World Conqueror 3
World Conqueror 3

World Conqueror 3 v1.5.0 APK indir (Sınırsız madalya) 2022


World Conqueror 3-WW2 Strategy, gerçek bir komutan olmanıza yardımcı olacak bir oyundur. Oyuncuları savaş zamanına geri getiren bir grafik stiliyle, oyuncunun görevi bir lider, bir insan, dünyayı fethetmek için ordusunu kuracak gerçek bir komutan olm

Android Android Strateji Oyunları
5 ( 698 puan )
Fiyat: $0
İsim World Conqueror 3
Yapımcı EasyTech
Tür Strateji Oyunları
Boyut 82M
Versiyon 1.5.0
MOD Sınırsız Madalya
Orjinal Google Play
World Conqueror 3 is the most famous version in the World Conqueror 3 series of publisher EasyTech
Mod Version 1.5.0
Total installs 5,000,000+

İndir (82M)

World Conqueror 3-WW2 Strategy, gerçek bir komutan olmanıza yardımcı olacak bir oyundur. Oyuncuları savaş zamanına geri getiren bir grafik stiliyle, oyuncunun görevi bir lider, bir insan, dünyayı fethetmek için ordusunu kuracak gerçek bir komutan olmaktır. Yüksek taktik ve strateji gerektiren oynanış ile oyuncu, yeteneği ile zayıftan bire bir ordu yapmalıdır. Güçlü ordu, şiddetli ve dramatik savaşlar için hazır.

World Conqueror 3 – 2. Dünya Savaşı Strateji oyunu

İNŞAAT İÇİN YETENEKLERİNİZİ SAĞLAYIN VE ASKERİYE MÜCADELE EDİN

150’den fazla komuta ve askeri inşaat görevi veya oyunun son derece zor sağladığı üç seviyeli 30’dan fazla tarihi kampanya da dahil olmak üzere bu oyunun sunduğu zorlukları yenmek için takımın inşa ettiği ordunun üstün olması gerekir. Bunu yapmak için oyuncu, oyunun sunduğu ilk görevleri tamamlamalı ve askeri gücü güçlendirmek ve güçlendirmek için en makul stratejiyi oluşturmalıdır.

World Conqueror 3-WW2 Stratejisinin oyuncular için belirlediği beş zorluk olarak beş farklı oyun moduyla, kendilerini yetenekli ve yetenekli bir lider olarak kanıtlamak için oyuncular, bu modlardan beşini 45 farklı zorlukla aşmak zorundadır. Modların çeşitliliği, kısmen oyuncuların sıkılmamasına yardımcı olacaktır. Bunun yerine oyuncuları daha çok cezbedecek, oyun deneyimi daha keyifli olacak.

World Conqueror 3 – 2. Dünya Savaşı Strateji oyunu

DÜNYA FETHİ ASKERİ ASKERİ LİDERLİK

World Conqueror 3-WW2 Stratejisinin oluşturduğu senaryolardan oyuncular, şiddetli savaş döneminde yıllar ve dönemler boyunca dört yöntem içeren farklı dünya savaşı bağlamlarına dalacaklar. Ayrıca oyuncular, yaratıcı yönlendirmeleri, doğru zamanda atak yapmaları ve gerektiğinde geri adım atabilecekleri bilgi birikimleri ile önceden belirlenmiş stratejiler arasından savaşmak istedikleri ülkeleri seçebilirler. Hangisinden kolayca kazanacak ve talihsiz yenilgiyi önleyecektir.

Son derece gerçekçi grafiklerle oyuncular, II. Dünya Savaşı, soğuk savaş veya modern savaş gibi şiddetli bir savaş döneminde ve tarihsel dönemler boyunca 50’den fazla farklı ülkeyi, 200’den fazla ünlü generali kapsayan gerçek uzayda kendilerini gerçek uzaya dalmış gibi hissedecekler. Oyuncuların özgürce deneyimlemesi için 148 büyük ve küçük birim mevcuttur.

World Conqueror 3 – 2. Dünya Savaşı Strateji oyunu

GRAFİK VE SES OYUNCULARI SAVAŞA GERİ DÖNÜŞTÜR

Heyecan verici ve çekici oyun modlarının yanı sıra oyunun getirdiği değerli ödüller, grafikler ve sesler de oyunun başarısında büyük rol oynuyor. Silahlardan, silahlardan, füzelerden veya mayınlardan gelen şiddetli, yıkıcı sesleri yeniden yaratan resimler, aynı zamanda sese çok benzer şekilde üretilir. Oyuncular, bu faktörlerden en doğru, çekici ve heyecan verici gerçek hayat çubuğundaki sıcak atmosferi hissedecekler.

World Conqueror 3-WW2 Stratejisi, oyuncuların ordularına komuta etme liderlik yeteneklerini göstermeleri için bir oyundur. Oyunun ortaya çıkardığı karmaşık zorluklar, son derece çeşitli oyun modlarında daha da belirgin hale gelecektir. Güzel ödüller, gerçekçi ve canlı grafikler ve sesler. Anıtsal askeri başarılara dokunan yetenekli bir komutana dönüştürülmek için oyunu ve deneyimi indirelim.


İndir (82M)

Artık indirmeye hazırsınız World Conqueror 3 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanEasyTech

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir