’den fazla farklı kampanyaya katılabileceksiniz. Oyuncunun gözlerinin önünde sürekli olarak dramatik tarihi savaşlar patlak verir ve sizin işiniz verilen görevleri tamamlamaktır. Öncelikle bu görevleri oyunun belirlediği süre içerisinde tamamlamanız gerekiyor. Oyuncuları hızla oyuna çeken çok gerçekçi maçları deneyimleyin.

World Conqueror 4-WW2 Stratejisi

EN İYİ KAZANANLARI SEÇİN

Bu oyun size güzel seçenekler sunuyor. Takımınız için iyi insanları, iyi komuta ve dövüş becerilerini seçme hakkınız var. Oyuncular, en uygun görevleri atamak için bu generalleri iyi anlamalıdır. Ve daha üst sıralara yükselmek için becerilerini sürekli geliştir ve yükselt.

World Conqueror 4-WW2 Stratejisi

DOĞRU ASKER YAPMAK

World Conqueror 4-WW2 Strategy oynarken, en seçkin kişileri seçebilecek ve harika bir kadro oluşturabileceksiniz. Bu ekip büyüyerek devasa bir şirkete dönüşecek ve sonunda sizin ordunuz olacak. Tecrübelerinize dayanarak karargahta bir ordu kurmalısınız. Askerlerinizi dövüş yeteneklerini geliştirmek için eğitin. Başarıya ulaşmada en önemli faktör, birlikleriniz için görevlerin organizasyonu ve etkin dağılımıdır.

World Conqueror 4-WW2 Stratejisi

ÇOKLU, MUHTEŞEM ZORLUKLAR

World Conqueror 4-WW2 Stratejisi, oyunculara çeşitli heyecan verici zorluklar sunar. Ordunuzu kontrol etme ve komuta etme yeteneğinizi test etmek için kullanılan farklı boyutlarda 40’tan fazla zorlu savaşla. Bununla birlikte, yeteneklerinizi test etmek için 120 lejyon savaşı da sürekli olarak patlak verdi. Meydan okumayı tamamladıktan sonra, ayrıca güzel ödüller de alacaksınız.

VERİLEN GÖREVLERİ MÜKEMMEL BİR ŞEKİLDE TAMAMLAYIN

Oyuncunun önüne birçok görev ve zorluk konur ve sizin göreviniz bu zorlukların üstesinden gelmektir. Oyuncular, farklı yer işaretlerinin kilidini başarıyla açmalı ve harikalar inşa etmelidir. Ayrıca oyuncular, şehirdeki tüccarlarla kaynak işlemlerine de katılırlar. Oyuncular, doğru şekilde ayarlanmış görevleri tamamlamak için sürekli olarak yeni ve daha mükemmel şeyler bulmaya çalışıyorlar.

World Conqueror 4-WW2 Stratejisi

World Conqueror 4-WW2 Strategy’e gelirken, tarihi savaşlar ancak son derece modern silahlar ve oyun deneyimi yaşayacaksınız. Maçlarda birçok yeni teknoloji kullanılıyor. Oyun, modern silahlar, bombalar, araçlar ve savaş ile 175 teknoloji sunuyor. Oyun ayrıca otomatik bir savaş moduna sahiptir ve dünya haritası da arzu edilen bir yakınlaştırma modu ile geliştirilmiştir. Bu değerli özellikler sayesinde, oyuncuların oyunun belirlediği görevleri yerine getirmeleri daha kolaydır. Oyun paha biçilmez rahatlama anları getirdi ve daha fazla oyuncu çekti.


İndir (95M)

Artık indirmeye hazırsınız World Conqueror 4 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanEasyTech

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir